Şimdi Ara

Ortak Yayının'ın Kazanan'ı Ekrem İmamoğlu Oldu. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
0
Favori
12.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
114 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çehape zihniyet yerlerde, ;)
    Sesli videoya ragmen inkar rezillik.

Hala utanmadan yalancıların yalakayicilari başlık üstüne başlık açıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yav he. ekrem imamoğlu soruları formatı bilmesine rağmen kaybetti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: requaizen

son cevabım sana sen buna da inanmazsın pelikan montajları tatlı gelir senin gibilere
    kusura bakma ama montajlı bir video üzerinden analiz yapmak ne kadar sağlıklı ?
    sonuç montajlı çıkar :D

2 video var biri en yakındaki kameradan ve net bir şekilde anlaşılıyor.
    diğeri ise cep telefonlarından
    ve garipliğe bakar mısın?
    ikisinde de aynı şeyleri söylüyor.

montaj olsa birinde montaj olur değil mi?

yani onca görüntü var hepsinde de aynı şeyi söylüyor.

tebrik ederim aklınızla herkesi yönlendirmeyi iyi biliyorsunuz.
    bir de bilimi alet ediyorsunuz.
    Bilim montajlı görüntüden aaa bakın "ekrem abiye montaj yapılmış" demekle mi oluyor?

bunun görüntülerini başak bir konuda paylaşmıştım ama ne göreyim :D konu silinmiş.https://forum.donanimhaber.com/imamoglu-nun-ordu-daki-net-goruntuleri-yayinlandi--138668131-10#138673419

üstteki ses kaliteli makina ile çekilmiş. alttaki ise cep telefonuyla.
    ne tesadüf aynı sözler youtubeden video başlıklarını yazarak videoları indirebilirsin.
    Ortak Yayının'ın Kazanan'ı Ekrem İmamoğlu Oldu.

montaja gel.
    gel gel montaja gel.
    kulağınız duymaz gözünüz görmez olmuş.

inanmadınız değil mi?
    bir de cep telefonundan dinleyelim.

• ENCHANTER E kullanıcısına yanıt
    Tam bir akıl tutulması yaşıyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raz Muay

Ekrem İmamoğlu ile ismail Küçükkaya 46 dakika
    Ekrem İmamoğlunun danışmanları ile ismail Küçükkaya 54dakika görüşmüşler.
    Allahtan ismail Küçükkaya sadece soruları vermiş cevapları vermemiş.
    Soruları önceden aldığı halde sınıfta kalan öğrenciler gibi olmuş.
    Basit bir tv programı için bile soruları çalmışlar, ondan sonra seçimde çalmadık derler, kim inanır artık size.

• DARBE kullanıcısına yanıt
    Yalan diz boyu bir değil iki değil her gün her gün yalan söyleyen bir belediye başkan adayı var. Daha kötüsü bu yalanlara inanan savunan bir kesim var.
    Tıpkı ekrem İmamoğlunun israf 750milyon lira sayıştay raporu dediği rapor gibi. Sayıştay defalarca böyle bir rakam rapor yok diyor inanmıyorlar sayıştaya ibb 750milyon zarar israf etmiştir diyorlar. Sayıştaydan da üst makama eriştiler heralde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Raz Muay

Yalan diz boyu bir değil iki değil her gün her gün yalan söyleyen bir belediye başkan adayı var. Daha kötüsü bu yalanlara inanan savunan bir kesim var.
    Tıpkı ekrem İmamoğlunun israf 750milyon lira sayıştay raporu dediği rapor gibi. Sayıştay defalarca böyle bir rakam rapor yok diyor inanmıyorlar sayıştaya ibb 750milyon zarar israf etmiştir diyorlar. Sayıştaydan da üst makama eriştiler heralde.
    ona bakarsan forumda bi ara bi konu vardı. ibb websitesine 8 m dolar mı ne harcanmıştı :D o civardaydı yani.
    harcanan da belli zaten programda açıkladı.
    benim anlamadığım kanıt görmeden buna inananlara ne demeli?
    gözü kapalı inanıyolar ya
    hayret ediyorum
    adamlar asparagas habere bile inanıyolar
    bi ara binali yıldırımın 26 milyar dolarlık mı ne serveti vardı :D
    türkiyenin en zengininin bile o kadar serveti yok gibi bişey :D
    kafa çalıştırmamak bence bazılarının işine geliyor. insan bi sorgular haa öyle miymiş demez çamur at izi kalsın siyaseti yapıyor çoğu insan. hani bilimden yana olan insanın özelliği sorgulayan düşünen üreten vb. ya
    sorgulama !

bilgiyi olduğu gibi almamak araştırmak ve doğru bilgiye ulaşmak.
    nerde o günler :D

• 26 milyar dolar serveti olduğuna inanan çok kişi var burda. Şaka gibi. Biz 26milyar dolar serveti olmadığını ispat etmek zorunda kalıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

tamam, kendini onlardan ayırıyorsun ancak chp içinde hala ikna odalarını destekleyen, hala başörtüsüne takmış o kadar çok insan var ki, yakın akrabalarımdan bile dolu böylesi. o yüzden halk chp'den haklı bir şekilde korkuyor. chp iktidarı eline geçirirse ne yapacağını biliyor, zira chp'nin tabanı bunlarla dolu.

sosyal tesis konusuna gelince, halkımız böyle fakir olduğu sürece bu tesislere ihtiyaç var. hatta şu an sosyal tesisler fazlasıyla pahalı, tayyib döneminde çok daha hesaplıydı. bu konuda şahsen başarısız buluyorum belediyeyi uzun zamandır, daha ucuz olmalı. halk içinde alkollü yere gitmeyecek büyük bir kesim var, gitmek isteyen de var. yani bu işin çok basit bir çözümü yok.

Alıntıları Göster
    Ak Parti'nin içinde de ciddi bir şeriatçı kesim var. Ben onlardan korkmuyorum. Çok ciddi bir tarikatlar yumağı durumu da var. Feto bunların en başında geleni idi. Ne oldu bilmiyorum, AKP yönetim kadrosu ile araları bozuldu. Ama ben 15 yıl önce de Feto'ya Feto diyordum. Hala öyle diyorum. Meclis Başkanımız "Fetullah Gülen Hoca efendiye Feto diyemezsiniz!" diye hönkürürken ben Feto diyordum. Özetle Meclis Başkan'ından da korkmuyordum. Niye korkayım ki? Bu insanlar bize hizmet için oraya yerleştirdiğimiz temsilciler. Ben de halkım. Özetle, ister şeriatçı olsun, ister feto, ister meclis başkanı... Bana fark etmez. Ateş olsa cürümü kadar yer yakarlar. Hiç birinden korkacak, çekinecek değilim. Sinecek susacak da değilim. Ne olacak çoğu çoğu? Dedemin babasının nesli kurşun yemiş memleket için. Ben de iki yıl yatarım lan hapiste. Nedir yani?

Ben şeriatçıdan korkmazken siz neden CHP bünyesindeki taş kafalardan korkuyorsunuz ki? Gene, ateş olsalar cürümleri kadar yer yakarlar.

---------------------

Sosyal tesisleri ucuzlatmanın basit yolu: Belediye olarak az kira al. Kiralarken de satılacak ürünlerde fiyat sabitlemesi yap. Ama gene de pahalı olacaktır tabii ki. Domatesin 7 lira olduğu bir ülkede yaşıyoruz. Buna hayat pahalılığı deniyor. Birileri yerken öbürleri bakınca olan bir şey. Yedirmeyin. Veya hep birlikte yiyelim. O zaman bir nebze azalır bu hayat pahalılığı...

• Yayında saniyelerini yedirmedi deli ekrem oylarını da yedirmez. Seviyorum bu adamı renkli bir kişilik. İstanbulda yaşamıyorum ama inşallah kazanır.

• Binali ezdi geçti, siz hala farkında değilsiniz. Aslında farkındasıniz da işinize gelmiyor.

Ne dedik, Binali iki gömlek usttedir dedik, dediğimiz çıktı.

Fakat işte gel gelelim , son talihsiz açıklamalar Binali'ye eksi olarak dönecek. Aldığı seçimi hediye edebilir.

Bu açıklamalarin ters tepme ihtimali yüksek olasılık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Adanabeyli

Yayında saniyelerini yedirmedi deli ekrem oylarını da yedirmez. Seviyorum bu adamı renkli bir kişilik. İstanbulda yaşamıyorum ama inşallah kazanır.
    Zaten adil seçim olursa kazanması çok olası. Sen buradaki akplilerin "binali süper" demelerine bakma. Ellerinde olsa onlar da seçmeyecek ama rte sevdası ile oy vermenin dışında böyle ölümüne savunmak zorunda kalıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KISKANIYORLAR

Balonu çok şişirirsen patlar.
    :)

806.415
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.