Şimdi Ara

Orta bütçeli oyuncu kulaklığı tavsiyeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar şu an kullandığım kulaklık 3 sene önce aldığım sanırım o zamanlar 25 lira falandı philips kulaklık.Çalışmasında bi sıkıntı yok ama nerdeyse perti çıktı.Uzun süreli kullanımlarda kafamda kulaklığın derileri kalıyor Ha gerçi soyula soyula deride kalmadı kulaklıkta.Konu açmadan önce baktım benim bütçeme uygun kulaklıklar kesinlikle tavsiye edilmiyor. Gamemax ve Rampage markalarını diyorum.Ama Turst 19116 Gxt340 modeli gözüme çarptı.Hepsiburadada büyük bi indirimide var.150 TL'nin üstüne çıkmak istemiyorum ama kullanıp çok iyi diyip önerebilceginiz bir kulaklık varsa 170 180 TL'lık onlarıda düşünürüm.

Benim kulaklıktan istediğim uzun kullanımda kulakları ve başımın üstüne gelen yeri ağrıtmasın derisi soyulmasın mikrofon benim için önemli değil çok kötüde olsa olur ama olsun isterim.Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

• Superlux hd 668b öneririm 10-30,000 Hz frekans tepkisi var oyun için çok iyi.Aliexpressden yada diğer çin sitelerinden 35 dolar civarına bulabilirsiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.