Şimdi Ara

otlakçılık :D (herbalizm)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben druid açtım ve herbalism-alchemism seçtim.. ya bu mesleklerde para kazanmanın püf noktaları konusunda yardım istiyorum..ot toplama konusunda ve bu potion yapmada nelere dikkat etmeliyiz? hangileri daha çok gider? hatta sadece bunlar değil oyunun başlarında char'ı kasarken kolay para yapmanın yolları nelerdir(klasik ucuza al-pahalıya satdan başka)? falan filan feşmekan...
    not: ya bi de çantaları sadece satın mı alabiliyoruz?..bunları düşüren bi hayvancağız felan yok mu?

• çantaların düşmesi o kadar kolay değil,şansına göre ilk kastığın yerlerde felan 6slotluk lar düşebilir ama sen diyosunki herbalism ile para kazanıcam,o zaman bol slotlu çanta alman lazım.çanta sorununu halletmek için wool cloth topla 1stack(20) ını 2gold dan ver buyout olarak,bu şekilde 4-5 stack satsan çantaların hazır,daha sonra herbalism kasmak için doğduğun yerde biraz otlan,en azından silverlief toplamaya başla ve silverpine forest e git,küçük bi alan ama herb kasmak için çok güzel,orda belirli bi seviyeye geldikten sonra,lvl kasamak için gittiğin yerlerde zaten çiçekler bulursun,stonetalon mountain da da güzel çiçekler var

alchemy içinse,ilk önce skill ini ne kadar fazla kasabilirsen o seviyeye getir ki aldığın Recipe leri rahat ça yapabilesin,AH daki Recipe leri elinden geldiğince almaya çalış ki 1 kere alasın 100 tane yapasın

wool cloth nerden bulurum diyosan barrens da ki razormane ve ona benzeyen domuzlardan kes.

daha çok bilgi veren olucaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killerdevill -- 13 Ağustos 2006; 23:04:55 >

• haha oyunda en cok para yapan 2 meslekten biri ne bulursan sat ama alch. 275+da para yapar
  • kusura bakmayın :D herbalism linkini yeni buldum :D
    ama bişeyler eklemek isteyen arkadaşlar varsa buyurun meydan sizin :D
    http://forum.donanimhaber.com/m_7436280/mpage_1/key_herbalism//tm.htm#7436280
    gerçi yine baktım burda sadece otların cinsleri ve nerede bulundukları yazıyor :D
    otlardan para kazanma yönünde pek birşey yazmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ease -- 13 Ağustos 2006; 23:23:40 >
  • bulduğun da iyi oldu wallasaolasın
  • 20 x stranglekelp = 5-7 altın
    20 x swiftless=15-20 altın
    20 x briarthorn = 3-6 altın
    20 x liferoot = 8-10 altın
    20 x goldhorn = 4-7 altın
    silverleaf,peacebloom,mageroyal para etmez(mageroyaldan swiftle kasabilirsiniz)
    purplelotus cok pahalı ben diyim 500 siz deyin 1000 (abarttım biraz ama tanesi 2-3 altın sanırım)
    firebloom pahalı
    20 x grave moss = 10-20 altın

hatırladıklarım bunlar fiyatlar gercek fiyatları olmayabilir serverda servera değişebilir
    dikkatinizi verin lütfen level 15+ ile strangle ve swift hayat kurtarır
  • çok kazık bu herb fiyatları ama toplamasıda zor tabiki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killerdevill -- 14 Ağustos 2006; 0:28:01 >
  • yok herb toplamak için kasrsan zor tabi bu arada black lotus fiyatı
    1x black lotus = 21 altın ben soka girdim
  • ii guzel herb/alch kasiosn ama ben sana solliim yol yakinken don druidini sil git kendine duzgun bi class ac yahu BEN DRUIDLE OYNADIM COK PISMANIM SIMDI YENIDEN HUNTER KASIORM AYNI DURUMA DUSMENI ISTEMEM
  • quote:

Orjinalden alıntı: osmanguder

yok herb toplamak için kasrsan zor tabi bu arada black lotus fiyatı
    1x black lotus = 21 altın ben soka girdim

onlar deli gibi zor toplanıyor ama belli noktaları var .. char'ını orda bırakıcan işte her saat başı bakıcan bi de güçlü olması lazım çünkü farm'layanlarla karşılaşıosn
  • ya o zaman yanında yanında adamla dolaşacaksın %40 kardan teklif edince ve 8-10 tane toplayınca(yapabilrsen) akan sular durur

stormrage sınıflara laf atıp durma suna beceriksizim de de mileltin aklını bulandırma. Yıllardır rpg oyunları üreten blizzarddan daha mı iyi bileceksin karakterlerin durumunu. butun karakterler eşitir . oynamasını bilirsen kral bilmezsen rezil olursun ben emu serverda rouge ustasıydım bana orjinalde neye yaradI? hiçbirşeyime(test serverında tier2 rougeu kontrol etmeyi beceremedim,ki becerebilmek için belki 1 hafta calısmam lazım) bunun uzerine hunter açtım. ben emuda superim ama burda oynayamıyorum diye orjinalde rougelar ezik mi demem lazım ?

• en cok para getiren encanting degil mi ?
  • enchanting ilk başlarda inanılmaz boyutlarda para çeken bir meslek ama evet ileride iyi kazandırıyor. uğraşması çok zor iş ya:( ben mesela bulunduğum guildin enchanteriiyim, oyüzden silemiorum :( milletin herşeyini ben yapıyorum.e tabi para almadan :( allahtan bide herbalism varda ordan para kazanıyorum
  • druid ezik diyen arkadaşa diyorum
    ha bu arada nie kimse icecap yazmadı walla ii para edio icecap da :D git winterspringe orda sağa sola bak belki bulursun 1 2 tane
  • major mana yap sat deli satıyolar
  • enchantingi şu şekilde kullanıyorum. alt chara enchanting alıyorum disench için. main chara düşen yeşil itemları alta yollayıp disench edip malzemeyi ah da satıyorum. iyi para geliyo. hem kendi mesleklerimi de farklı alabiliyorum.
  • enc ileri levelde yararlı
    enc aynen ticarete benzer bir anda zengin olabilirsiniz ya da aç kalabilrisiniz
    ama herbal ve mining oyle değildir onlar devlet işi gibidir. git kas koy ahye sabaha paran hazırdır.
    enc için saglam baglantıların olsun ki millet sana yaptırsın (para yabancıya gitmesin gibi)
  • Zor iş abi enchant yada bs kasacan abi ya Gerci onlar da pek kolay sayılmazda
  • quote:

Orjinalden alıntı: Indigo

major mana yap sat deli satıyolar

yakında ben Major mana pot ile major health pot du galiba,onlardan yapmaya başlıcam hayırlısıyla,görücez bakam kaça gitcekah da gördüğüme göre 5 tanesi 5-6 gold gibi bişeyyada daha fazla pek hatırlayamıom.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killerdevill -- 15 Ağustos 2006; 22:49:34 >
  • konuyu daıtmak gibi olmasın ama bana bole bol bol mining yapabilceim bi yer solermisiniz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.