Şimdi Ara

ÖSS HAZIRLIK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • EVET ARK'LAR BU SENE ÖSS'YE HAZIRLANAN KAÇ KİŞİ VAR LİSE 3'TE SİZCE ÖSS'DE İYİ BİR YER KAZANMAK İÇİN NASIL ÇALIŞILMALI KAÇ SORU ÇÖZÜLMELİ KNİGHT YÜZÜNDEN DOĞRU DÜRÜST SORU ÇÖZEMİORUM BİR DE KAZANMIŞ ARK'LAR BİLGİ VERİRLERSE ÇOK İYİ OLUR

• şimdi sana şöle diyim ben mezun oldum bu sene girdim sınava iide puan yaptım çokta sıkı çalışmadım ama kazanamadımçünkü istediğim olmadı ama sıkı çalışsaydım istediğim olcaktı yarın açıklancak ek kontejyan sonuçlarını bekliyorum.eğer ii bi yerleri kazanmak istiyorsa bence hemen o ko yu bırak çünkü o sana ilerde hiç bişey kazandırmıycak kazandırabileceği tekşey 60-70 ytl ye satarsın charını anca bu.70ytl le bi ömür geçermihayatından sadece 9aylık bi bölümü yaşamamış gibi davran ilerde daha ii bi hayat yaşamak için.ama ben öle hemen bırakamam diyorsan ki dersin çünkü bende bırakamıyorum bilgisayarımı azar azar bırak kendine uyabileceğin kurallar koy dersini çalıştıktan sonra aç bilgisayarını sakın 2-3 soru çözdüm diyip kendinide kandırma yoksa çok üzülür ve pişman olursun.
    sana başarılar diliyorum umarım sende benim gibi ek kontejyanı bekleyip belkide mutsuz olacağın bi işi yapmak zorunda kalmazsın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.