Şimdi Ara

ÖSYM BURSU HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ösym bursu kaç yıl geçerli ve hangi şartlarda kesiliyor?

NOT: ÖSYM bursundan kasıt vakıf üniversitlerindeki burs yani %100 - %75 - %50 burs vs. para olarak verilen burs değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi occupant -- 1 Temmuz 2015; 17:34:46 >

• Ve kaç bine kaça, ne kadar veriliyor??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÖSYM bursu diye bir şey yok KYK bursu var

İlk 100 e 990 tl normal eğitim süresince

Diğerlerine 330 tl normal eğitim süresince (maddi gellir göz önünde alınarak seçilecektir)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca bazı öğretmenlik bölümlerine ilk 5 tercihinde yer verip yerleşen 1500 kişiye karşılıksız burs var. Belki gören olur bilgileri olsun diye yazdım.
  • merhaba gizem hanim
    musaitseniz bir cay icelim
    iyi aksamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: gizemgrey

Ayrıca bazı öğretmenlik bölümlerine ilk 5 tercihinde yer verip yerleşen 1500 kişiye karşılıksız burs var. Belki gören olur bilgileri olsun diye yazdım.

Mesela hangi öğretmenlikler ve hangi üniversiteler ? Biliyorsanoz paylaşırmısınız ya da nerden öğrenebilirim ? Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: APPY038

quote:

Orijinalden alıntı: gizemgrey

Ayrıca bazı öğretmenlik bölümlerine ilk 5 tercihinde yer verip yerleşen 1500 kişiye karşılıksız burs var. Belki gören olur bilgileri olsun diye yazdım.

Mesela hangi öğretmenlikler ve hangi üniversiteler ? Biliyorsanoz paylaşırmısınız ya da nerden öğrenebilirim ? Teşekkürler.

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, İlköğretim Matematik Öğretmenliği, İngilizce Öğretmenliği, Türkçe Öğretmenliği ve Zihin Engelliler Öğretmenliği.
    Bu bölümlerin bulunduğu bütün üniversiteler için geçerli. Ayrıca 22 yaş sınırı olması lazım tam emin değilim. Kılavuzda 75. maddeye bakarsanız daha ayrıntılı bilgiye ulaşırsınız.

• gizemgrey kullanıcısına yanıt
    Teşşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.