Şimdi Ara

Ösym ye dilekçe yazacağım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
4.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar lys 1 i tekrar hesaplatmak için dilekçe yazacağım fakat daha önce resmi bir dilekçe yazmadım evrak referans no su aldım nasıl kullanıcam aydınlatabilir misiniz acil

• aynen bana da lazım , herkesin kaydırma yapacagı mı tuttu o gün.bence yanlıs bi şeyler var , kaydırma yaptıgıma ihtimal vermediğim halde bi testte fazladan 6 soru yanlıs geldi.
    Bu arada hocam senin fazladan yanlıslar da matematikten mi cıktı? Herkes matematikten fazla yanlıs geldiğini söylüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fermess -- 15 Temmuz 2010; 12:25:46 >
  • 10 net hani desen ki 2-3 tamamda 10 net nasıl olur
  • içimden bi his ösym çuvalladı diyor
  • ben geçen sene dilekçe yazdım aobp düşük geldigi için dilekçeyi yazıyorsunuz ama düzgün bir şekilde yazın sorunu açık seçilde anlatın sonra bankaya onun belli bir ücreti var ben o zaman 5 tl ne yatırmıştım çok hatırlamıyorum onuda yazdıgınız dilekçenin içine koyup postalıyorsunuz ben gönderdimde ne oldu yanlış yoktur diye cevap geldi:)
  • Sınavın genelini yada belli bir bölümünü tekrar hesaplatabilirim dimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: punısher17

Sınavın genelini yada belli bir bölümünü tekrar hesaplatabilirim dimi

sadece senin sınavını incelerler okadar
  • Benim de matematik 5 yanlış fazla geldi hesapladığımdan, öbürleri birebir geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: berrakk

quote:

Orijinalden alıntı: punısher17

Sınavın genelini yada belli bir bölümünü tekrar hesaplatabilirim dimi

sadece senin sınavını incelerler okadar

Geneli derken kendi sınavımım sadece lys1 bölümünün kontrol edilmesini isteyebilirim dimi
  • geometri tamam ta ben mattan 6 yanlış buldum burda 13 yanlış yuh yani
  • quote:

ben geçen sene dilekçe yazdım aobp düşük geldigi için dilekçeyi yazıyorsunuz ama düzgün bir şekilde yazın sorunu açık seçilde anlatın sonra bankaya onun belli bir ücreti var ben o zaman 5 tl ne yatırmıştım çok hatırlamıyorum onuda yazdıgınız dilekçenin içine koyup postalıyorsunuz ben gönderdimde ne oldu yanlış yoktur diye cevap geldi:)

Banada aynı cevabı verdiler.
  • siz şimdi tam olarak ne için dilekçe yazacaksınız sınav kağıdının incelenmesi için mi ona göre size bir dilekçe örnegi bulayım
  • Benim felsefe de 7 yanlış hesapladım sıfır hata ile 4 kez kontrol ettim 11 yanlış geldi bu ne iş ya.
  • quote:

siz şimdi tam olarak ne için dilekçe yazacaksınız sınav kağıdının incelenmesi için mi ona göre size bir dilekçe örnegi bulayım

ben sınav sonucum tekrar incelensin istiyorum
  • bana da lazım arkadaşlar matematik 7 net eksik geldi yuh
    lys-1 in tekrar incelenmesi için dilekçe göndermek istiyorum bana da yardım edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cucucucu -- 15 Temmuz 2010; 13:34:15 >

• Yardım edecek biri yok mu
  • Benimde mat 5 yanlış fazla geldi
  • 2010- LYS
    Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığına,
    06538 ANKARA
    Aşağıda yazdığım dileğim ile ilgili işlemin yapılmasını arz ederim. ....... / ...... / ..........
    .
    T.C. Kimlik Numarası: Saygılarımla,
    (İmza)
    Adı, soyadı : ..............................................................
    Baba adı : ..................................................................
    Doğum tarihi : ....... / ....... / ..........
    Telefon alan kodu: ..................... Tel: ................................
    Varsa cep tel : ...........................................
    .
    Adres : ...............................................................................................................................
    ............. ...............................................................................................................................
    Dileğim: …… 2010 Tarihinde yapılan LYS’ ye girdim Sınav sonrasında hesapladıgım netlerimle bana bildirilen sınav sonucumdaki netlerimin birbirini tutmadığını görmekteyim. Netlerim benim beklediğimin çok altında gelmiştir Cevap kağıdımın tekrar incelenmesini ve Tereddüdümün giderilmesi istiyorum
    Saygılar

hangi tarihte hangi sınava girdiyseniz onun tarihini yazın inş yardımcı olur yazdıgım örnek
    unutmadan APS,iadeli taahhütlü gönderim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berrakk -- 15 Temmuz 2010; 14:02:53 >

• quote:

2010- LYS
    Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığına,
    06538 ANKARA
    Aşağıda yazdığım dileğim ile ilgili işlemin yapılmasını arz ederim. ....... / ...... / ..........
    .
    T.C. Kimlik Numarası: Saygılarımla,
    (İmza)
    Adı, soyadı : ..............................................................
    Baba adı : ..................................................................
    Doğum tarihi : ....... / ....... / ..........
    Telefon alan kodu: ..................... Tel: ................................
    Varsa cep tel : ...........................................
    .
    Adres : ...............................................................................................................................
    ............. ...............................................................................................................................
    Dileğim: � 2010 Tarihinde yapılan LYS�ye girdim Sınav sonrasında hesapladıgım netlerimle bana bildirilen sınav sonucumdaki netlerimin birbirini tutmadığını görmekteyim. Netlerim benim beklediğimin çok altında gelmiştir Cevap kağıdımın tekrar incelenmesini ve Tereddüdümün giderilmesi istiyorum
    Saygılar

hangi tarihte hangi sınava girdiyseniz onun tarihini yazın inş yardımcı olur yazdıgım örnek
    unutmadan APS,iadeli taahhütlü gönderim

evrak referans nosunu nereye yazacağız, birden fazla sınavın incelenmesini istediğimizde iki ayrı dilekçe mi göndermemiz gerekiyor? teşekkürler.

• berrak bu dilekçe ösymnin sitesinden örnek mi yoksa baskası mı yazmıs örnek olarak.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.