Şimdi Ara

otobüste duracak düğmesine basmaya utanıyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
135
Cevap
1
Favori
5.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çözüm belli dostum yapılacak tek bir şey var haydi göreyim seni kullandığım smiledeki herif gibi ol değiştir kendini baskın gel
  • ciddiyse bir psikolog veya psikiyatra görün.
  • Niye insanları rahatsız edesinki sen birileri inince arkasından küfür mü ediyosun rahatsız ettiler beni diye...
  • ölü taklidi,yap yaka paça indirirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulenarkadaş

ulen arkadaş kendimizi utangaç bilirdik

nick - mesaj uyumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: en birinci ben oldum

quote:

Orijinalden alıntı: ulenarkadaş

ulen arkadaş kendimizi utangaç bilirdik

nick - mesaj uyumu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Final yada vize haftasıydı tam hatırlamıyorum. Çıktım sınavdan gittim merkeze kafa dağıttım yurda dönüyorum otobüsle.Otobüs önce benim yurduma ordanda üniye geçiyor, yani otobüs %99 öğrenci. Ağzına kadar dolu otobüste durakta tek inen bendim, milletin bir bakışı vardı bana... Sanki ben dedim son otobüse binin diye
  • Aynı sorun bendede var aslında.
  • bu konuda ciddiysen mutlaka bir psikiyatriste görün.ergenlikte normal ama aşırıya kaçmış seninki kalıcı olabilir şizoid kişilik bozukluğuna kadar gider
  • Ben de geçen gün giderken bassam mı basmasam mı diye düşünüyordum.Baktım gelmek üzereyiz.Hemen basıp herkesi itttirip kaçtım.(Hiç pardon,afedersiniz demeden) İyi küfür yemişimdir herhalde veya hakaret
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroWar

bu konuda ciddiysen mutlaka bir psikiyatriste görün.ergenlikte normal ama aşırıya kaçmış seninki kalıcı olabilir şizoid kişilik bozukluğuna kadar gider

doktora gitmeye de utanıyorum. şimdi hastaneye gitsem oradaki görevli hemşire ile konuşamam ki. özel bi yere gitsem orada da sekreter oluyor ki onlar da baya güzel oluyor gene konuşamam.
  • o kadar düğmeye basıyoruz bazende şoförler kapıyı açmaya utanıyoo o şoförlere denk gelirsen ORTA KAPIIIIIII diye havanca bağırdığın zaman bu sorunundan kurtulabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

quote:

bu konuda ciddiysen mutlaka bir psikiyatriste görün.ergenlikte normal ama aşırıya kaçmış seninki kalıcı olabilir şizoid kişilik bozukluğuna kadar gider

doktora gitmeye de utanıyorum. şimdi hastaneye gitsem oradaki görevli hemşire ile konuşamam ki. özel bi yere gitsem orada da sekreter oluyor ki onlar da baya güzel oluyor gene konuşamam.

• zaten o düğmeleri millet gelsin bassın diye koymadılar oraya
    belediye oraya asmışsa bir bildiği vardır kardeşim ne burnunuzu sokuyorsunuz sağa sola
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

quote:

derdini kağıda yazda ver o zaman

bunuda demeden edemeyeceğim cool story

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gply37 -- 11 Temmuz 2011; 21:05:06 >

• bu sorun bendede vardı bir ara, fazla otobüs kullanmaddığım için çekinirdim eskiden.
  • Foruma girmeye utanmıyor musun ? Herkes senin mesajlarına bakıyor şuan
  • yeter lan dalga gectıgın mılletle
    bu adam 98 lı flan degıl kandırıyo mılletı burda
  • imdat valfini çek
  • Ah gamlı sen eskiden böyle miydin.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.