Şimdi Ara

otomatik citroen c3 nasıldır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
30.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • meraba arkadaslar ben tolga aydın bursadan . . 2005 model ototmatik vites citroen c3 alınır mı .. yakıt tüketimi nasıldır. şansızman nasıldır. bilenler yardımcı olab,lir mi acaba .

• sanzıman bütün yarı otomatikler gibidir. 1 den 2 ye gecerken vuruntu yapıyor diğer vites gecişlerinde sıkıntı yok. vites değişimini hissettiğiniz anda gazdan ayağınızı birazcık cekerek vites değişimi daha sarsıntısız yapabiliyorsunuz. ancak yeniden söyleyim bütün yarı otomatikler gibidir.

bunun dışında yakıt tüketimi oldukca iyidir. ne zaman dizel aldıgınızı unutursunuz. oldukca donanımlıdır. ikinci eli zayıftır. parcaları rakiplerinden pahalı değildir. bakımı ucuzdur.

iç mekandan tıkırtı pıtırtı gelebilir. ön takımın zayıf oldugunu söylerler ancak ben şikayet eden duymadım.
  • Diger yari otomatikler gibi geriye kaydirmaz yakiti makuldur kullanimi zevkli sirin bir araba c3 ikinci eli de zayif felan degildir bayanlar gencler tarafindan begenilen bi modeldir sorun cikarmaz otomatigi pejolardan yol tutusu biraz daha iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam pek yorum göremedim c3 hakkında tavsiye edermisininiz dizelmi benzinlimi ne önerirsiniz bütcem 17 bin bu rakama temiz c3 alabilirmim.. malesef başka marka araca17 bine pazarlık yaptık krediyi ona göre çektim sonradan araç sahibi 2 bintl fiyat artırdı para eldekaldı17 binede uygun araç bulamadım
  • mertgüven M kullanıcısına yanıt
    Ben suan sorunsuz kullaniyorum mutlaka 18 lik araci siki pazarlikla 17ye temiz c3 bulursunuz..tavsiye edermisin dersen 1.4hdi 70 bg lik olani tavsiye ederim sorunsuz motor sorunsuz turbo zaten butun pejo citroenciler servisler 70bg lik olani oneriyo ici genis kullanimi keyifli 206 pejo aracimi satip aldim iyiki almisim benzinliklere kolay kolay ugramiyorum ....cok az yakiyor ekonomi dusunuyorsaniz dizel alin... grande punto da kullandim 1 ay begenmedim c3 u daha cok sevdim sizde begeniyorsaniz inceleyin kullanin icinize sinerse hemen alin

• peugeot citroen ford aynı motoru kullanıyor bu yüzden bu fiyat seviyesinde alınacak her araç motorları düzgün durumdaysa benzer yakıt tüketimi sağlar, şanzıman olarak da benzerler zaten, geri kalan uygun fiyatlı bulmaya ve aracın hor kullanıp kullanılmadığına bakar ama açıkçası ben olsam punto kovalarım, alternatiflerin hepsi neredeyse üstüne 2-3 kasa değişti ya da üretimden kalktı ama punto 2014 modeli bile ufak tefek makyajlamalarla satılıyor, yani punto alırsanız daha güncel görünümlü bir araç almış olursunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeRaT_chevy

Diger yari otomatikler gibi geriye kaydirmaz yakiti makuldur kullanimi zevkli sirin bir araba c3 ikinci eli de zayif felan degildir bayanlar gencler tarafindan begenilen bi modeldir sorun cikarmaz otomatigi pejolardan yol tutusu biraz daha iyidir

Hocam 2005-07 arası C3'ler benim de baktığım araçlar arasında,aracı eşim öğrenmek için kullanacak ve bizim burası biraz yokuş.Tam otomatikler gibi kaydırmamasının sebebi nedir acaba,yokuş kalkış desteği mi var yoksa başka bir şey mi?
  • theja kullanıcısına yanıt
    Yokuslarla kaydirmamasinin nedenini arastirmadim kardesimin kizarkadasinda var kullandigim bi arac sanzumani kaydirmiyor tam otomatikler gibi rampada bile kaymiyor arac heralde kalkis destekli yapilmis ...esiniz cok rahat edicegi bi model severek binicektir eminim yuksek oturma pozisyonlu 206 gibi yere yakin degil ici genis camlari cok acik ettafi kullanirken rahat gorucek yani pisman olmucaginiz bi arac bu arada otomatik sanzumani sorunsuz 2005 ten.beri kullaniyor en ufak sorun yasamadi

• teşekkür ederim hocam araştırıyorum temizi denk gelirse inş. alacagım araştırdıkca hoşuma gitmeye başladı
  • tesekürler arkadaslar..
  • Sınıfının bence en iyi arabası. İlk sahibiyiz 2004 model kullanıyoruz, inşallah 1-2 ay içinde elden çıkaracağım. Ancak manuel. Servis bakımları dışında en ufak arıza vs sıkıntısı olmadı.
  • ben picasso c3 kullandım gayet iyi vuruntu işi kişiden kişiye değişir bence vuruntu değil makul bir seviyede ayrıca diğer otomatiklere göre bakım masrafı daha düşük, ve yakıt cimrisi bir araç
  • Sorunsuz şanzuman kaplumbağ kasa . Klasik orta karar b sınıfı araç.

• 2006 model c3 alcaktık vazgectik.....aynı fiyata punto aldık 2012 model otomatik vites benzinli.. tek kusuru komple boyalı ve ufak tefek hataları var.. ama arabada tek bir ses yok..
  • 2004 C3 alacağım. Attraction ve Confort arası fark nedir dostlar ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.