Şimdi Ara

otobüs seçimi::::endişe içerir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler yarın akşam otobüsle istanbula döncem.
    acaba hangi otobüs firmasından bilet alsam.mazallah yollar çok kötü?
    otobüsler bir bir devriliyor haberleri var.
    çitt katlı bir otobüsten alsam nasıl olur acaba?

• Ulusoy veya Varan iyidir.Kontrollu giderler ve kalitelidir.Ama birsey olacagini sanmam.O devrilen
    Otobusler urfa bilmemne falan diye 1-2 otobusu olan amator sirketler.
  • İstanbuldan trabzona gelirken sadece çorum biraz tıkalıydı. Osmancık falan orda biraz bekledik onun dışında iyi. Bu arada ulusoydan sakın alma. Koltuk araları dar.Tv berbat Servis rezalet. Varan gold edition bulabilirsen ondan al. Hem az kişi hem aynı fiyat. Dokunmatik tv falan.
  • Varan candir.
  • METRO

Dışında neye biniyorsan bin allah belasını versin bu şirketin.
  • bana saati uygun metronun 2 katlısı var?
    ondan mı alsam diyorum.mantığı var mı bilmiyorum ama 2 katlı otobüsün
    kontrolü zor olurmuş gibi geliyor:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: davidcaine

bana saati uygun metronun 2 katlısı var?

daha kolay devrilmez mi o fizik kuralları gereği

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metronun cok fazla otobusu oldugundan kaza olaylarinda cok gorunmesi daha dogal diye dusunuyorum. Zaten bu devirdede firmaya bakmak pekte dogru degil otobusun markasi ne bence o daha onemli.
  • Nereden nereye gideceksin.? Gideceğin yere Ulusoy varsa herzaman ilk tercihin olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

bana saati uygun metronun 2 katlısı var?

daha kolay devrilmez mi o fizik kuralları gereği

bana da öyle geliyor..
    fizik kurallarıyla açıklamasını yapmadım sebebini bilen varsa yapsında rahatlayayım.
    gerçi o otobüsü devircek kuvvete bağlı ddh'den hatırladığım kadarıyla viraj hareketlerini
    cismin ağırlığı etkilemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freut Mich

Nereden nereye gideceksin.? Gideceğin yere Ulusoy varsa herzaman ilk tercihin olsun

konya-istanbul
  • quote:

Nereden nereye gideceksin.? Gideceğin yere Ulusoy varsa herzaman ilk tercihin olsun

Ben adana-ankara arasinda beles olsa ulusoya binmem. Kucuk otobusleri kullaniyorlar. Koltuklar arasi cok dar, genislikleride oyle. 6 saat iskence gibi geciyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bampıkkale de güzel yaz alternatiflerine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bbai

quote:

Ben adana-ankara arasinda beles olsa ulusoya binmem. Kucuk otobusleri kullaniyorlar. Koltuklar arasi cok dar, genislikleride oyle. 6 saat iskence gibi geciyor.

Ben varan kalmadığı için mecburen seçtim.trabonzona 18 saat.Düşün koltuk arası dar.Tv dandik. yanımdaki adam çok şişmandı. Ömrümden 18 yıl gitti sanki.
  • varan zaten ulusoy oldu, kamil koc veya anadolu calisiyorsa konyaya birini tercih et findikkale, anadolu,kamil koc baskada firma tanimam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bbai

quote:

Oralara kadar otobüs ile gelmediğim için bilemicem, O bölgeler için genelde ucak kullanırım. Ama ucağa binemediğim zamanlarda bizim buralarda (genelde İzmir İstanbul vb. yerler) kesinlikle Ulusoy tekli koltuk tercih ederim. Ama sen de haklısın hoca küçük araba ile yolculuk kadar kötü birşey yok.
  • quote:

quote:

konya-istanbul

O zaman Anadolu öneririm. Arkadasım Konya'da okuyor İstanbul için uçak denk getiremediği zamanlarda Anadolu Turizm kullanıyor ve hiç kötü yorum yaptığını duymadım.
  • yürü , paran cebinde kalsın. Malum kriz var.
  • Pamukkale. ya da Kamil Koç
  • hiç uğraşma pegasus atlas jet uç daha iyi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.