Şimdi Ara

Orta dünya tarihinin en iyi en büyük ve en güçlü savaşçısı kim? DEV ANKET

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
403
Cevap
0
Favori
8.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Orta dünya tarihinin en iyi en büyük ve en güçlü savaşçısı kim? DEV ANKET

(En Son Oy Tarihi: 25.9.2022)
Giriş
  • evet beyler herkes gelsin.orta dünya mitolojisinin en iyi savaşçısını seçiyoruz.bütün kitaplardaki karakterleri ekleyeceğim.unuttuklarım olursa yazın ekleyeyim.ama vaları ve maiarı eklemiyorum.çünkü onlar üstün ruhlar.konuya gelirsek ben aragorn diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kılıç Ustası -- 22 Nisan 2021; 17:10:9 >

• Ash Ketchum
  • aragorn diyorsan kitaplari okumadigin belli zaten

bu arada en iyisi kirito-kun’dur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi made off hit her -- 16 Nisan 2020; 23:26:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kitapları okumadım.ama hurinin çocukları hariç hepsi var bende.amerikaya taşındıktan sonra hepsine başlayacam.bu arada her karakter hakkında az çok bilgim var.çünkü internetten orta dünya savaşlarını ve karakter hikayelerini okuyorum.fingolfinin feanorun kim olduğunu iyi biliyorum merak etmemelkor fingolfini patates etti.isildurda en güçlü maia olan sauronu patates etti.üstelik filmde aragorn isildurdan kat kat daha iyi bir savaşçı.fingolfinin sauronu bırak ak gandalfı yeneceğinden bile şüpheliyim.çünkü daha gri gandalf balrog öldürüyor.birde sen onun ak olduğunu düşün.ve ak gandalfıda witch king filmde patates ediyor.aragornda 6 nazgulü yeniyor.witch kingde dahil olmak üzere.ben boşuna aragorn demiyorum koçum

• Frodo en güçlüsü değil mi yüzüğü o götürüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kılıç Ustası

kitapları okumadım.ama hurinin çocukları hariç hepsi var bende.amerikaya taşındıktan sonra hepsine başlayacam.bu arada her karakter hakkında az çok bilgim var.çünkü internetten orta dünya savaşlarını ve karakter hikayelerini okuyorum.fingolfinin feanorun kim olduğunu iyi biliyorum merak etmemelkor fingolfini patates etti.isildurda en güçlü maia olan sauronu patates etti.üstelik filmde aragorn isildurdan kat kat daha iyi bir savaşçı.fingolfinin sauronu bırak ak gandalfı yeneceğinden bile şüpheliyim.çünkü daha gri gandalf balrog öldürüyor.birde sen onun ak olduğunu düşün.ve ak gandalfıda witch king filmde patates ediyor.aragornda 6 nazgulü yeniyor.witch kingde dahil olmak üzere.ben boşuna aragorn demiyorum koçum
    tartismaya bile degmezsin yav
    noldor'un copcusu bile aragorn'a tek atar

• yav salak fingolfin en güçlü elf savaşçı değil mi? ama melkor onun içinden geçiyor.feanor en yetenekli elf ama melkorun ordusu onun ordusunu bozguna uğrattığında savaşta öldürülüyor.aragorn miğfer dibi savaşında sona kalan askerlerden biri oluyor.hemde domates doğrar gibi elf doğrayan uruk-haileri yeniyor.fiziksel güç olarak uruk-hailer elflerden daha güçlüdürler.ve en güçlü uruk-haide lurtzdur.aragorn lurtzun kafasını uçuruyor.ama tabii lurtz fingolfin feanor finwe kadar iyi savaşçı değil orası ayrı.zaten kitaptada yoktu.orta dünyanın en güçlü ırkı uruk-hailerdir ama.bu tartışılmaz.uruk-hailerden sonrada cüceler gelir.ama savaşçılık olarak elfler olabilir.isildur ise son ittifak savaşında noldorlu elf olan gil-galadı öldüren saurona tek atıyor.hemde en güçlü maiaya! aragorn ise isildurdan daha üstün bir savaşçı.üstelik 4. çağda turin turambar melkoru kalbinden bıçaklayıp öldürüyor.hiç bir elfin yapamadığını bir insan yapıyor.aragorn turinden bile daha üstün çünkü hiç bir kılıcın işlemediği ölüler kralını yeniyor.aragorn bırak andurili 60 cm lik roma kılıcı gladius kullansa bile noldorluları yener lansırf adam yakışıklı diye kıskanıyorsunuz anasını satayım nedir bu çekememezlik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kılıç Ustası -- 16 Nisan 2020; 23:56:24 >

• Celebrımbor tabiki de
  • ekledim müdür oyunu kullanabilirsin
  • Hiçbirini bilmiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oha yüzüklerin efendisinide mi izlemedin?
  • Kılıç Ustası kullanıcısına yanıt
    Annatar'ı da ekleyebilirsin
  • Kılıç Ustası kullanıcısına yanıt
    Başlarsam sonuna kadar izlemek isterim ancak o kadar vaktim yok. O yüzden kendimi dizginliyorum

• o maia.listeye valar ve maiar ekleyemem.çünkü onlar orta dünya mitolojisinin tanrıları.gerçi maiar tanrı değiller ama yinede diğer ırklardan çok üstün güce ve ruha sahipler.
  • isildur adam sauron'a tek attı kolay mı
  • 2003 te çekilmiş bir film serisini nasıl şimdiye kadar izlemezsin çok şaşırdım.sorması ayıptır yaş kaç?
  • Kimse boş yapmasın. Açık ara Aragorn. Sadece uruklarla mı savaşıyor. 9ları tek başına darma dağın etmiyor mu? Her zaman en iyi savaşçılar en zayıf anlarda ortaya çıkar.

• Tom bombadili koymamışsın. O olsaydı belki şüpheyle yaklasirdim ama yine de Aragorn abi.

• spawn_67 S kullanıcısına yanıt
    tom bombadil savaşçı değil ki dostum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.