Şimdi Ara

Otobüslerde Koku Sorunsalı !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar İstanbul anadolu yakasına ikamet ediyorum. Yüksek lisansım gereği bahçelievlere gidiyorum haftada 3 gün.Daha önce düzenli olarak karşıya gidip gelmezdim. Düzenli olarak gidip gelince milletin yaşadığı sorunu daha iyi anladım. Çok kötü bir durum cidden. Millet çok kötü kokuyor arkadaş hayır bazıları işinden çıkıyor yapcak bişeyi olamayabiliyor nerde duş alsın adam. Fakat bazen beyaz yaka tayfa ve marjinal tayfa da dayanılmaz kokular olabiliyor insan yanına bir parfüm, deodorant almaz mı ya.Sinirime giden de bu.Ben millet rahatsız olmasın diye sürekli taşıyorum ama millete böyle bir özen yok malesef ki. Varmı bildiğiniz çözümler otobüste uyguladığınız yollar bizde öğrenelim.
    Yazarken hatam olduysa affola otobüsteyim şuan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben servisle gidip geliyorum bir kere sabah 6.30 da metrobüse binme gafletinde bulundum 2 durak once indim milletin sabah açlıkla ağız kokusu tüm metrobüsü kaplamış iğrenç ötesi bir tablo
  • Hadii yaa sabah da mı kokuyorr :D Bende sabah 9 10 gibi kütüphaneye gitmeyi düşünüyordum okul zamanları o da iptal o zaman :)

• Ben otobüse bindiğimde koltuklara oturamıyorum. Kimbilir kaç kişinin moklu dötü değmiştir

• Yani sizde haklısınız fakat dün giderken ve dönerken hiç oturamadım akşam ayaklarım şişti :) mecburen oturuyorum.

• Bak bak laflara bak ya hanım mısınız ?

• İğrendiğine göre ya dötünü açıp oturuyosun ya da pantolonunla öpüşüyorsun herhalde.

• Bugün hastahaneye gittim, poliklinik kapısında sıra beklerken türbanlı 40 yaşlarında bir kadın yanıma oturdu.. O nasıl bir ter kokusudur anlatamam, nu kadın kocasıyla nasıl yatıyor?

• dh_pes D kullanıcısına yanıt
    Dışarda dötünü silmeye bile tenezzül etmeyen insanlar varken iğreniyorum kardeşim otobüste oturmaya. Git yargılayacak başka birini bul

• quote:

Orijinalden alıntı: Nessqwe

Bak bak laflara bak ya hanım mısınız ?

Değilim ama bi şeyler ayarlayabilirim

• Ben spor salonuna giderken havluyu çalışacağım aletin üzerine seriyorum ter olmasın diye .Size de otobüste bunu yapmanızı tavsiye edeyim o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: dh_pes

Ben spor salonuna giderken havluyu çalışacağım aletin üzerine seriyorum ter olmasın diye .Size de otobüste bunu yapmanızı tavsiye edeyim o zaman

Sağolasın

• OrQuN kullanıcısına yanıt
    Türbanlı türbansız farketmiyor cidden bazıları leş gibi kokuyor nasıl yaşıyorsunuz arkadaş insana kendi kokusu gelmiyor galiba

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.