Şimdi Ara

Orjinal Oyun Satan Market (Ankara)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Böyle bir sorunum var kredi kartım olmadığı için henüz steam'den alamıyorum (mobil çok pahalı,cidden pahalı) ve almak istediğim tonla oyun var : Neverwinter Nights 1-2, Vampire The Masquerade,Baldurs Gate 1-2,Planescape Torment gibi daha da uzuyor liste.Benim bildiğim 3 yer var Teknosa-Media markt-D&R.Ve genelde Aramdan aldıkları için listeleri aynı.Media Markt'ta biraz farklı oyunlar gördüm bir de yeni Gothic falan getirmeye başlanınca açıkçası biraz umutlandım.İnşallah başka yere gerek kalmaz.Ankara Batıkentteyim.Eğer yakın yerlerde olup da oyununuzu satmak isterseniz görüşebilirim makul bir fiyat için.Şimdiden teşekkürler

• O söylediğin oyunları bulabilmen zor.

Ben Ankara 100.yıldayım. Bu taraflara uğrarsan haftasonu Kredi kartımla yardımcı olabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neuro

O söylediğin oyunları bulabilmen zor.

Ben Ankara 100.yıldayım. Bu taraflara uğrarsan haftasonu Kredi kartımla yardımcı olabilirim.

Kusura bakmayın pek güvenemiyorum Batıkente yakın mıydınız acaba ayrıca yaklaşık 100 lira yatıracağım eğer steam'den bahsediyorsanız.Da
  • GoG'a da yükleyebilirim bir kısmını eğer güven konusunu halledebilirsek.Teşekkür ederim bu arada şimdiden.Yaş kaçtı bu arada ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.