Şimdi Ara

ÖSS sonucu ve ben -.-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben bu sene öss ye girdim tercihlerimi de yaptım ama istediğim yer olmadı.Ben meslek lisesi okuyorum (anadolu teknik lisesi) ve bi sene daha okuma hakkım war.Ben bu sene okuluma devam etmesem ve kazandığım üniversiteye de gitmeyip bi sene hazırlansam tekrar öss ye girsem okulun bana vereceği puan kırılır mı?Çünkü üniversite ve okula gitmek istemiyorum.Üniversite güzel yer olsaydı gidecektim ama olmadı işte.Yorumlarınız bekliyorum.Kazandığım üniversite mi?Kocaeli kullar meslek yüksek okulu.(başka sitelerden okuduğum yorumlara göre iğrenç bi yer ve okunmıyacak bi yermiş... :( )

• Sana tavsiyem iyi bir rehber hocasıyla bu konuyu bir konuş.
  • Bu sene tercih yapıp kazandıysan bir bölümü okul puanan diğer sene kırılır.Bende teknik liseydim ve son seneyi okumadan istanbul üni bilgisayar prog. bittirdim.Arkadaşların anlattığına göre son senede fazla sıkmıyorlar ve sınavlarda yüksek puanlar veriyorlarmış.Yani bi sene daha okuyup okul puannın yükseltebilirsin fakat bir diğer sene öss ye girrfiğinde okul puannın kırılmaz ve anadolu teknik olduğun için ilk öncelik senindir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.