Şimdi Ara

[b]OTO SES SİSTEMİ ACİL YARDIM...[/b]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR ÖNCELİKLER S.A İYİ FORUMLAR..
    SİZE BİR SORUM OLACAK BEN ŞUANDA FLASH ARACIMA SES SİSTEMİ ALMAYA KARAR VERDİM FAKAT SİSTEMLER HAKKINDA BİR BİLGİM YOK :/ ARKAYA 2 ADET 1000WATT OVAL KOLON ALDIM DAHA BAĞLATMADIM.. PIREMIER PS 9930 GIGA MODELI KOLONLAR. SUBWOOFER OLARAK PİONEER TSW 310 D4 DÜŞÜNDÜM TEYP OLARAK TA PİONEER DEH 9350 SD VAR AKLIMDA SİZCE SEÇİMLERİM NASIL ? OLDUKÇA TOK SES ALMAYI PLANLIYORUM AMFİ OLARAK TA HİÇ BİR FİKRİM YOK ÇİFT AMFİ DUSUNUYORUM MONO VE STEREO AYRI OLARAK BANA ÖNERİLERDE BULUNUR MUSUNUZ ? HANGİ WATT AMFİLER BUNLARI BESLER HANGİ MARKAYI SEÇMELİYİM GAYET BAŞARILI BİR SES İÇİN NE YAPMALIYIM ŞİMDİDN HERKESE TEŞEKKÜRLER.

• quote:

Orijinalden alıntı: kasna16

ARKADAŞLAR ÖNCELİKLER S.A İYİ FORUMLAR..
    SİZE BİR SORUM OLACAK BEN ŞUANDA FLASH ARACIMA SES SİSTEMİ ALMAYA KARAR VERDİM FAKAT SİSTEMLER HAKKINDA BİR BİLGİM YOK :/ ARKAYA 2 ADET 1000WATT OVAL KOLON ALDIM DAHA BAĞLATMADIM.. PIREMIER PS 9930 GIGA MODELI KOLONLAR. SUBWOOFER OLARAK PİONEER TSW 310 D4 DÜŞÜNDÜM TEYP OLARAK TA PİONEER DEH 9350 SD VAR AKLIMDA SİZCE SEÇİMLERİM NASIL ? OLDUKÇA TOK SES ALMAYI PLANLIYORUM AMFİ OLARAK TA HİÇ BİR FİKRİM YOK ÇİFT AMFİ DUSUNUYORUM MONO VE STEREO AYRI OLARAK BANA ÖNERİLERDE BULUNUR MUSUNUZ ? HANGİ WATT AMFİLER BUNLARI BESLER HANGİ MARKAYI SEÇMELİYİM GAYET BAŞARILI BİR SES İÇİN NE YAPMALIYIM ŞİMDİDN HERKESE TEŞEKKÜRLER.

başarılı bir ses için premierleri çöpe at

pioneer al 1 çift arkaya da araç hb kasa bildiğim kadarıyla jbl gt5 12" al amfide jameson usa 6004 al

bunlar toplamda 450 lira tutar gider 50 liraya taktırırsın

teyp gayet başarılı bir teyp zaten mono amfiye gerek yok bana kalırsa bunlar sana yeterli olucaktır zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: bygamer

quote:

ARKADAŞLAR ÖNCELİKLER S.A İYİ FORUMLAR..

başarılı bir ses için premierleri çöpe at

pioneer al 1 çift arkaya da araç hb kasa bildiğim kadarıyla jbl gt5 12" al amfide jameson usa 6004 al

bunlar toplamda 450 lira tutar gider 50 liraya taktırırsın

teyp gayet başarılı bir teyp zaten mono amfiye gerek yok bana kalırsa bunlar sana yeterli olucaktır zaten

hocam jbl daha mı iyi dersiniz pioneer tsw 310 d4 modelin buferınden ? birde amfi kac watt tercıh etmemi önerirsin ? premier koloonlarada okadar para verdim sağlam olsun diye bunu önerdiler :S

• quote:

hocam jbl daha mı iyi dersiniz pioneer tsw 310 d4 modelin buferınden ? birde amfi kac watt tercıh etmemi önerirsin ? premier koloonlarada okadar para verdim sağlam olsun diye bunu önerdiler :S

pioneer bass daha güçlü fakat onu besliyebilecek ayrı bir bass amfi yani mono amfi alman gerekir oda en az 300 lira para demek

bu yüzden ben sana farklı bir bass ve farklı bir amfi önerdim önerdiklerim kalitesiz değil ve seni memnun edicektir araç hb olduğu için

• bygamer B kullanıcısına yanıt
    şuanda ben sistem için hoparlorumun haricinde kendime 1.000 tl bütçe ayırdım teyp te bu fiyatın içerisinde 1.000 tl ye kadar sıkıntım olmaz çift amfi alsam pioneer ile birlikte bu şekilde en tok sesi almamı saglıyacak amfiler ne tutar acaba ? olmadı 100 150 lira daha bütçe artırabilirim ilk defa sistem kuruyorum merakım var o yuzden abartı bir ses istiyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bygamer

quote:

pioneer bass daha güçlü fakat onu besliyebilecek ayrı bir bass amfi yani mono amfi alman gerekir oda en az 300 lira para demek

bu yüzden ben sana farklı bir bass ve farklı bir amfi önerdim önerdiklerim kalitesiz değil ve seni memnun edicektir araç hb olduğu için

aydınlattıgın için şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum..

• pm lere bakarmısın ? @kasna16
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.