Şimdi Ara

Orta Dünya Serverı Rhona

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bug fln göremedim ve arayıpta buldugum tek orta dünya mapli server. ilgilenen arkadasları beklerim. 16 sbt acılıs tarihi diye 1 aacıklama war. ph kısa 1 süre acıkmıs.

www.rhona.gen.tr

• kapanmıstır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lexisygt -- 25 Ağustos 2011; 23:12:24 >
  • serverde başarılar göz atacağım

bu arada ufak bir hatanız olmuş resisting spells bir beceridir (skill), sistem değil.
  • o kadar kastık emek harcadık ama boşa gitti sanırım ne server var ne site nede bi bilgi
  • ph server ne emeği 1 günde resist dahil full pwarrior, pure mage yaptım, mage ile nerdeyse her kestiğim krakenden + 12 çıkardım. bir emek yoktu serverde, euo açan kraldı zaten.
  • Böyle olduğu zaman sinir bozucu işte .. bu serverda oynamadım ama insanlar zamanlarını bu oyunda harcayıp item,karakterleri kasıp kasıp 1-2 ay geçtikten sonra kapanıyor üzücü ... Böyle sağlam kalan RP ruhunu yaşatan server kalmadı artık bende arıyorum ama yok .. keşke olsa .. (revo,nebula falan demeyin bana oynuyan oyuncuların %80 i eski playerlar gibi değil çünkü,hiçbirşeyi eskisi gibi değil) Öyle bi server olmalıki yeni olucak az ve öz playerı olucak sistemleri orjinal kalıcak birkaç ufak yenilik getirilir sistem olarak,keşke böyle biryer olsa ..
  • ya tame kastık 2 lama spawnı vardı neymiş efendim player artınca bi daha ki ay spawn eklemeye başlıcaz... yahu 1 ay olmadan kapandılar :)
  • Orta Dünya serverlarının hepsi böyle zaten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.