Şimdi Ara

Ortalama bir kitabı kaç günde bitiriyorsunuz ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
60
Cevap
0
Favori
1.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: muvensa

quote:

Orijinalden alıntı: Oliver_

Kitabına göre değişir. Mesela Açlık Oyunları serisini 4 günde bitirmiştim ama Yeniay'ı 1 ay okumuştum anca bitti.

Açlık oyunlarını bir an için Taht Oyunları ile karıştırdım. Kısa süreli şok geçirdim

Ben taht oyunlarını 3 günde bitirdim ama hastanede yapacak bir iş yoktu.
  • 1 günde bitirdiğim de var 1 ayda bitirdiğim de. Ortalama 3-4 gün ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the right hand of evil

1 günde bitirdiğim de var 1 ayda bitirdiğim de. Ortalama 3-4 gün ama.
    Hızlı bitirmem kitabına göre değişir zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Knıght

Hızlı bitirmem kitabına göre değişir zaten.

Alıntıları Göster
    Ben pek takmıyorum. Sonra bana zararı dokunuyor daha hızlı bitirmeye çalışmanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tinus -- 29 Nisan 2014; 7:01:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tinus

Ben pek takmıyorum. Sonra bana zararı dokunuyor daha hızlı bitirmeye çalışmanın.

Alıntıları Göster
    Beğenmişsem ve akıcı ise rekorum 2 gün.
  • Maksimum 1hafta en az 4saat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theboysareback

Maksimum 1hafta en az 4saat
    Bir hafta
  • 2-3 hafta
  • Kalınlığa gore değişir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drago

Kalınlığa gore değişir.
    eğer kitap hoşuma gitmişse ballandıra ballandıra okurum her detayı zihnimde canlandırırım, bir haftayı bulur. haftada 2 kitaptan fazlasını tavsiye etmiyorum.
  • Monte Kristo Kontu'nu çok beğendim 600 sayfayı 2 günde bitirsim
  • Kitaba göre ve yoğunluğa göre değişir. Ortalama 1 hafta diyebilirim. Geçen 1 günde bitirene rastladım ve imrendim.
  • Ortalama 100-150 sayfalık kitapları 2. güne uzatmamaya çalışıyorum, 200-300 falan olunca 2-3... Okuma alışkanlığını kazanabilmek için ciddi anlamda vakit ayırmaya çalışıyorum ve benimde okumam yavaş sanırım. :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: noctis in dies

Kitaba göre ve yoğunluğa göre değişir. Ortalama 1 hafta diyebilirim. Geçen 1 günde bitirene rastladım ve imrendim.
    Buz ve Ateşin Şarkısı serisinde bir kitap ortalama 6-7 gün sürüyor.
  • Okul , dershane gibi faktörleri ele almazsak :) kitapta akıcı olursa ..Bitiyor 2-3 güne :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

Okul , dershane gibi faktörleri ele almazsak :) kitapta akıcı olursa ..Bitiyor 2-3 güne :)
    genelde günde 100 sayfaya civarında okuyorum günün şartlarına ve kitabın yazısının büyüklüğüne göre azalıp artabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: feal124

genelde günde 100 sayfaya civarında okuyorum günün şartlarına ve kitabın yazısının büyüklüğüne göre azalıp artabiliyor

Alıntıları Göster
    Ortalama 1 hafta.Eğer gaza gelirsem haftada 3-4 kitap bitiririm.Eğer hiç istemezsem 1 haftada 100 sayfa anca okurum
  • Askerlik yaparken 1-5 gün..
    Sivil hayatta okumak erdemdir.
  • üniversitenin kütüphanesinde 1 haftalıgına kitabı alıp son 2 gün okuyup veriyorum kitabı gecikmede para cezası varya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcankb

üniversitenin kütüphanesinde 1 haftalıgına kitabı alıp son 2 gün okuyup veriyorum kitabı gecikmede para cezası varya.

O borç yüzünden diplomasını alamayan insanlar var.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.