Şimdi Ara

Otomatik vites 30.000-35.000

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Acil araba lazim oldu 15 gün icerisinde araba alacağım. Eşim de kullanacağı için otomatik vites bir araba arıyorum. Otomatik viteslerde hangi markalari tercih etmeliyim 30-35.000 aralığında hangilerini önerirsiniz.Teşekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 35 civarina 20-30 bin km de tertemiz aveolar var.

• W245lere bakabilirsin.
  • Peki bu fiyat araliginda en guvenilir (otomatik vites icin) araç markası hangisidir

• O fiyat için en uygun araç benimde aradığım honda jazz 2005-2008 arası cvt olacaktır

• 2012+ chevrolet aveo oneririm.
    Esim icin almistim. Cok memnun kalmistik.

• nissan note
  • 40 a doğru cikabilirseniz eğer 2012 sonrası jazz cvt öneririm. 2009-2011 ishift jazz önermiyorum. Sedan da isterseniz 2006-2009 honda civic Sedan premium öneririm. Bir sunroof için elegance arti 1-2 milyar vermeyin tabi keyif sizin. Eşini de kullanacaksa eğer para sıkıntınız da yoksa sky window jazz alırdım 2012 2013 model. Lakin sizin işiniz acil old için 2005-2008 alın derim. Çünkü yakın zamanda yeni kasa jazz modeli piyasa sürülecek.

• o parayı sacma sapan arabalara baglama hocam 2006 model mazda 6 2.0 otomatık vıtes alabılırsın en azından arabaya bındıgını anlarsın arabada derı koltuk sunroof yok yok ayrıca otomatık vıtesı en sorunsuz araclardandır lpg ıle de gayet ekonomıkk tavsıye ederım performansı zaten 147 bg motorla harıka
  • Mazda hem lpg ile uyumlu değildir hemde çok yakar. Çünkü şanzuman 4 ilerisi 2.0 araçta iyi para ödersiniz Subaplari da sanırsam magnezyumdur uyumsuzdur. Ayrıca 2.elde de zarar edersiniz lakin araca lafım yok 10 numara aractir

• Fiat bravo, accent, cruze

• 1-2 kişi hariç, 10-15 yaşında otomatik araç önermişler.

35bin TLye, garantisi devam eden 2013 ve üzeri bir araç alın.
    Kimsenin lafına bakmayın.
    Pişman olmayın.

• yaris bakın derim, bayan da rahat kullanır
  • Corsa bakın derim.
  • Hocam bu kadar araç onerilmis gidin tek tek bulabildinizi inceleyen fakat otomatik vites sıkıntısız Tüpte sıkıntısiz yakıtta cimri eşinize de uygun honda jazz dan başka araç bulamayacaginizdan eminim.

• i20 alın, i10 alın ama garantisi bitmiş otomatik araç almayın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.