Şimdi Ara

ORİTE DV 3020 ÖRNEK FOTO&VİDEO (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
0
Favori
34.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    araştırma boyutlarını bayağı geliştirmişsin seni candan kutlarım umarım ilgilenen arkadaşlara
    faydalı olur.
    bide su örnek video ve resim linklerini direk verbilirsen veya sende varsa rapid e yollayabilirsen
    zaman kaybettmeden daha çabuk ulaşırız.
    bu engin ve güzel araştırmalarının devamı dileğiyle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burkon -- 6 Aralık 2005, 11:52:46 >
  • Sağol burkon. Senin Orite DV 3020 hakkında verdiğin bilgiler ve yolladığın örnekler; bana bu tür cihazları daha iyi inceleyebilme fırsatı vererek, çok yardımcı oldu.

Bu İngilizce forumun çok fonksiyonlu dijital kameralar le ilgili kısmının anasayfası:http://www.stevesforums.com/forums/view_forum.php?id=92
    Çok fonksiyonlu dijital kameraların genel bir listesi :http://www.stevesforums.com/forums/view_topic.php?id=63602&forum_id=92
    Örnek resim ve video dosyalar:http://www.stevesforums.com/forums/view_topic.php?id=68648&forum_id=92
    Bazı çok fonksiyonlu dijital kameraların genel özellikleri ve ürün resimleri:http://www.stevesforums.com/forums/view_topic.php?id=63757&forum_id=92
    PMP özellikli çok fonksiyonlu dijital kameraların genel özellikleri ve ürün resimleri:http://www.stevesforums.com/forums/view_topic.php?id=71132&forum_id=92

Özellikle istedğiniz bir ürün varsa; o forumun sayfalarının üst kısmının ortasında Search (Ara) kısmı var, yazıp arama yapabilirsiniz. Arama yapmak ve forumda gezmek için üye olma şartı yok.

Ülkemizde satılan bazı modellerin listedeki benzerleri:
    Orite DV 3020 -> Digilife / Ispan / Life Technologies DDV-660, Ennyah DV-320, KYE / Genius G-Shot DV610, I-O Data Avel MotionPix, Mecer DVX660, Nisis Pocket DV6
    Orite DV 3625 -> Digilife / Ispan / Life Technologies DDV-910 / DDV-M1
    Orite DV 3625P(6025) -> Digilife / Ispan / Life Technologies DDV-920 / DDV-1000, Vivitek Dragon
    Creative DiVi Cam 316 -> Hanshing HS-DV306, Umax AstraCam DV350, DXG DVC-306
    Creative DiVi Cam 428 -> Hanshing HS-DV406, DXG DVC-406

Görüldüğü gibi Orite DV 3020 (aslı Chicony Dragon 3 [DC-4220]) çok popüler, benzer modelleri birçok firma tarafından farklı isimler altında satılıyor.

Eğer başka merak ettiğiniz bir ürün varsa buraya yazarsanız yardımcı olabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isikayhan -- 6 Aralık 2005, 15:09:52 >

• sevgili isikayhan
    linkteki videoların bir bölümünü izledim ve makinamla bir kez daha gurur duydum.
    benim videolardan daha iyisine rastlamadım.
    sen foruma üye isen sana yetki, benim örnekleri gönderebilirsin.
    adamlar video görsün yaww.
    tekrar teşekkürler.
    orite ye ayrı bir özellik daha kattın şöyleki
    orite sayesinde senin gibi araştırmacı, bilginin kaynağına inen bir dostum oldu.
  • orite ın bu kamerası mpeg4 formatında kayıt yapıyor.
    Acaba mpeg4 playerlar gibi içine attığımız mp4 formatında ki filimleri veya klipleri makina üzerinden izleyebilirmiyiz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: erman4352

orite ın bu kamerası mpeg4 formatında kayıt yapıyor.
    Acaba mpeg4 playerlar gibi içine attığımız mp4 formatında ki filimleri veya klipleri makina üzerinden izleyebilirmiyiz?

sevgili erman
    öncelikle donanimhaber forumlarına hoş geldin.
    özel mesajını aldım gerekeni yaparız.
    şimdi sorduğun zor ve güzel soruya gelelim.ben bu konuyu bayağı araştırdım.
    bayağı zahmetli ve uzun uğraşlardan sonra
    teknik olarak başardım fakat pratikte uygulanamıyor.anca 1 2 dakikalık başka görüntüleri
    cihaz ekranında veya cihazı televizyona bağlayıp televizyonda izleyebiliyorsun.
    2 dakikayı aşan görüntülerde cihaz donup kalıyor.bide ben uğraşırım dersen sırf bu konu
    için başka bir foruma üye oldum.ve ordan aldığım bilgilerle bi şeyler yaptım.
    merak edersen ilgili link aşağıda

http://forum.turkish.doom9.org/index.php?topic=794.0

• quote:

Orjinalden alıntı: burkon

sevgili isikayhan
    araştırma boyutlarını bayağı geliştirmişsin seni candan kutlarım umarım ilgilenen arkadaşlara
    faydalı olur.
    bide su örnek video ve resim linklerini direk verbilirsen veya sende varsa rapid e yollayabilirsen
    zaman kaybettmeden daha çabuk ulaşırız.
    bu engin ve güzel araştırmalarının devamı dileğiyle..

abi sen tek başına götürmeye çalışıyon bu topigi heralde

• yani demek istedigim üst üste çok msj atıyosun aslında bu yasak degil
    ama postu yükseltmeye çalıştıgın kesin
  • Arkadaşım ne saçmalıyon sen, adam kafasına esince yazmıyor birşey soruyorlar cevap veriyor. Başından beri okudunmu bilmiyorum ama burada bir ürünle ilgili çok önemli bir referans oluşmuş durumda.

Paylaşabileceğin birşey varsa diğer arkadaşlar gibi buyur paylaş. Ya da git diğer konularda eline bile almadığın cihazlarla ilgili süper veya rezalet falan yaz. Burası tecrübe paylaşma yeri.

quote:

Orjinalden alıntı: KeNoKiNG

yani demek istedigim üst üste çok msj atıyosun aslında bu yasak degil

• pes vallahi! KeNoKiNG peki senin yaptığın nedir?
    buraya yazdıktan birkaç dakika sonra aşağıdaki itirafı kim yazdı?
    kendi yaptığın şeyleri başkasının da yaptığnı ima etmeye çalışma!

quote:

8 Aralık 2005, 16:26:12

hocam ben bu foruma katılalı çok olmadı ama gersiz msj larla postu artırmaya çalışıyorum
    çümkü profosyoneller rütbeli ve hiç digerlerini onem semiyorlar
    aslında onlar da haklı ama biz ne yapalım

http://forum.donanimhaber.com/m_4959984/mpage_1/key_//tm.htm#4961848

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isikayhan -- 8 Aralık 2005, 17:47:55 >

• Burkon arkadaş uğraşların için teşekkürler verdiğin adrese bakacağım bi gelişme olursa herkesi haberdar ederiz tabii.
  • KeNoKiNG sen bu kafayla genel kurmay başkanıda olsan boş. Kafanı ve enerjini daha faydalı işlerde kullanmanı tavsiye ediyorum. Mesela insanlara bildiğin konularda bildiklerini paylaşmak gibi !
  • quote:

yani demek istedigim üst üste çok msj atıyosun aslında bu yasak degil

EN BÜYÜK _--__--BEŞİKTAŞ_--__-- BAŞKA BÜYÜK YOK

Üye detayları Üye İstatistikleri
    Gerçek Ad kenoking_923@hotmail.com
    E-mail E-mail KeNoKiNG
    Doğum günü 13 Haziran 1988,
    Ana sayfası
    Burdan:
    AOL:
    MSN:
    İlgileri:
    Mesleği:
    Ekstra bilgi
    İşlemciniz ? Intel
    3DMark 2001 Skoru
    3DMark 2003 Skoru
    3DMark 2005 Skoru
    Cep Telefonlarınız
    Ekran Kartınız (ATI, nVidia, Diğer)
    Katılım zamanı: 1 Kasım 2005,
    Üye şu anda Forumda değil
    Son mesaj 8 Aralık 2005, 18:50:07
    Son giriş 8 Aralık 2005,

Üye detayları Üye İstatistikleri
    Gerçek Ad
    E-mail E-mail burkon Doğum günü
    Ana sayfası
    Burdan: bursa Turkey
    AOL:
    MSN:
    İlgileri:
    Mesleği:
    Ekstra bilgi
    İşlemciniz ? Amd
    3DMark 2001 Skoru
    3DMark 2003 Skoru
    3DMark 2005 Skoru
    Cep Telefonlarınız
    Ekran Kartınız (ATI, nVidia, Diğer)
    Katılım zamanı: 9 Aralık 2002,

Üye şu anda Forumda
    Son mesaj 8 Aralık 2005, 11:29:28
    Son giriş 9 Aralık 2005, 8:16:12

isikayhan gerekeni enguzel sekilde soylemis bana sade ilgilinin uye detaylarini vermek kalmis

bi daha sana cevap yazmıyorum mesaj sayını başka topiclerde artır.
    yani; git başka yerde oyna burası sana göre değil...

LENDUHA & iSiKAYHAN aninda mudahaleniz icin tesekkur ederim.
    vadandasin dogum tarihi herseyi acikliyor........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burkon -- 9 Aralık 2005, 8:51:47 >

• sevgili burkon...
    bu forumda verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim. buradaki bilgileri okuduktan sonra ben de gidip bir tane dv3020 aldım. çok memnunum ancak bir noktaya kafam takıldı: yaptığım video kayıtlarında sesler çok kısık kaydediliyor. benim makinamda mı bir sorun var acaba yoksa genel bir durum mu? bunu merak ettim. sende de aynı sorun var mıydı? eğer çözdüysen nasıl olduğunu anlatabilir misin?

teşekkürler. kolay gelsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gissever

sevgili burkon...
    bu forumda verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim. buradaki bilgileri okuduktan sonra ben de gidip bir tane dv3020 aldım. çok memnunum ancak bir noktaya kafam takıldı: yaptığım video kayıtlarında sesler çok kısık kaydediliyor. benim makinamda mı bir sorun var acaba yoksa genel bir durum mu? bunu merak ettim. sende de aynı sorun var mıydı? eğer çözdüysen nasıl olduğunu anlatabilir misin?

teşekkürler. kolay gelsin.

sevgili @gissever
    öncelikle donanimhaber formlarına hoş geldin.
    makinan hayırlı uğurlu olsun.
    ses sorununa gelince ;
    bende öyle bir sorun yok.sadece zoom yaparken rahatsız edici bi ses oluyor.
    video sesleri gayet iyi.
    aşağıdakileri tekrar bi kontrol ediver
    --video kaydını cihazın kendi kulaklığınla denedinmi?
    --değişik bilgisayarda denedinmi.(kendi pc inde video oynatıcısının ses ayarları düşük olabilir)
    ---makinayı televizyona bağla ordaki ses seviyesine bak
    --son olarak sadece ses kaydı yap onu bi dinle.ses kaydı da kısıksa makinanda sorun olabilir.
    makinandan memnun kalacağına eminim.tüm güzellikleri kaydedebilme dileğiyle

• serkantoxa arkadaşımız
    orite 6025 in fotoğraflarını koymuş
    bi gözatın;
    http://forum.donanimhaber.com/m_4942458/mpage_1/key_//tm.htm
  • Sevgili burkon.
    verdiğin cevap için sana çok teşekkür ederim. söylediklerini denedim ses baya iyi geldi. sanırım bir sorun yok.
    sağolasın.
  • ya bu aleti nasi kullanacam web cam olarak biri yardim etsin pls... help me help me .... driver cd de var mı ? yoksa nerden indircem biri hepsini cevaplarsa sevincem valla
  • quote:

Orjinalden alıntı: sluychuk

ya bu aleti nasi kullanacam web cam olarak biri yardim etsin pls... help me help me .... driver cd de var mı ? yoksa nerden indircem biri hepsini cevaplarsa sevincem valla

sluychuk arkadaşım.

öncelikle donanimhaber forumlarına hoş geldin.

bu linkte sorunun cevabı ayrıntılarıyla yazıyor. makina ile verilen cd de driveri mevcut.

http://forum.donanimhaber.com/m_4179719/mpage_1/key_//tm.htm#4381572
  • arkadaşlar ben yeni üyeyim konuyu bir türlü anlayamadım nedir acaba?

• aaa yeni şeyler keşvetmeye başladım
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.