Şimdi Ara

ÖSYM Tarzı Denemeler(Kafa karışıklığına son veriyorum)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
31
Favori
8.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir mezun olarak 2 yılda bir çok deneme ile içli dışlı oldum.Aşağıda verdiğim denemelerin elbette ki hepsi bitmedi daha çözüyorum.İçlerinde arkadaşlarımdan gördüğüm veya forum tarafından memnun kalınan denemeler de var.Çöpleri de en alta listeledim.

Şimdi birileri çıkıp diyecekki sen kim oluyon da bize öneri veriyon,sanki 140-150 net yapıyon,sanki ilk 10kdasın filan demeden uyarayım,evet ben 120-130 net yapan 41kdan kalmış belki sıradan bir insanım yine de benim deneyimlerimden yararlanabilirsiniz.

Listeye eleştirisi olanlar olabilir onların da yorumlarını bekliyorum.Bu listede eksikler olabilir eklerseniz sevinirim.

EDIT:Artık deneme önerisi isteyenlerden gına gelmiş olabilir.Öneri isteyene direkt buranın linkini atın veya kopyala yapıştır yapın.

GENEL

Frekans-Orta,zor arası denemeleri var.Sosyalde bilgi sorusu çok onun dışında ösymye en yakın denemelerden.

345-Forumun en büyük tavsiyelerindendir.Ben de yeni aldım,345 özellikle ygs problemlerine en yakın olandır.

Endemik 3-5-9lu- Bende 9lusu var diğerleri de zorluk bakımından ona yakındır diye tahmin ediyorum.Orta ayarda ösymye yakın sorular var.Endemik 7liyi dışarda tutuyorum ösymye yakın bulmuyorum soru tarzlarını.

Apotemi-Evet zor bir deneme ancak ösym de az da olsa eleyici soru soruyor,apoteminin soru stilleri ösymnin yeni tarzına çok yakın.

MAT

345-Ösymye ancak bu kadar benzetilebilirdi.

Karekök-Ösymye yakın diyebileceğimiz ancak 1-2 tık üstü bir deneme

Apotemi,Derece,Metin-Bende bunlar bulunmamaktadır ancak forumun sevdiği,eleyici kısma hazırlananların denemelerindendir.Elimdekiler biterse alabilirim

FEN

Palme-Kimya,biyo ancak bu kadar ösym stili olabilir.Bazı fizik soruları yeni tarza uymamakta.

Apotemi-Yeni aldım,Mat kadar zorlayıcı değil,Fizik palmeye göre ösymye daha yakın

Endemik-Yine ösymye yakın denemelerden

Yayındenizi-Beğenmeyeni çok olsa da yeni sözel tarza en uygun denemelerden,özellikle fiziği.Bu denemeyi geçen yıl kullandım bu sene arkadaşlarımdan inceledim.

FKB AYRI AYRI DENEMELER

Yayındenizi Fizik-Öneririm.Ösym yeni stil fizik soruları burda.

Bu konuda benim de eksiklerim var siz eklerseniz sevinirim.

SÖZELLER
    Türkçe ve Sosyal için Denge öneririm.

2010-16 ARASI YGSleri ÇÖZÜN MUTLAKA!

ÇÖPLER
    Yayındenizi-Aslında gideri var da o kadar güzel deneme arasında gereksiz.
    Birey Fen-1 ay kalmışken gereksiz 3 ay kala iyi.
    Yayındenizi Sosyal-Tam bir MF düşmanı.Bu kadar bilgi sorusu olmaz olsun.
    Okyanus
    Özdebir
    Karekök genel-Geçen yıl çözdüm
    Palme genel-Geçen yıl çözdüm
    Karekök biyoloji-kimya denemeleri-Aslında ygs ayarına yakın da yine de son 1 ayın denemeleri değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D63A2EC38 -- 11 Şubat 2017; 10:40:33 >

• Beğendim ve artını verdim başkanım
  • Gayet guzel bi liste olmus hocam metin ve sonuçdereceyi de yüksek hedefli arkadaşlara oneririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel liste.. Binot yayınlarını cözen varsa? Bi yorumlar mı bana baya övüldü son zamanda

• FKB ayrı denemeleri eksik oldu bu listede ne önerirsin üstad.
  • İyi hatırlattın hocam onu da dershanede çözmüştük.Malum yayına yakın bir deneme.
  • biz okulda olduk 3 4 kere yanlış sorular vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uruk-Hai

FKB ayrı denemeleri eksik oldu bu listede ne önerirsin üstad.

Fende ayrı olarak sadece Nihat Bilgin Fizik kullanıyorum. Soruları hem hoş hem de çözümleri var
  • Hocam endemik alıcam siz 7 lisini begenmemişsiniz.5li mi alayım 9lu mu?

Çözen arkadaslar fikir belirtirse sevinirim.

Bi de frekans alıcam seviyesi nedir? 3-4-5 gibi mi?
  • Soru tarzı ösym gibiyse alırım dostlar? Alınır diyor musunuz?

• Endo 9luyu öneririm frekansla aynı ayarda.5liyi kullananlar yorumlasın.345i yeni aldım o yüzden tam olarak değerlendiremem ancak mat sorularını biliyorum tartışmasız en ösym o.
  • Yakın ancak kolay-orta arası bir deneme uyarayım şimdiden.
  • ben alma derim okulda yapılmasına bile dayanamıyorum çünkü.
  • Hocam ösym'nin de o kadar zor sormadigini göz önüne alırsam alınabilir o zaman.. Teşekkür ettim

• Son 1 ayın denemesi olup olmadığına nasıl karar veriyorsunuz?

• Bunu hangisi için soruyorsun hocam ona göre cevap vereyim.
  • bilgi sarmalın yeni çıkardığı 7li denemeyi aldım.tam 5li olan frekans denemelerinin tarzında olmuş tek dezavantajı 5li olan gibi çözümleri yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uruk-Hai

Bunu hangisi için soruyorsun hocam ona göre cevap vereyim.

Çöpler kısmındaki okyanus için soruyorum.

• Problemleri ösymnin yanında çok basit kalıyor.Kolay ygs olan 2016ya göre bile durum böyle.Benim gözümde 13 soru gelen,vakit alan,ösymnin eleyici konusu olan problemler çok önemli.Türkçe,sosyal,fenin gideri var onlara bir şey demiyorum.
  • Dofuber D kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam merak ediyordum ben de onu depara kötü demişlerdi bu iyi demek ki.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.