Şimdi Ara

OTOKAR ALTAY son hali (idef17)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Era zırh takılmış ve bazı diğer eklentiler de var.Umarım TSK bu era zırh olan versiyondan alır.Üzerine aktif koruma sistemide takılınca tankın imha edilmesi epey zorlaşacak...

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lotusx -- 31 Mayıs 2021; 22:38:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be. Çok güzel gözüküyor.

• Ben daha modern ve farklı bir operasyonel zırh bekliyordum açıkçası. Yinede çok güzel. Ülkemizin ciddi anlamda tank ihtiyacı var.

• ERA zırhın özelliği nedir. Reaktif zırh mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.Akif Ersoy

ERA zırhın özelliği nedir. Reaktif zırh mı?

Reaktif zırh yada era ikisi aynı şey diye biliyorum.Aracın normal zırhının üzerine takılan bir tür katman aslında,içinde patlayıcı var.Araca roket ile saldırı yapıldığında önce bu zırha çarptığı için içindeki patlayıcılar patlayarak gelen roketin tanka verilecek zararını daha aza inidiriyor.Baya faydalı ve etkili bir sistem aslında.
  • Hocam bu idef'e sadece konunun uzmanlarini mi aliyorlar? Kayit yaptirip giremiyor muyuz? :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sosisli Süt

Hocam bu idef'e sadece konunun uzmanlarini mi aliyorlar? Kayit yaptirip giremiyor muyuz? :(

Kayıt yaptırdıktan sonra onaylanması gerekli,birde sonradan şehit ve gazi yakınları ile öğrencilerinde girmesi serbest oldu.

Ama bu sene organizasyonda ciddi sıkıntı var.O kadar insan önceden başvurularını yapıp beklediler ve bir çoğu giremedi bile fuara,sonra da çıkıp öğrencilere serbest dediler.Bu önceden başvurup bekleyenler baya haksızlık oldu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.