Şimdi Ara

Otel Rezervasyonu iptali hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
4.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum.Şimdi Cuma günü biz bi otel'e rezervasyon yaptık otelin videosu fotoğrafları vs gayet güzeldi ama sonradan gördük ki bu otel habire her sene isim değiştiriyormuş böyle böyle parayı vuruyolar yani biz bu otel'den rezervasyonumuzu iptal etmek istiyoruz nasıl adımlar izlemeliyiz otel'i aradık yarın dönün bize dediler bu saatte kapalılarmış.

Not:Bu arada otel'in adı golden imperial.Geçen seneki adı hancı palace ondan önce ottoman family ondan öncede grand pearl beach diye.Yıllardır otellere gideriz ilk defa böyle bir olay ile karşılaşıyorum diyebilirim.

Rezervasyonu 2gün önce yaptık sonuçta rezervasyonumuz taa ağustos ayına eğer otel bizim iptalimizi gerçekleştirmezse hangi mecralara şikayette bulunabiliriz bimer vs yardımcı olursanız sevinirim.

• Merhaba,
    Nereden rezervasyon yaptırdınız?
    Booking.com ile rezervasyon yatırdıysanız link gönderir misiniz. Yardımcı olabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khalees1

Merhaba,
    Nereden rezervasyon yaptırdınız?
    Booking.com ile rezervasyon yatırdıysanız link gönderir misiniz. Yardımcı olabilirim.
    otel'in direk kendi sitesinden rezervasyon yaptık arada aracı tur şirketi vs yok
  • SQTBey S kullanıcısına yanıt
    Şirketlerin müşteriyi güvence altına aldıkları bir poliçeleri mevcut, lakin direk kendilerinden rezervasyon yaptıysanız otel ile irtibata geçerek uzlaşmaya gitmeniz en iyi yöntem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khalees1

Şirketlerin müşteriyi güvence altına aldıkları bir poliçeleri mevcut, lakin direk kendilerinden rezervasyon yaptıysanız otel ile irtibata geçerek uzlaşmaya gitmeniz en iyi yöntem.
    teşekkürler yarın konuşucaz bakalım son gelişmeleri yazarım
  • otel ile konuştuk rezervasyonu iptal edicez dediler para iadesini 1ay içinde gerçekleştiricez dediler eğer parayı iade etmezlerse nasıl bir yola başvurabiliriz ? bimer vs nerelere başvurabiliriz birde chargeback olayı varmış onu yapabilirmiyiz parayı geri alabilmek için
  • ets tur gibi tanındık yerlerden alırsanız benim gibi aynı gün ödeme yaptığınız halde akşamına arayıp kolayca iptal edebilirsiniz
    sigortasız olduğu halde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.