Şimdi Ara

Otobüste erkekle tartıştım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Egoya bindim eve dönüyorum. Arkadan koştum geldim bi tane şişman gözlüklü bi eleman var.Orayı kapladığı için geçemedim tabi.Biraz bekledikten sonra bi koku gelmeye başladı.Leş gibi kokuyor bu.Ben anlasın diye oflayıp pufladım söyleniyorum kendi kendime.Neyse otobüse bindik aksilik ya tam önüne oturmuşum.Ama nasıl bir koku var.Bayılacam kokudan.10-15 dakika sonra çantamdan mandalinayı çıkardım.Kabuklarını yere atıyorum ki kokuyu izole etsin bi nebze.Bu söylenmeye başladı yanındaki amcaya bişeyler söylüyor.Tam duyamadım tabi.Tam dönüp pis koktuğunu söyleyecektim ki milletin içinde rezil etmiyim diye sustum.Bi de her gün aynı saatte biniyoruz bununla.Yarın da kokarsa artık yapacak bişey yok söylemeyi düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• olayin ic yuzunu anlatarak bizi aydinlattigin icin tesekkurler... simdi dagilabiliriz...
  • Görevimiz

• Herhangi bir konuşmaya bile girmemişsin nasıl tartışmış oluyosun
  • Millet dışarıda hayatını yaşıyor, sen otobüste erkeklerle karşılaşıyorsun. Çok imrendim gerçekten
  • Millet dışarıda hayatını yaşıyor, sen otobüste erkeklerle karşılaşıyorsun. Çok imrendim gerçekten

• Yoksunluk böle bişi olsa gerek...

• BEYLER sizi aydınlatayım geçen otobüste kızın teki mandalina soyuyor kabukları yere atıyor diye konu açan biri vardı :D

Bu o konudaki kız oluyor :D

Madalyalarımı buradan alırımmm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naganzo

BEYLER sizi aydınlatayım geçen otobüste kızın teki mandalina soyuyor kabukları yere atıyor diye konu açan biri vardı :D

Bu o konudaki kız oluyor :D

Madalyalarımı buradan alırımmm.

Sagol cenifir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcyTea Lemon -- 17 Aralık 2017; 16:43:44 >
  • Manyak şişko bunu beğendi

• Millet disarida otobusunu yasiyor, sen burada hayatlarla erkeklerle karsilasiyorsun cok imrendim gercekten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.