Şimdi Ara

ORİJİNAL XİAOMİ 16000mah + Led 20,72dolar EMS kargo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
814
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Aliexpress'in günlük yaptığı indirimlerde yarın için Xioami 16000 mah ürün yanında xiaomi led ürünü de hediye olarak 20,72 dolara satılacakmış.
    Şu anki link indirimsiz, aynı link yarın belirttiğim fiyata inecek. Ayrıca şuan EMS kargo gönderimi ücretsiz gözüküyor, Doğru mudur bilemem , İndirim yapınca kaldırabilir de.

Ne yazıkki dolar şuan 2,7 tl'leri gördü. Düşünmek lazım

Ayrıca satıcı 20800 mah 'lik xiaomi 'de satıyormuş. görmemiştim bunlardan
    20800 mah ürün
     ORİJİNAL XİAOMİ 16000mah + Led  20,72dolar EMS kargo

EDİT- ALMADINIZ ALMADINIZ BUGÜN 50'DEN FAZLA SATMIŞ ADAM. DOLAR YÜKSEK OLMASA ALINIRDI. ORİJİNAL GÖNDERMEZSE PARA İADESİ ALIRSINIZ. SON SAATLER.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackSea14 -- 17 Nisan 2015; 2:31:12 >

• ekran goruntusu aldıgın sayfanın linkini atar mısın dostum bi bakalım
  • Xiaomi'nin 20800 mah bataryası yok. Ürün fake. O yüzden 16000 olanı da almayın derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

Xiaomi'nin 20800 mah bataryası yok. Ürün fake. O yüzden 16000 olanı da almayın derim.

aynen

adama mesaj atmıştım 16000 olan için

ek 7 dolar daha verirsen soz veriyorum orjinal urun gonderecem diyor ben guvenemedim açıkçası bu çinlilerin alayı boyle dikkat edin
  • Ürünün indirim sayfası Aliexpress Superdeals sayfasında var. Belirttikleriniz doğrudur bilemem. Zaten satmamış ,yeni satıcı gibi durdu bana
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.