Şimdi Ara

Oto Oval Hoparlör Tavsiyesi İsteyenler Buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
41.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bi çok kişinin Oval hoparlör konusunda muzdarip ve güzel sonuçlar alamadığını görüyorum piyasada,arkadaşlar açıkça şunu söylemem gerekirki 100 150 liralık ürünlerle güzel sonuçlar alamazsınız malesef.

en az 250 ila max 600 lira arasında değişen Kağıt konili ürünleri seçmenizi tavsiye ederim.

Benım favorim pioneer 6975 v3. Her ne kadar çok kaliteli ürün kullansanız bile teyp ayarlarınız ve anfi ayarlarınız iyi değilse yine kötü sonuçlar alabılırsınız.

Aracımda şuan pioneer 6965 v2 4 adet oval bağlı kağıt konili 1 çift fiyatı 258 lira şuan.Performansı nı duymak isterseniz videom aşağıda.
    https://www.youtube.com/watch?v=BL_xLBQ4cTY

umarım yardımcı olabilmişimdir. iyi forumlar.

• bende zamaninda dogan varken arkada mdfde bir cift 69xxi modeli bir pioneer vardi o zaman en ust seri oydu pioneer teyb ile anfisiz besliyordum araca binen bunda ne var diyordu sonra sattik dogani megane 2 aldik onada bisey yapilmiyor bir cift pioneer mid takimi var takamiyorum orjinali cikartip baska bir hoparlor takmak icin yagmur sapkaligini kesmek gerekiyor
  • Arkaya pandizot yaptırabilirsin aslında ayarlarlar
  • tolgbab12 T kullanıcısına yanıt
    orjinallik bozulmasin istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kankatree

orjinallik bozulmasin istiyorum

yükseltici kullanablirsin.
    bunlardan gormustum bir arabada atseyine kelebek gibi suruyor yaptigim zaman tam yapicam suan 2 3 aya amerikadan 5 kanal pioneer anfi gelcek bulgaristandanda alpine cde-193bt gelicek suan elimde pioneer ts e130ci var hepsi bir araya gelsin gerisine bakicam
  • quote:

Orijinalden alıntı: kankatree

bunlardan gormustum bir arabada atseyine kelebek gibi suruyor yaptigim zaman tam yapicam suan 2 3 aya amerikadan 5 kanal pioneer anfi gelcek bulgaristandanda alpine cde-193bt gelicek suan elimde pioneer ts e130ci var hepsi bir araya gelsin gerisine bakicam

Ozaman cihazların Geldiğinde güzel bi fiberciye uğra arabanla özel bi tasarım yapabilirler :)
  • oval kolon konusunda benimde tavsiyem İnfinty Ref 9633i dir. şuan 285tl.

eğer bütçe sıkıntı değilse Sony 6921 dir.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Evet bunlarda çok güzel
  • PIONEER TS-A6976S bu ürün sizce nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendindenvazgeçenadam

PIONEER TS-A6976S bu ürün sizce nasıl

Güzel bir ürün sesi net ve temız . Ama bu konudakı video da bulunan 6965 ler gibi kağıt konisi yok arada hissedilir fark var . 2 Cihazıda dinleme şansınız var ise demek istedıgımı anlıycaksınız. bu konudakı videoda bulunan 6965 ler şampıyon seridir ve özel üretimdir. tercihiniz pioneer ise kesınlıkle ts 6965v3 veya 6975 v3 olmalıdır.
    dinleme şansım malesef yok. internetten alacağım büyük ihtimal bütçemde kısıtlı. ilerde arabaya hazırlık olsun diye toplamaya çalışıyorum daha birçok eksik var
  • kendindenvazgeçenadam K kullanıcısına yanıt
    Bence almışken en iyisini al kardeşim kaliteli müzik dinlemek istiyorsan 50 100 fazla ver iyisi olsun :) bu arada anfi ayarları ve nasıl bağlantı yapılacağını anlattıgım videomu da izleyebilirsin montaj konusunda yardımcı olabılır sana .

link :https://www.youtube.com/watch?v=cplPlBkfUHM&t=67s
    haklısınız aslında fakat o kadar bütçe çıkarabilecek miyim bilmiyorum. videoya birazdan bakarım tabiki teşekkürler hersey için
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendindenvazgeçenadam

haklısınız aslında fakat o kadar bütçe çıkarabilecek miyim bilmiyorum. videoya birazdan bakarım tabiki teşekkürler hersey için

rica ederim :)
  • amfisiz nasıl bir kombinasyon yapılabilir

jameson js 2999, 4x50 çıkışlı teyp var

ön kapı 16 cm bir çift

arka bagaj pandizotuna oval bir çift

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S24ULTRA -- 23 Kasım 2017; 16:59:46 >
  • Karar verebildiniz mi on kapilar 16cm standartmidir? Her arabada
  • 10-13-16cm hatta bazen özel olarak 4*6 oval bile olabilir,, standart değildir
  • Focus aracımın kapı hoparlörü patladı (16cm)

Bende pioneer hoparlör aldım fakat kendi orjinal hoparlörüne göre baslar daha az ve sesi açınca baslar patlamış gibi çıkıyor.

Orjinal hoparlörü fomoco 25 w anfisiz olarak kullanıyorum orjinal teyp çıkışına bağlı önerebileceğiniz marka model varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bicer79

Focus aracımın kapı hoparlörü patladı (16cm)

Bende pioneer hoparlör aldım fakat kendi orjinal hoparlörüne göre baslar daha az ve sesi açınca baslar patlamış gibi çıkıyor.

Orjinal hoparlörü fomoco 25 w anfisiz olarak kullanıyorum orjinal teyp çıkışına bağlı önerebileceğiniz marka model varmı

orjinal bulmaya çalışın o zaman bu tarz pioneer vs giriş seviyesi ürünlerle o sesi yakalayamazsınız ya da amfiyle companent kullanın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.