Şimdi Ara

Ösym Kayıt dönemini öne çekmiş ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kayıt dönemi 2 Eylülden-12 Ağustosa çekilmişş..................

• Arkadaşlar varmı bilgisi olan yoksa benmi konuyu geç öğrendim twitter yıkılıo :P ......
  • dh_diferential kullanıcısına yanıt
    Tercihlerle uğraşmaktan haberim bile olmamış a.. Böyle saçmalık olurmu ya

• Temmuzun son haftası ile 12 Ağustos arasında çok fark yok mu?
  • ne güzel işte...
  • Kardeşim mesele o tercihe zaman bırakılması değil.
    Ağustos 10 unda bayram başlıyor millet memleketine gidicek ona göre planlar yapmış bende ona göre biletimi almıştım,dönüşteki trafik ve kazaları saymıyorum bile böyle saçmalık olmaz bunun yapmlarının nedenini anlayamadım :S böyle olursa üni.öğretime erken başlaması lzm :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xay.

Kardeşim mesele o tercihe zaman bırakılması değil.
    Ağustos 10 unda bayram başlıyor millet memleketine gidicek ona göre planlar yapmış bende ona göre biletimi almıştım,dönüşteki trafik ve kazaları saymıyorum bile böyle saçmalık olmaz bunun yapmlarının nedenini anlayamadım :S böyle olursa üni.öğretime erken başlaması lzm :P

Bayram 8inde başlıyor.10 ağustos son bayram günü.yani 12 sinin bayrama denk geldiği filan yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tercihler Temmuz'un sonunda açıklanıyorsa 3-4 gün sonra kayıtlar başlasın işte neden 12 Ağustos? Ramazan'da kayıtların yapılması çok mu saçma ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Links 2-3-4 -- 4 Temmuz 2013; 22:08:03 >
  • beLa95 B kullanıcısına yanıt
    Tmmda sen bunun bayram dönüşünü hesaplamıyorsun.İşçiler tatil günlerini buna göre ayarlıyor zaten şuanda biletler dolmuş durumda birde bunlara öğrenciler eklenince saçma olcak mesela ben ilk önce ist gelip daha sonra tercihimde çıkan yere gidicem bilet bulma şansım %30.buna birde trafik eklenir..... Benim bu kadar tepki göstermemin nedeni tarihi değiştirmelleri ilk açıkladıklarına neden ağustos ayını söylemediler
  • quote:

Tmmda sen bunun bayram dönüşünü hesaplamıyorsun.İşçiler tatil günlerini buna göre ayarlıyor zaten şuanda biletler dolmuş durumda birde bunlara öğrenciler eklenince saçma olcak mesela ben ilk önce ist gelip daha sonra tercihimde çıkan yere gidicem bilet bulma şansım %30.buna birde trafik eklenir..... Benim bu kadar tepki göstermemin nedeni tarihi değiştirmelleri ilk açıkladıklarına neden ağustos ayını söylemediler

Ben hep 12 ağustos diye duymuştum açıkçası hiç eylül diye duymadım.ya niye dert ediyorsunuzki 12 si ile 20 si arasında bi gün değilki zaten senin durumunda olan yüzbinlerce insan var bi şey değişmiyor merk etme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 ağustosda bayram bitiyor 12sinde kayıt başlıyor sakin ol
  • Farketmez.
  • kayıtların erken yapılmasının iyi yönleri var. ancak önceden ilan edilen tarihe göre tatil planları yapanlar var. bayramdan sonra 1 hafta ara bırakılması en mantıklısı.
  • quote:

Arkadaşlar kayıt dönemi 2 Eylülden-12 Ağustosa çekilmişş..................

Dönem mi öne çekilmiş dönemin tarihi mi?
  • bi sene de tatil yapmayıversinler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.