Şimdi Ara

OTOMATİK ŞANZIMAN VURUNTU (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
89
Cevap
6
Favori
235.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    2006 golf te aynı problemi yaşadım ve maalesef şanzıman beyni ( chip ) değişti. İlerde muhtemelen artıcaktır o vuruntu ve titreme. Özel bir serviste değişim yapıldı o zaman 4.000tl ye patladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: codeThoreau

Şanzıman yağını değişin. Bunu tam miktarımda ve gerekli prosedürde yapmaya özen gösterin.
    Şanzıman yağı değişti + 2 defa buji ve kabloları değişti + bobin değişti + boğaz kelebeği değişti + motor kulağı değişti + 2 defa manifold contaları değişti.
    Bunlar 1 ayda yapılan işlemler maalesef çözüm olmadı. Vuruntu rolantide beklerken çok hafifce oluyor yalnız yine rolantide titreme var. En son benzin döküp yakıcam aracı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fero01

2006 golf te aynı problemi yaşadım ve maalesef şanzıman beyni ( chip ) değişti. İlerde muhtemelen artıcaktır o vuruntu ve titreme. Özel bir serviste değişim yapıldı o zaman 4.000tl ye patladı.
    Ben parasından kaçamıyorum 4 değil 8 dese bugün veririm de yapan usta yok piyasada alayı dükkana doldurmuş suriyeli bebeleri gelde iş yaptır bunlara

• 2008 1.6 FSI Passat vuruntu ve R modunda anı hareketlenme sorunu var. İzmit'te önereceğiniz usta var mıdır, problem nedir? Tesk

•  OTOMATİK ŞANZIMAN VURUNTU

0 aldığım 2005 model golf 5 tiptronic 1.6 fsi aracım var. 124 bin de vuruntu başladı sabah soğukken hiçbir problem yokken motorun ısınmasına denk gelen zamanda vuruntu başlıyordu ( sert arkadan vurur gibi değişimler, n'den d'ye ve r'ye geçerken de). 10 gün içinde arttı. Samsun'da Doğan Şanzımana götürdüm Ali Doğan usta var. Arabayı bu sabah teslim aldım şimdilik sıkıntı yok bakalım. Selenoid valfler ve yağ değişimi yapıldı.

• Devian kullanıcısına yanıt

Merhaba hangi şehir ben nedir acaba ustanın numarası ? Teşekkürler

• nekede N kullanıcısına yanıt

YEŞİL OTO - ÖZKAN USTA

0532 516 96 96

Özkan Usta'nın yeri Bağcılar-Güngören Sanayi Sitesinde

• Otomatik Şanzıman ustası ve Tamiri Konusunda 2024 Yılı için Güncel Uzman Kadrosu ile 25 Yıllık kaliteli ustaları ile Karahan Otomatik Şanzıman Şaşmaz Ankara - İvedik Ankara - Ostim Ankara - Yıldız Oto Sanayi Ankara Adreslerinde sizleri bekliyor

OTOMATİK ŞANZIMAN VURUNTUwww.citbu.com
    Otomatik Şanzıman Tamiri Mağazasına Ait Tüm İlanlar - Citbu.com - Ücretsiz Hizmet Sektörü
    https://www.citbu.com/magaza/otomatik-sanziman-tamiri-55
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.