Şimdi Ara

Orta Dünya Serveri istiyoruz...! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Danilo Thann

Sphere sunuculara direk başarısız gözüyle bakmayı pek doğru bulmuyorum. Sunucuyu açıp devamını getiremeyen kişiler yüzünden sunucular kapanıyor.

Devamı zaten gelemez ki

Sunucudaki tüm stafflar gecesini gündüzüne katsın.Sürekli çalışsın ve ciddi bir proje ortaya çıksın.ama altyapı sphere. şimdi sunucu 500 kişi gördümü o server kapanır ki zaten test edilmeye gerek kalmadan görülmüştür.RunUO olsa 7000 kişiye kadar normaldir.Zaten bu testlerlede kanıtlanmıştır.çok güzel bir seçim olmaz ve buda diğer sunucular gibi biter.ki zaten stafflar gecesini gündüzüne katmayıp her zamanki hazır paketleri kullanacağından bunları düşünmeye gerek yok.o yüzden server açmanızada gerek yok.paranıza yazık.

• http://www.ortadunya.org/

diye bir serverda bir iki haftadır oynuyorum eğer halen arayan varsa girsin bir baksınlar derim.
    ph şuan açık ama ileride ne olur onu bilmem ben açık diye 2 acc kastım ve şimdi item kasmakla meşgulüm.
    gerçi yeni bilgisayarım geldiği zaman ne yaparım bilmiyorum ama o zamana kadar ultima ile zamanımı dolduruyorum.

ırk sistemi
    ph
    ve kalas üzerinden ev yapmaya yarayan sistemleri var hepsini buraya yazmak saçma olur onun için girin forumlarına bir bakın derim güzel bir server ve gm'leri çok ilgisiz değil. iki kere page attım ikisinde de problemi çözdüler ve forumları owner ile gmler takip ediyor bir problem ya da oyunla ilgili bir sıkıntınız olursa ya da mantıklı bir isteğiniz olursa o yönde değişiklikler yapabiliyorlar.

yeni bilgisayarım gelince 3.5 aylık wow macerama geri döner miyim yoksa ultimada işleri ilerletip devam mı ederim bilmiyorum.

ama önümüzdeki bir ay boyunca ortadunya'dayım=)
    yardım ya da item istiyorsanız 3-5 itemi size sağlayabilirim ama abartmayın günde 1-2 saat oynuyorum şu sıralar.

neyse yardım lazım olursa pm atın görüşelim.
    ayrıca elimde çok temiz bir castle var guild aile vesaire işlere de girişebiliriz.
    neyse benden bu kadar kolay gelsin...

• quote:

Orijinalden alıntı: amatem

http://www.ortadunya.org/

diye bir serverda bir iki haftadır oynuyorum eğer halen arayan varsa girsin bir baksınlar derim.
    ph şuan açık ama ileride ne olur onu bilmem ben açık diye 2 acc kastım ve şimdi item kasmakla meşgulüm.
    gerçi yeni bilgisayarım geldiği zaman ne yaparım bilmiyorum ama o zamana kadar ultima ile zamanımı dolduruyorum.

ırk sistemi
    ph
    ve kalas üzerinden ev yapmaya yarayan sistemleri var hepsini buraya yazmak saçma olur onun için girin forumlarına bir bakın derim güzel bir server ve gm'leri çok ilgisiz değil. iki kere page attım ikisinde de problemi çözdüler ve forumları owner ile gmler takip ediyor bir problem ya da oyunla ilgili bir sıkıntınız olursa ya da mantıklı bir isteğiniz olursa o yönde değişiklikler yapabiliyorlar.

yeni bilgisayarım gelince 3.5 aylık wow macerama geri döner miyim yoksa ultimada işleri ilerletip devam mı ederim bilmiyorum.

ama önümüzdeki bir ay boyunca ortadunya'dayım=)
    yardım ya da item istiyorsanız 3-5 itemi size sağlayabilirim ama abartmayın günde 1-2 saat oynuyorum şu sıralar.

neyse yardım lazım olursa pm atın görüşelim.
    ayrıca elimde çok temiz bir castle var guild aile vesaire işlere de girişebiliriz.
    neyse benden bu kadar kolay gelsin...

Benimde orda kasılmamış karakterim var ama şuan tanıdık kimse olmadığı için oynamıyorum.Beraber takılırsak geri dönebilirim.Günde zaten 2 saat felan oynayabiliyorum.

• online saatlerimiz uyarsa takılalım genelde ben gece saatlerinde giriyorum. bende iki acc 5'şerden 10 tane kasılmış char var =)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.