Şimdi Ara

oto fuarında mermerler etkisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
3.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

Hiç kimse fuara giriş ücretinden bahsetmiyor. Kaç para?

hafta içi 10 hafta sonu 15 tl bayanlara hafta içi ücretsiz hafta sonu yarı yarıya indirimli öğrencilere öğrenci kartı varsa bedava
  • buldum özelliklerini

jonway A380 SUV-5 Doors 1.6L/MT

Model: FD6432

Specifications:
    1)Size (L x W x H) (mm): 4295 x 1770 x 1680
    2)Total mass(Kg): 1710
    3)Kerb mass(Kg): 1320
    4)Tread(front/rear)(mm): 1525/1520
    5)Approach angle/departure angle(o): 31/28
    6)Engine model: Mitsubishi 4G18S
    7)Transmission model: F5M41
    8)Wheelbase(mm): 2515
    9)Fuel delivery: Multi-port injection
    10)Max. Power (kw/r/min): 74.2/6000
    11)Max. Torque(N. M/r/min): 134/4500
    12)Max. Speed(km/h): ≥ 150
    13)Max. Climbing gradient(%): ≤ 40
    14)Fuel consumption (L/100km): ≤ 6.5(limitative condition)
    15)Fuel tank's capacity(L): 57
    16)Research octane number(RON): 93
    17)Air-conditioner(kw): 5.3
    18)Displacement standard: GB18352.3(Euro 4)
    19)Rated passenger: 4
    20)Transmission system: 5-speed manual
    21)Steering system: Hydraulic with power assist
    22)Brake system: Four-wheel disc
    23)Mini. Ground clearance(mm): ≥ 180
    24)Mini. Steering radius(m): 5.4
    25)Suspension system front/rear: Macpherson struts/multi-connecting rod
    26)Tire: 215/65R16
    27)Body structure: Unitary construction
    28)Displacement(L): 1.584

• bu arada konu dışı olacak ama merak edenler muhakkak olacaktır yeni daciaların fiyatları
    dacia dokker modelin başlangıç fiyatı 22800 opsiyonsuz en üst versiyon 27600 opsiyonlarla beraber 32300 tl
    dacia lodgy başlangıç fiyatı 36990 full fiyatı 39040 tl
    yeni sandero başlangıç fiyatı 23990 opsiyonsuz en üst versiyon 33790 opsiyonlarla beraber 35140 tl dir bilginize
    dipnot: yeni sandero stepway olarak satılacak galiba fuarda sadece sandero versiyonu yoktu tahminimce sandero üretimden kalktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakantrk -- 3 Kasım 2012; 17:43:55 >
  • logan kalkmıs.sandero vardı fuarda.lodgy yi cok begendim.dizel 5 kişilik full 39du 7 kişiliği 41bin.dizel.şubat 2013te gelecekmiş.eger 35 e verseydi yok satardı bence bu aracı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayaletmavisi

logan kalkmıs.sandero vardı fuarda.lodgy yi cok begendim.dizel 5 kişilik full 39du 7 kişiliği 41bin.dizel.şubat 2013te gelecekmiş.eger 35 e verseydi yok satardı bence bu aracı...

evet hocam fakat bu araçların hiç ncap testlerine denk gelmedim doğruyu söylemek gerekirse eski kasalar gibi 60 km hızda dağılıyorsada bi anlamı olmayacak gibime geliyor ama türkiye pazarında satar orası ayrı bir konu
  • Reklamlarında falan Mermerler güvencesiyle diyorlar. Bunun neresine güvenicem çin mallarını getirip duruyorlar. Aslında tasarım konusunda iyi güzelde çin malı dedin mi herkes uzak duruyor türkiye'de satmaz Çin malları
  • quote:

Orijinalden alıntı: PAŞA&ESES

Reklamlarında falan Mermerler güvencesiyle diyorlar. Bunun neresine güvenicem çin mallarını getirip duruyorlar. Aslında tasarım konusunda iyi güzelde çin malı dedin mi herkes uzak duruyor türkiye'de satmaz Çin malları

her kör satıcının bir kör alıcısı vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0x

"Memelerin etkisi" diye okudum :S

Neyse tutmaz bu arabalar :))

+1 Bende öyle okudum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en üsttekinin içide dışıda vectranın yedek parçasından üretilmiş gibi. Direksiyondaki logoyu opel logosu sandım ilk bakışta
  • Mermerlerin Kırşehir, istanbul otobüslerinde 5 sefer (en az) yolda kalınca gidip araba aldım. Hatta iddia ediyorum. Şoförü dayım bile bıktı arızalarından istifasını bastı. Gelde bu, hemşehrim de olsa, firmaya güven :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: jowood1

Mermerlerin Kırşehir, istanbul otobüslerinde 5 sefer (en az) yolda kalınca gidip araba aldım. Hatta iddia ediyorum. Şoförü dayım bile bıktı arızalarından istifasını bastı. Gelde bu, hemşehrim de olsa, firmaya güven :)

hocam yasa koymuyorki devlet bi yasa koysa devlet çin malının türkiyeye girmemesiyle ilgili cennet vatan bu hale gelmeyecek
  • Oh basliktaki r leri okumayan tek degilmisim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: :mert61:

Oh basliktaki r leri okumayan tek degilmisim

adamın fikri neyse zikride odur demekki manken görmeye giden arkadaşlar bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaiser şoze

quote:

Orijinalden alıntı: :mert61:

Oh basliktaki r leri okumayan tek degilmisim

adamın fikri neyse zikride odur demekki manken görmeye giden arkadaşlar bunlar

• Araç alacak olsam çin menşeyli araç almaktan korkarım. Kötü olduklarından değil ön yargılıyım.
  • mermerler güvencesi ha

mazda güç bela kurtuldu, ülkeden çekilecek gibi zaten
    cherry bile şikayetçiydi şimdi başka çinli araçlar getiriyorlar. mermerler güvencesi vayy vayyy.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

mermerler güvencesi ha

mazda güç bela kurtuldu, ülkeden çekilecek gibi zaten
    cherry bile şikayetçiydi şimdi başka çinli araçlar getiriyorlar. mermerler güvencesi vayy vayyy.

hocam bi tane daha marka getirmişler dr diye çin italya ortak yapımı jeep markası yine isterseniz onlarında fotolarını koyabilirim
  • Bu arada new haima 3 ün vites topuzu travegoların vitesine benziyor bilmem dikkat ettiniz mi ama
  • Bu araçlara bu kadar para verceğime gider fiat veya renault alırım en azından bildiğim marka yedek parça ve servis sıkıntısı da yok.Kaldıki çin malından kat kat iyidir.

Bu çinlilerin kendilerine hayrı olsa önce sakal çıkarıcı losyon bulurlardı adamların hepsi köse
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.