Şimdi Ara

OTOBUS ŞÖFÖRLERİ HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİZ NEDİR? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git

OTOBUS ŞÖFÖRLERİ HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİZ NEDİR?

(En Son Oy Tarihi: 28.11.2016)
Giriş
  • Motosiklet sürücülerinin doblolardan sonra ki en büyük düşmanları otobüs şoförleridir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecenlerde yine bir otobüscu camdan bir motorsikletliye bagiriyordu

• Benzer olay başıma geldi. Otobüsü durakta gördüm koşarak yetişmeye çalıştım. Yetişemedim adam kalktı. İki saniye bile geçmeden kırmızı ışıkta durdu kapıyı bile açmadı. Halbuki duraktan itibaren beş adım bile yoktur mesafe... Var öyle cins insanlar. Fazla takmamak gerek.

Yalnız bir otobüs şöförüne denk geldim. Adam önünde durup el kol yapan bir Mini Cooper'lı adamı inip sopalıyordu az daha. Ama sonradan herif korkudan binip kaçtı arabasına .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KortX -- 5 Kasım 2016; 0:13:31 >
  • Beyazmasaya bildirdim aklıma gelmişken bakiyim bi

• evet beyaz masa 25 gun geçmiştir sanirim hala ilgilenmedi konu ile ilgili...ve şikayetimi ismimle yapinca yine 10gün küsürdemi ne dünüş yapti...

kimlik bilgilerimi vermeden bavuru yapinca ilgilenilmiyor beyler bilginize...vererek yaptim baktilar lakin yine 10 gunum gitmiştir..beyaz masa memnuniyet anketi çikti birde dalga gecer gibi..hepsine bastim sıfırı...

bumu la vatandasın sorununu cozmek yok 7gun içinde kesin dönülüyormuş felan yalanları?

normal şikayetle zor ilgileniyorlar benden soylemesi beyler..beyaz masa mokunu çikartmiş işin haberiniz ola..

bu arada ankete bakilisa kimse otobusculeri sevmiyor..

geçen yasli bir adama artislik yapiyordu bir otobuscu tvlerde çikti..ulan millet aklinizda olsun boyle seyler oldugunda dalin gitsin bu serefsizlere harbiden hak ediyorlar bunlar demekki..yasli adama atarlaniyorsun ha...itindolu
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.