Şimdi Ara

Orta Dünya Serveri istiyoruz...!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hep sosaria hep sosaria halbuki benim gibi orta dünya seven yüzlerce oyuncu var.Bi ara bir server vardı adı direk Orta dünya idi.player sayısı da oldukca yuksekti ama bigün büyük bi hata yaptılar ve sosaria ya gectiler ve player namına bişey kalmadı.UO serveri açmak isteyen arkadaşlar, FarkLı oLun Orta Dünya haritalı bi server acın.Diyeceğim laf budur...

• Katılıyorum Orta dünya Power en güzel harita bencede hiç sosaria haritasını sewmem
  • Bende kovuğu istiyorum hala ne yapıcaz :)
  • bu arada orta dünya ne diye bilmeyenlere acıklayım.Tıpkı yüzüklerin efendisindeki gibi bi dünya.herşey ona göre uyarlanmış.ısenguard tan rohan a heryer mevcut.ve bazı yerlerde ırk sistemide yapıyolardı.orc lar fln.gayet basarılı bi sistem bence
  • Noir Uo açıkken nerdeydiniz?
  • Noir de kasmak imkansıza yakındı.ph yoktu ve ben internet cafeden oynuyordum.Ona ayıracak bütcem yoktu
  • bunu runuo da mı sphere de mı ıstıyorsunuz?
  • Ben sphere istiyorum.
  • O kalitede pek oyuncu yok yalnız ülkemizde
  • sphere iyi olur...
  • Dark Venue nerdesinnn
  • Toplanıp rp adına bi ortaçağ serveri açalım isterseniz. çok kişi olmamıza gerek yok, duyan gelir zaten kaliteye.

düşünen varsa yapmayı yardımcı olmayı isterim ;)
  • Türkiyede Ultima online anlayışı bitmiş ya kasmayın kendinizi nebulada oynayın
  • Elimde Orta Dünyaya Ait, Gump, Giysi, Item, Harita, Büyüler, Sınıflar, Questler, Evler, Heykeller var öyleki:

Gondor un Ak Ağacından Argonath a Galadriel in Büyülü Suyundan Orc Karakterlere Kadar.

300Mb lık Arşiv Mevcut. Böyle Bir Projede Planlıyordum, Lakin, şu an açtığım server dolayısı ile kendim tek başıma uğraşamam en az bilgili 3 arkadaşa daha ihtiyacım var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sehlor

Elimde Orta Dünyaya Ait, Gump, Giysi, Item, Harita, Büyüler, Sınıflar, Questler, Evler, Heykeller var öyleki:

Gondor un Ak Ağacından Argonath a Galadriel in Büyülü Suyundan Orc Karakterlere Kadar.

300Mb lık Arşiv Mevcut. Böyle Bir Projede Planlıyordum, Lakin, şu an açtığım server dolayısı ile kendim tek başıma uğraşamam en az bilgili 3 arkadaşa daha ihtiyacım var.

inş elindekileri kullanmak nasip olur.Keşke bilgim olsaydı bu konularda seve seve yardımcı olurdum.
  • Bi ara Unlive vardı.. hey gidi günler..
  • Shard şayet ki sphere ise yapamayacağımız şey yok. Bilgimin tümünü adarım. iletişim(msn): reynalddeshatillion@gmail.com
  • Sphere bir sunucu demek %70 başarısız olmayı kabullenmişsiniz demektir.

Veya çok yaygın bir oyuncu kitlesi değilde " 30 oyuncum olsun abi yeter ya arada etkinlik falan düzenleriz zaten sonra kaparız sunucuyu " diyorsanız buyrun sphere.

RunUO dan şaşmamak lazım
  • Sphere sunuculara direk başarısız gözüyle bakmayı pek doğru bulmuyorum. Sunucuyu açıp devamını getiremeyen kişiler yüzünden sunucular kapanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AgniQai

hep sosaria hep sosaria halbuki benim gibi orta dünya seven yüzlerce oyuncu var.Bi ara bir server vardı adı direk Orta dünya idi.player sayısı da oldukca yuksekti ama bigün büyük bi hata yaptılar ve sosaria ya gectiler ve player namına bişey kalmadı.UO serveri açmak isteyen arkadaşlar, FarkLı oLun Orta Dünya haritalı bi server acın.Diyeceğim laf budur...

Gel bak sana bir şey diyim,Neden ultimanın orjinal hikayesindeki yerleri denemiyorsunuz.. Ulu Bilge Giffon un buldugu Ay gectileri sayesinde İllhesenarı Ortaya cıkmasını,Tokunanın oldugu dünyayı Malası keşfetmek varken neden uzaklara gidiyorsunuzki ? Zevkler ve renkler tartışılmazda..yane Orjinali duruyor bir yanda hemde müthiş bir hikayesi olan bir oyun iddaa ediyoruym ultimanın hikayesi hiç bir online oyunda yokdur.maceralarını oynuyanlar bilir Lord Mondein İn kötülüğü Lord Blackthorne İle lord britishin birleşerek yabancın da katılı ile yenmesi Mondeini yaşam taşının parcalanması Ultima aslında bu hikayelerde gizli ? neden bunları denemiyorsunuz anlamadım gitti.Aslında Ultimanın cok güzel bir hikayesi varken siz uzak yerlerde arıyorsunuz mutlulugu

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.