Şimdi Ara

Orijinal Windows yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Monsterden notebook almayı dusunuyorum ama Windows direk hazır mı aliyim kendim mi kurayim orjinal olması kesinlikle tercihin şimdiden cevaplar için tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dreambox ile üniversite öğrencisi isen sınırsız bir seferlik lisans alabilirsin. ayrıntılı bilgiyi çok defa anlattım foruma Dreambox yazarsan bulursun.

• Verdiğin bilgi için teşekkürler pek beceremesemde hala araştırmaya devam ediyorum.merak eden arkadaşlar için dreambox değil dreamspark olucak yazım yanlışı olmuş orada

• Enyak kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim herhalde dreamspark da ismini değiştirmişti. ben oradan indirmiştim.

• Okuldada biraz koşturup araştırdım hizmet 15kasimda aktif olacakmış birde tam olarak anlamadığım win10herkese mi oluyor özellikle bir şey yapmam gerekli mi okul icinde

• örnek öğrenci olursanız :) şaka bir yana inşallah premium üye yaparlar. normalde de sıkıntı çıkmaz ben kendi Windows dreamspark şahsen. hiç sıkıntısı yok fazlası var.

• İnş sıkınti yasamam birde bilginiz varsa monster ips ekran sorunu her notebooklaridna çıkıyor mu tn mi almam gerek

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.