Şimdi Ara

Orta Seviye Botların TR Ortalamasının Üstünde Olması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün diğer hesabımı 30 yapmaya çalışırken karşıma gelen botlar bizim takımı bildiğin ezdi , 1 afk ile başladık sonrasında 2 oldu. 3 Yere de yetişmek zorunda kalınca , feedlenmiş botlarla mücadele , kuleleri yıkma , ayrık ittirme falan derken 52 dakika botlarla oynadım. Lafın kısası koy morganayı plata sırıtmaz . (52 Dakika boyunca birbirine küfreden Shy ve Kataya da selam) itemlere çok aldanmayın , bot diye öylesine atak eşyalarını dizdiydim

Buradan oyunları beraber hızlıca bitirebileceğim , 30 a kasmaya çalışan arkadaşlar varsa ekleyebilir

Bu da Maçın özeti
     Orta Seviye Botların TR Ortalamasının Üstünde Olması

• farm çöp
  • yapay zeka eğer sandık veriyorsa ben de yapay zekayla kasayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .ravieN -- 7 Mayıs 2016; 18:20:22 >
  • 10' a kadar yapay zeka ile kasmaya çalışıyorum sandık vermıyor ama çarp falan açılmasını beklıyorum
  • vay be adam botları yenmiş nası yaptın kardeş?

kesinlikle rehber açmalısın
  • yaşıt olduğumuzu sanmıyorum , başlığı okursan ne amaçla açıldığını görebilirsin , sana dokunan hangi nokta burada ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dommann -- 7 Mayıs 2016; 18:39:01 >
  • EUwestte farklı değil.

Orada yeni hesap kasıyordum. Bir maç kayle aldım. Hatta takımda biri Türktü. Türkçe zedle alakalı bir nicki vardı ama konuşmadım.

Oyunda 24 skor vardı 23'ünü ben almıştım. Valla yapay zekaya yenildiğim için utandım. Abi nasıl 1 tane bile kill alamıyorsunuz? İtem almayı bilmeyen adamlar var tamam adam bilmiyordur. Ama diğerlerine sorsan smurf der ama oyunda 1 kill bile alamıyor.
  • Yapay zekaya karşı afk bırakırsan karşılığında 1 botta afk kalır, yenmek çok zor olmasa gerek...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lalale kullanıcısına yanıt
    2 afk ' ye karşılık 1 bot afk kaldı , bu arada sorun yenmek yenilmek değil iyi oku güzel oku boş yapma
  • şu foruma cidden bi üslup lazım. mesajlara bak herkes laf sokma derdinde birbirine. gülün geçin birbirinize ne bu laf sokmalar trolse trol eğlencesine yazıyor belki. ne bu ciddiyet.
  • Orta seviye botlarla en son S3de oynadım ve takımda 3 AFK olmasına rağmen karşıdan 1 bot bile afk kalmadı. Şu an da öyledir büyük ihtimal. Çünkü yamalarda yazmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de ona şaşırdım 1 afk varken 1 bot afk kalmıştı , bizden biri daha 20.dk gibi gitti , karşıda 4 bot devam etti ilginç
  • özellikle morgana,pantheon,brand çok pislik oynar botlarda bazı düşük seviye oyuncuların botlarda 20 de ff verdiğini gördüm
  • dommann D kullanıcısına yanıt
    E kardeş fairplay de biyere kadar yani satsinlar mi oyunu :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Morgana bütün qları tutturuyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.