Şimdi Ara

otomatik+dizel araba önerisi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
3.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Corolla 1,4 D4-D MM de düşünülebilir. 2007 plus Line Sedan 27.000-29.000TL arası donanım, konfor ve yakıt ekonomisi anlamında ideal ancak, bence performans sorunu var, 0-100km hızlanma verileri14,7 saniye nerdeyse 15 saniyeyi buyuyor.Ama performans önemli değil dersen corolla tek geçilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~

quote:

Orijinalden alıntı: tolgacem

i30 falan almayın bence plastik kore arabasını napcaksınız.....

bi suru alternatif var ben ama dizel alıcaksam megane alırım

İ30'un içine hiç oturdunuz mu acaba ? Bilip bilmeden yorum yapmayalım. Megane çokmu kaliteli İ30'dan

i20 ye bindm bide taksi accentler fln bide arkadasımda tuscon var jeep i neki i30 u ne olsun ?
  • biraz araştırılırsa prime donanımlı cdi otm rahat alınır o paraya
  • quote:

i20 ye bindm bide taksi accentler fln bide arkadasımda tuscon var jeep i neki i30 u ne olsun ?

Bi kere i20 b sınıfı , i30 c sınıfı bir araç. Accent ile İ30 bir değil. Ayrıca tuscon değil Tucson. Binmediğiniz , bilmediğiniz araçlar hakkında yorum yapıpta yanlış bilgiler vermeyin. Bilmiyorsanız laf etmeyin
  • edit...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reaksiy0n -- 2 Mart 2010; 21:42:46 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~

quote:

İ30'un içine hiç oturdunuz mu acaba ? Bilip bilmeden yorum yapmayalım. Megane çokmu kaliteli İ30'dan

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmamak lazım...i30 a binmedende yorum yapmamak ;) En iyi tercih tabiki i30

• otomatik vitesli araçlarda şu anda yarı otomatik olanlar halen sorunlu.Tam otomatik şanzımanlar ise problemsiz (geri kaydırma yok,ısınma yok,ses yok sarsıntılı geçiş yok) ve en üst noktaya gelmiş durumda.Seçeneklerinizden renaultda iyi ama i30 spor duruşu kasasının güncelliği ve özellikle iç plastik kalitesi noktasında öncellikli tercihiniz olabilir.
  • merhaba hocam bence passat dizell alll
  • DOSTUM fiat barvo öneririm.bende 105 lik düz viteslisi var.çok memnunum.alırsan pişman olmazsın
  • quote:

+1919
  • quote:

Orijinalden alıntı: gazozvar

quote:

+1919

-1919

Megane'ın i30 dan kaliteli olduğuna inanmıyorum, madem bir sürü alternatif var bunlar arasından gidip megane seçilmez ayrıca@tolgacem
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihan7

otomatik vitesli araçlarda şu anda yarı otomatik olanlar halen sorunlu.Tam otomatik şanzımanlar ise problemsiz (geri kaydırma yok,ısınma yok,ses yok sarsıntılı geçiş yok) ve en üst noktaya gelmiş durumda.Seçeneklerinizden renaultda iyi ama i30 spor duruşu kasasının güncelliği ve özellikle iç plastik kalitesi noktasında öncellikli tercihiniz olabilir.

golf, 308, C4 ya da bravo gibi yarı otomatik ve yokuşta kaydırmama özelliği olanları unutmayın, i30'un bunlara karşı en büyük dezavantajı otomatik vites yakıt tüketiminin yüksek olmasıdır.
  • Tork konvertörlü olmasından dolayı 2 araç arasında i30 benim açımdan öne çıkıyor.
    Biraz daha fazla yakması gibi bir eksisi var sadece.
    Otomotikleştirilmiş manuel şanzıman teknolojisi ise henüz yeterince ilerlemedi.
    DSG bile olsa çekinirim almaya
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.