Şimdi Ara

Ortalama AMD PC ile AMD Turion laptop kaç watt enerji tüketir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ortalama bir AMD, Sc939'lu , 1GB ram'li, 6600 ekran kartlı PC

AMD Turion işlemcili,X700 ekran kartlı bir notebook kaç watt enerji tüketir???

Evet kabul ediyorum,,, bu ayın en garip sorusunu ben sordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Figo -- 23 Eylül 2005, 21:00:31 >

• Bir cevaplayan çıkmadı yaw...
  • 1.yazdığın sistem idle konumda yani cpu kullanımı 0 veya ona yakın iken,hdd işlem yapmıyorken,cdrom cd falan döndürmüyorsa gpu kullanımı yokken 100 watt civarı tüketir tahminen.

laptop da idle durumda 35-40 watt civarı bişey tüketir muhtemelen
  • Benim tahminimce 1. konfigürasyon 220-250watt civarı tüketir ama ortalama bir notebookun ne kadar tükettiğini bilmiyorum.

Laptop'un sadece Turion işlemcisi 35-40 watt güç çekiyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: | Spooky |

Benim tahminimce 1. konfigürasyon 220-250watt civarı tüketir ama ortalama bir notebookun ne kadar tükettiğini bilmiyorum.

Laptop'un sadece Turion işlemcisi 35-40 watt güç çekiyor...

turion un kaç watt çekdiği sanırım laptopun adaptörüne bakıp anlaşılabilir.msi 635 65watt lık adptörle geliyor.

masaüstüde duruma göre herhalde max.280 watt ortalama default olarak.

kimse cevap vermemiş ben veriim.
  • idle durum için 220-250 watt biraz fazla.. tam yükte mesela oyun oynuyorken 250-300 watta vurabilir .6600 fazla elektrik tüketen bi kart .
  • quote:

Orjinalden alıntı: skystar1

idle durum için 220-250 watt biraz fazla.. tam yükte mesela oyun oynuyorken 250-300 watta vurabilir .6600 fazla elektrik tüketen bi kart .

6600 çok fazla enerji tüketmiyor (58watt)...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Figo -- 24 Eylül 2005, 18:47:17 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.