Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ortalama bir devlet üniversitesinde İnşaat Mühendisliği Okumak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
179
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> Ortalama bir devlet üniversitesinde İnşaat Mühendisliği Okumak
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    251 Mesaj
    İçin ygs ve lys netlerini tahmini yazar mısınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeRunner -- 10 Aralık 2013; 23:49:41 >
    |
    |
    Night gathers, and now my watch begins. It shall not end until my death. I shall wear no crown and win no glory. I shall live and die at my post. I am the sword in darkness. I am the watcher on the walls. I am the fire that burns against the cold, the light that brings dawn, the horn that wakes the sleepers, the shield that guards the realms of men. I pledge my life and honor to the Night's Watch, for this night and all the nights to come.
  • Teğmen
    150 Mesaj
    sen ktü kaçıncı girdin geçen sene 352 puanla aldı taban sen düşün ygsden 90 yapsan bile girersin.

Orijinalden alıntı: kakalow61

sen ktü kaçıncı girdin geçen sene 352 puanla aldı taban sen düşün ygsden 90 yapsan bile girersin.

10. Falan girmiştim sanırım. Tabanla aramda bayağı vardı aynen zaten 61k ile kapamıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Night gathers, and now my watch begins. It shall not end until my death. I shall wear no crown and win no glory. I shall live and die at my post. I am the sword in darkness. I am the watcher on the walls. I am the fire that burns against the cold, the light that brings dawn, the horn that wakes the sleepers, the shield that guards the realms of men. I pledge my life and honor to the Night's Watch, for this night and all the nights to come.
  • Yüzbaşı
    549 Mesaj
    Ya deneyimli inşaat mühendisi abilerimizden bi akıl almam lazım benimde bu konuda..

Diyorum ki acaba ortalama bi üniversitede inşaat mühendisliğinde (dokuz eylül-uludağ-kocaeli-anadolu-osmangazi gibi üniv.) kendimizi ne kadar geliştirebiliriz? Yani sonuçta müh. için ingilizce hatta yanına rusça-arapça gibi bir dil daha ekleyip gerekli bilg. programlarını öğrenmek filan gerekiyor..bunları yapabilir miyiz ve işe alımda bu yazdığım üniversitelere sizce hangi gözde bakılıyor?
    |
    |
1
Reklamlar
Masal
üniversite
son dakika
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.