Şimdi Ara

otobüs bileti alamıyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sabahın erken veya gecenin geç saatlerine alıp hiçbir şeye dokunmadan otobüse gideceğim. otobüste nasıl yapcaz kolonya antibakteriyel jeller vs. düşünmek gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CryptOsmaN

bu virüs mevzusu varken nasıl herkes Seyehat etmek ister ki?
    Sen nasıl istiyorsan onlarda gitmek istiyor.

Hastalık umrunuzda olsa potansiyel hasta 50 kişiyle aynı otobüse binmezdiniz.

• Michael Giacchino kullanıcısına yanıt
    ben iş icabı gidiyorum. okulu tatil olan bir öğrenci olarak değil. şimdi uçak bileti aldım. aynı olay olacak ha otobüs ha uçak yapacak bir şeyim yok ama.

• Aranızda öğrenci olan varsa acele etmesin bırakın diğerleri gitsin hepsi avm koşacak süreç iyi gidiyordu şimdi virüsle yüzleşme zamanı 10 yıl önce askerlik yaptığım sırada artık domuz gribi mi normal grip bulaştı yataktan kalmamıştım düşün askerdesiniz ateşler içinde yatıyorsunuz ilaca ulaşamıyorsunuz çünkü size izin vermiyorlar. Öğrencilerin öyle bir sorunu yok. Paniklemeyiniz.
    Kyk’da iki yıl kalmıştım grip felan hiç bulaşmadı. Sürekli sabun tuvalet kağıdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olgi -- 12 Mart 2020; 22:59:59 >
  • otobusçuler anında fıyat guncelledı 125 olan 150 oldu unıversıteler dnıye tatıl ilkoğretım tatıl olsun
  • Gün içi yoğun olur mu ki?

• comanderr kullanıcısına yanıt
    normalde ankara çanakkale otobüs 120 liraydı. dün sabah alabiliyordum. akşama doğru sistemler gitti. hala gelmiş değil kontrol ediyorum. sistem düzelince fiyatlara bakacağım.

uçak bileti buldum 150 liraya.

• olabilir hocam mümkünse fiziki olarak bilet almaya bakın veya telefon ile felan.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.