Şimdi Ara

Orjinal Apple Ürünleri Hepsiburadada Güzel İndirimlerle (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
2.797
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • vay be.ne akilli adamlarmis.bi cuval para yaptiklari telefon tabletten kazaniyorlar.sonrasinda bi cuval da aksesuarlarindan.biz bakalim aval aval.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Şu MD818ZM kodlu kablodan kesinlikle almayın. Orijinal mi değil mi belli değil, orijinal bile olsa 1-2 hafta sonra şarj sırasında kesintiler veya hiç şarj etmeme sorunları başlıyor. Ben dahil birçok kişi alıp iade ettik.

Ben de alalı bir hafta kadar oldu, şu an sorun yok.
    Ayrıca bana kutusuz geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Şu MD818ZM kodlu kablodan kesinlikle almayın. Orijinal mi değil mi belli değil, orijinal bile olsa 1-2 hafta sonra şarj sırasında kesintiler veya hiç şarj etmeme sorunları başlıyor. Ben dahil birçok kişi alıp iade ettik.

1 sene civarı kullandım yeni bozuldu oda katlamaktan dolayı hep

• quote:

Orijinalden alıntı: kendall

quote:

Orijinalden alıntı: sinanmzlm

Orjinal yazıyor ve bizim aldığımız 4s kablosu kutusunda geldi. Ben orjinalim diye resmen konuşuyordu. Hepsiburadanın orjinal deyipte sahte satması pek mümkün olamaz zaten.

Orjinal diye ps3 kolu almistim zamaninda. Orjinalinden ayirt etmemin imkani yoktu nerdeyse. 10 larca video onlarca resim baktiktan sonra orjinal olmadigini icini acarak anladim ve hemen geri gonderdim. Parami iade ettiler. Siteye defalarca urun sahte cikti diye yorum yazdim hic biri yayinlanmadi. Oyuzden diyecegim odurki cok guvenmemekte fayda. Azda olsa kusku olsun insanin icinde.

Ayrıca orjinal diye sahte beats kulaklık satmışlığı da var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam konu için teşekkürler ama zaten fiyatlar bunlar bindirimden indirim var gibi göstermişler
  • Bir kaç ay önce Ear Pods'u 69 TL'ye aldım. 49 TL'ye de diğer kablolar ve adaptörler vardı. Apple kendi sitesinde bu fiyatlardı...
    Zam gelmiş.
  • ekksl6 E kullanıcısına yanıt
    50 tl'ye orijinal bulamadım ben hiç. geçen gün 39 tlden 2 adet aldım sorunsuz çalışıyor. aksesuar desteklenmiyor falan da demiyor. ama evet kutusuz geliyor sarılmış şekilde.
  • kutusuz olması sorun değil. lightning ve eski 30pin kablodan birer tane aldım. mobilden girip sipariş tutarını 100tl'ye tamamlarsanız 25tl hediye çeki veriyor.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.