Şimdi Ara

ORİTE DV 3020 ÖRNEK FOTO&VİDEO (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
0
Favori
34.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Almayı düşünürsen buraya bak, daha avantajlı.
    burkonun söyledikleri de doğru olabilir ama ben dijital makinelerden fazla anlamadığım için çok kafa yormadım. Maximum karta peşin fiyatına 16 taksit vardı, ben de siparişi verdim. Tavsiye ederim.

ORITE DV 3020 DVR 6.6 M (256 MB KART HEDIYE)
    KDV Dahil Nakit Fiyatı : 208,05 YTL
    (208.050.000 TL)
    KDV Dahil Kredi Kartı Fiyatı : 219,00YTL
    (219.000.000 TL)

http://www.evkuronline.com/ev1/product_info.php?products_id=178
    6 farklı fonksiyonu içinde barındıran, 6 in 1 Multimedia Player olarak da adlandırılan(Dijital Video Kamera, Dijital Fotoğraf Makinesi, USB 2.0 Webcam, MP3 Player, Ses Kayıt Cihazı ve USB Disk) ve 2.0" LTPS LCD ekrana sahip olan Orite DV 3020 dijital video kamera, 6.6 Megapiksel (Interpolasyon) CMOS Sensörü ile Mpeg-4 DivX formatında 640x480 çözünürlü ğünde video kayıt ve gösterim yapabilmekte.

Dik ve yatay durumunda poz çekebilen DV 3020 TV out çıkışı ile bir multimedia göstericisi ve DPOF print desteği ile baskı merkezi olarak da kullanılabiliyor.

Görüntü Sensörü 6.6 Mega Piksel
    CMOS Sensör
    Resim Çözünürlüğü 2976 x 2232
    Hafıza 16 Mb Dahili
    Video Kayıt 640 x 480 MPEG4 AVI Video Kayıt
    Harici Genişleme Yuvası SD/MMC Kart Slotu (16 ? 512 MB)
    Ekran Boyutu 2.0 TFT LCD Aktif ekran
    Zoom 8x Dijital Zoom
    Odaklama 50cm - sonsuz aralığında
    Macro Çekim 20cm
    Video Kapasitesi 128 MB Bellek ile 40 dakika Video Kaydı
    Flaş Seçenekleri Otomatik, Kapalı, Açık, Kırmızı göz önleme
    Self Timer 10sn. Zaman ayarlı çekim seçeneği
    Pil durumu Li-Ion Pil
    Boyut 92mm(U) x 31.5mm(G) x 61.5mm (Y)
    Ağırlık 150gr.
    Pc Bağlantısı USB 2.0
    Driver Desteği Win98/98SE/ME/ NT/2000/XP
    Aksesuarlar Taşıma ipi, Taşıma kılıfı, Tv-Out kablosu, Kurulum CD si, Kullanım klavuzu

Ekteki dosya (1)

• quote:

Orjinalden alıntı: clup

bende creative almayı düşünüyordum fakat burayı okuduktan sonra ve biraz araştırma yaptıktan bu makinanın fiyat performans açısından çok iyi bir makine olduğunu anladım.Piyasada böyle başka bir makina daha yok.Bu makine tanıtan ve burda emeği geçen herkese çok teşekkürler.Bir kaç tane sorum olcak cevaplarsanız beni büyük bir sorunda kurtaracaksınız

3625 modelinde cmos sensör var acaba ccd sensöre göre daha mi kötü
    3625p modelinde ccd sensör var ama Türkiye'de o makinayı bulamadım
    6025 modeli nasıldır inceleyen yada kullanan varmı acaba onu alabilirm belkide onda ccd sensör var ama biraz daha pahalı tabiki

cmos sensör ile ccd sensör arasında ne fark var ve hangisi iyi ona göre bu kamerlardan birin alacağım

Şimdiden bu yazıyı okuduğunuz için çok teşekkürler.Cevaplarsanız çok sevinirim

Karakteristik ORITE DV3625 CCD DIGITAL FOT. MAK.KUMANDA
    Bellek Kartı Standardı SD/MMC (32– 1024 MB)
    Efektif Piksel (Megapixel) 11.0 MP
    Video Kayıt Özelliği Var-640 x 480 MPEG4 AVI Video Kayıt Sesli
    LCD Görüntüleme 2.5" LTPS LCD Ekran, 270 derece dönebilir
    Dahili Bellek 32 MB dahili
    Sensör Tipi P-CCD
    Zoom 8x dijital
    Ek Özellikler Resim Çözünürlüğü 3720 x 2790
    Odaklama 50cm - sonsuz aralığında
    Macro Çekim 20cm
    Video Kapasitesi 128 MB Bellek ile 40 dakika Video Kaydı
    Flaş Seçenekleri Otomatik, Kapalı, Açık, Kırmızı göz önleme
    Self Timer 10sn. Zaman ayarlı
    çekim seçeneği
    Pil durumu Li-Ion Pil
    Ağırlık 150gr.
    Pc Bağlantısı USB 2.0
    Driver Desteği Win98/98SE/ME/
    NT/2000/XP
    Aksesuarlar Taşıma ipi, Taşıma kılıfı, Tv-Out kablosu, Kurulum CD'si, Kullanım klavuzu

arkadaşı pc golda var..400ytlhttp://www.gold.com.tr/urunozel.asp?ID=26217 burkon kusura bakma ama cmos sensörün teknolojisi geçti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknikkonular -- 20 Ağustos 2006; 1:28:34 >

• arkadaşlar merhaba orite 3625p dijital kamera almayı düşünüyorum bir türlü karar veremedim elinde bulunan arkadaşların buraya örnek video çekimini koymaları mümkünmü
    anladığım kadarı ile video çekim sırasında zoom olayı yok
    birde sormak istediğim kamerayı fazla hareket ettirirsek görüntüyü toparlayamıyor bozuyor titretiyor gibi gösteriyormuş doğrumu
    yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler
  • merhaba 3 gun once orite dv 3625 aldım yalnız aletin gece cekiminden hakkaten memnun kalamdım..
    ertesi gun aleti bi ust modelle farkını odeyerek degiştirdim 3625p aldım.. 3625pde ccd sensor oldugu için cekım hahhaten cok ii.alet cok fonksıyonlu..mp3 calabilme ozellıgı beni tesvik etti diyebilirim.. fakat bu mp3 calma olayından cokta fazla bişey beklemeyin.. ornegin alete 120 sarkı attınız 1. sarkıdan baslıo calmaya sarkı atlatabiliyorsunuz fakat sarkıların isimleri zaten cıkmıo veya bi pause olayı yok, sarkıları lısteyemıosunuz.. ama yınede benim için bi sorun teskıl etmıo bu..
    bide sunuda soyleyeyim bimekste kampanya var..

orite dv3625p + 512mb +1 gb kart = 407 ytl bence cok uygun fakat video cekımı yaparken zoom yapmaması beni illet etti
  • bu cihazların tvden kayıt yapan özelliği ne durumda yani görüntüyü nasıl kaydediyor görüntüde bozulma falan olmuyormu yani uydudan digitürkten kaydedilenler aynen çok net şekilde bilgisyarada izleyebiliyormuyuz
  • arkadaşlar ben geçen hafta orite 3625 aldım son derece mükenmel bir cihaz tek sorunu video gece çekim modu yok diger herşey dört dörlük 2 gb hafıza kartıyla 850 resim çekebiliyorsunu 3 saat video çekimi yapabiliyorsunuz .......... makine mükenmel isteyene satabilirim arif_karacan24@hotmail.com 2 gb hafıza kartı yanında hediye olur tv den çekim olayı son derece net tir 270 ytl sıfır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arif karacan -- 27 Nisan 2007; 13:32:02 >
  • sLm beyLer sizLerden bi istegim var bende ORİTE nin DV-3020 si var bunun bnde cd si yok yani sürücüsü sizlerde varsa eger gnderirmisiniz web cam olarak kullnıcam msn adresim lowerboy_07@hotmail.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: burkon

sevgili isikayhan
    araştırma boyutlarını bayağı geliştirmişsin seni candan kutlarım umarım ilgilenen arkadaşlara
    faydalı olur.
    bide su örnek video ve resim linklerini direk verbilirsen veya sende varsa rapid e yollayabilirsen
    zaman kaybettmeden daha çabuk ulaşırız.
    bu engin ve güzel araştırmalarının devamı dileğiyle..

dostum acaba bu cihazın driver varmı elinde cihazı pc ye takıp usb den şarj edemiyorum...eğer elinde driver varsa upload edebişlirsen çok minettar olurum...

• orite 3625p 5MP ccd sensör makinayı satıyorum 2006 DA aldım ama gecen ay servise verdım

tamamen yeni sürüm olan türkçe ve kayıt sırasında zoom yapabilen daha güçlü flaşlı ve3.7v 2000 mh batarya ile birlikte makine verdıler

hiç kullanmadım lensindeki film duruyor sıfır kutulu ürün tüm aparatları icınde

özellikleri bu sayfada mevcut artı yorumlar var die konuyu buraya actım tvden dvd uydudan kayıt yapar hatta ara kablosu ile pcden bile kayıt yapar

ÇİN ÜRETİMİDİR AMA MALEZYA MALIDIR BEYAZ BİLGİSAYAR YAETKİLİ SERVİSTİR

FİYAT OLARAK BİŞEY BELİRLEMEDIİM ZAMNINDA ANKARA BİMEKSTEN 471 YTL ALMIŞTIM YANINDA 1 GB MİCRO SD KART VAR

azo1010@hotmail.com burdan görüşürüz g.g dende satış yapabılırım güvenli alışveriş olur

• arkadaslar bende almayı düşünüyorum bu ürünü şu anda fiyatı 80 ytl civarında acaba niye boyle ucuz cevap yazarsanız sevirimi...
  • Ucuz çünkü miadını doldurdu,görmüyormusun konu 2005 te açılmış biz nerdeyse 2009a gireceğiz,ucuzlamasıda senin benim işime gelmiştir herhalde...
  • Arkadaşlar bu DV3020 nin driver ını arıyorum.
    Makine çok güzel ama driverı gerekiyor. Elinde olan yada nette bulabileceğim bir yer bilen varsa çok makbule geçer gerçekten
  • quote:

Orjinalden alıntı: duu

Arkadaşlar bu DV3020 nin driver ını arıyorum.
    Makine çok güzel ama driverı gerekiyor. Elinde olan yada nette bulabileceğim bir yer bilen varsa çok makbule geçer gerçekten

internette buldum. umarım doğrudur ve işe yarar:

http://rapid-share.com/files/211563755/Orite_Dvcam_3020_Setup.rar

not: aradaki tireyi(-) silin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isikayhan -- 28 Mayıs 2009; 17:41:16 >
  • arkadaslar sizden br istegim olucak bende orite dv-3020 kullanicisiyim makinemden gayet memnunum ancak kutunun icinde bulunan cd turkiyede evimde kaldigi icin pc ye webcam yukleyemiyorum elinde cd bulunnan arkadaslarim programi bana dosya olarak gonderebilirlermi simdiden tsk ederim e posta yasargunec@live.be
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.