Şimdi Ara

ÖSYM'NİN KİTAPÇIĞIYLA AÇIKLANAN KİTAPÇIKLAR UYUŞUYOR ! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
2
Favori
6.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • burada onemli olan 1 kitapcığa ait çevrim sayısının, o kitapcıktaki her soru için aynı olup olmadığı. eger aynı ise kolay bir soru cözülür,çevrim hesaplanır ve diger sorulara uygulanır.su anda kitapcıklara bakamıyorum. Aksam uygun bir zamanda bakacagım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gin! -- 3 Nisan 2011; 17:03:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XnetaS

Olay böylemidir arkadaşlar?
     ÖSYM'NİN KİTAPÇIĞIYLA AÇIKLANAN KİTAPÇIKLAR UYUŞUYOR !

OLAY SÜPER
  • quote:

Orijinalden alıntı: Origami Killer

quote:

OLAY SÜPER

xnetas bu kitapçık sanamı ait yoksa rastgelemi seçtin.?

• Girmedim hocam ben,olayları takip ediyorum sadece rasgele seçtim...
  •  ÖSYM'NİN KİTAPÇIĞIYLA AÇIKLANAN KİTAPÇIKLAR UYUŞUYOR !

dipçik: kitapçık no 11190.84702

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aintgonna -- 3 Nisan 2011; 17:17:20 >
  • Her kitapçıkta olacak diye birşey yok aint hocam,biraz tek düze gidiyorsunuz...OLayı geniş düşünün...Bu ve buna benzer şeyler mutlaka yapılmış...Tesadüf olamaz...
  • Benim şimdiye kadar baktığım tüm örneklerde çembersellik kesinlikle korunuyor ama aynı test kitapçığının bir sorusunda 2 sağ kayma varken diğer soruda 1 kere sağa kaymış mesela ama çakıştırma yöntemi çembersel bir şey olduğu için tek şık çakışana kadar kaydır tek şıkkın çakıştığı yer doğru cevap çıkıyor ... tüm kitapçıkları yayınlamaları iyi oldu yoksa anlayamazdık

adamın 40 sorunun 40ında da oluyor olması lazım diye iddia ettiği şey bu olsa gerek "siz yapmasını bilememişiniz aslında ve kalemi bak" diyemiyor tabi
  • daha oncede olmustu sanırım böyle bir olay
  • quote:

quote:

OLAY SÜPER

resim fail 3 nolu soruda direk cevap 2 olarak işaretlemen lazımdı sıralayınca 2 çakışıyor neden döndüresin ki sonra 4. soruda da büyükten küçüğe sıralamışsın

• Siz olayın olmayan yönünü,biz ise nasıl yapıldığını arıyoruz problem burdan kaynaklanıyor Ha büyükten küçüge ha küçükten büyüge,sorular verilen öğrencilere 1-büyükten küçüğe sıralar 2.soruyu küçükten büyüge 3.soruyu ..... vs vs diye söylenebilir,buda ne demektir her koşulda tutma ihtimali var..

Verdiğim örnekte tutmayabilir yav,göz ucuyla şöyle bir baktım ztn millet yazp duruyor acaba böylemi diye sordum birde? amaaa her ne olursa olsun bi 40 soruda 10-15 soru bile tutuyorsa bunda bi işin olduğu düşünülmeli..

(silelim o zmn mileltin aklı karışmasın)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XnetaS -- 3 Nisan 2011; 17:30:28 >

• 4. soruda büyükten küçüğe sıralama değil tek şık çakışacak şekilde kaydırılmış hali o
    3. soruda 2 işaretlemesi lazım ama hiç kaydırma yapmadan işaretlemek olur

quote:

Orijinalden alıntı: aintgonna

quote:

quote:

OLAY SÜPER

resim fail 3 nolu soruda direk cevap 2 olarak işaretlemen lazımdı sıralayınca 2 çakışıyor neden döndüresin ki sonra 4. soruda da büyükten küçüğe sıralamışsın

• Şifreleme mutlaka var öyle yada böyle ama arkadaşlar sınavın iptali söz konusu olmaz biz bile burda anlamaya çalışıyoruz inceliyoruz kaç saattir hala tam kesin bir şey çıkartamadık bazılarında oluyor bazılarında olmuyor. Sınav esnasında bence çok zor. Zaten adam kaydırma işini bilse bütün sorularda tutsa bile bu bir beceri ister bişeyden anlamayan onu da yapamaz. o kadar becerisi olan soruları da çözebilir ve zaten kopya gitse bile çok kişiye gittiğini sanmıyorum. Boşverin biz önümüze bakalım. Kopya türkiyenin gerçeği engellenemez
  • quote:

Siz olayın olmayan yönünü,biz ise nasıl yapıldığını arıyoruz problem burdan kaynaklanıyor Ha büyükten küçüge ha küçükten büyüge,sorular verilen öğrencilere 1-büyükten küçüğe sıralar 2.soruyu küçükten büyüge 3.soruyu ..... vs vs diye söylenebilir,buda ne demektir her koşulda tutma ihtimali var..

Verdiğim örnekte tutmayabilir yav,göz ucuyla şöyle bir baktım ztn millet yazp duruyor acaba böylemi diye sordum birde? amaaa her ne olursa olsun bi 40 soruda 10-15 soru bile tutuyorsa bunda bi işin olduğu düşünülmeli..

(silelim o zmn mileltin aklı karışmasın)

küçükten büyüğe sıralarsın büyükten küçüğe sıralarsın çiftleri önce tekleri sonra yazarsın vs vs hepitopu 5 tane şık var elbet bir şekilde bulursun cevabı ama basın kitapçığında 37 tane sorunun aynı şekilde çözülebilmesi nasıl bir tesadüf benim de aklım almadı

• quote:

Orijinalden alıntı: Whitefight
    Kopya türkiyenin gerçeği engellenemez

Tüm olay bu aslında..Burası türkiye herşey olabilir...
  • beyler ben tc no ve şifre giriyorum fakat sayfa gösterilmiyor. siz nasıl giriyorsunuz yaw.
  •  ÖSYM'NİN KİTAPÇIĞIYLA AÇIKLANAN KİTAPÇIKLAR UYUŞUYOR !
  • Genllikle E şıkkı olması üzerine ;

11312.87502'den alıntıdır; (rastgele seçilmiştir)

"soru no 3 :

2011-2010+2009-2008+...+3-2+1 = ?

A)1002 B) 1004 C)1008 D)1000 E)1006"
    küçükten büyüğe sıralayalım;

A)1000 B) 1002 C) 1004 D) 1006 E) 1008 (şimdi ister sağdan ister soldan çevirin şıkları ... Sadece ve sadece tek bir şık çakışana kadar (çembersel modülasyondan kasıt sağa giden sayı sağda yer yoksa tekrar A şıkkına dönüyor bir nevi mario nun ekranın en sağından girip en soldan çıkması gibi (eski POW'lu mario yu hatırlarsınız)

bu durumda

A)1008 B) 1000 C)1002 D)1004 E)1006 sadece burdaki E şıkkındakiler çakışıyor hiçbir şık çakışmazsa genelde E seçeneği çıktığını düşünen avukat bir kademe daha ilerletip kaydırmayı düşünmemiş olabilir.

Geneldesi falan yok çok yüksek yüzde ile bu şekilde çözülüyor sorular çünkü gerçekten karıştırılmamış bu bir algoritma zayıflığıdır bunu bilerek yapmadık diye yemin bile edebilirler... Ama mod çok önemli diye haberlerin uçuşması sınavdan önce maalesef bu olayın öyle olmadığını gösteriyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurkillinc -- 3 Nisan 2011; 17:47:23 >

• Zaten her kitapçıkta olmaz. Bir kitapçıkta olur onuda istedikleri kişilere denk getirebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aintgonna

dipçik: kitapçık no 11190.84702

anadolu insanın kıvrak zekası yürü be aslanım. Şıkları döndürceksin sıralamayı değil ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi satukbugra -- 3 Nisan 2011; 20:57:16 >
  • bu isin ancak abbas guclu uzerine gider
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.