Şimdi Ara

ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.637
Cevap
326
Favori
1.615.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu indigo da Halil abiye inadından mıdır nedir masamda durduğu halde arada bir için için kokuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: GKHN1905

Bu indigo da Halil abiye inadından mıdır nedir masamda durduğu halde arada bir için için kokuyor

Geçenlerde internette "sigara tiryakilerinde parfüm de kalıcı olmuyor" gibisinden bir haber okudum.

Demek ki "İndigo" sigara tiryakilerine göre değil deyip suçu "İndigo'ya atayım bari Zira bu kadar tutulan/övülen bir koku benim tenimden neden hazzetmiyor Acaba sigara tenimin gözeneklerini tıkadığından koku tenle temasa mı geçemiyor

Forumun eski sayfalarına göz gezdirirken deeply11 kardeşimizin bir mesajıydı sanırım, hangi koku olduğunu haırlamıyorum ama kokuyu "Armani Code' a benzemekle birlikte ondan daha iyi, Oriflame Ascendat'a da çok benzer" olarak tarif ediyordu, derken, evet hatırladım "Tom Ford", zaten merak ettiğim bir kokuydu, şimdi daha çok merak etmeye başladım, üstelik benzeştiği Armani Code da benim vazgeçilmezlerimden.

Forum ahalisinden bir "Tom Ford" yorumu alsak.

Nasıl bir kokudur? yaza gider mi? ne yer ne içer? hepsini bilmek istiyorum

Mafyanın istihbarat jargonu gibi oldu

Daha da olmazsa eşimin Oriflame'den indirimli ürün alma imkanı bulunduğundan körlemesine Ascendat alırım

• valla halil abi bende şimdi oriflame nin ürünlerine bakıyorum eclat ı çok övmüşler senin dediğine ağır diyorlar kadınlarklubüne baktım da kadınların tavsiyesi daha önemli bence burda boşuna takılmayın bayan nicki ile girin kadınlarklübüne
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAKGÜN68

quote:

Bu indigo da Halil abiye inadından mıdır nedir masamda durduğu halde arada bir için için kokuyor

Geçenlerde internette "sigara tiryakilerinde parfüm de kalıcı olmuyor" gibisinden bir haber okudum.

Demek ki "İndigo" sigara tiryakilerine göre değil deyip suçu "İndigo'ya atayım bari Zira bu kadar tutulan/övülen bir koku benim tenimden neden hazzetmiyor Acaba sigara tenimin gözeneklerini tıkadığından koku tenle temasa mı geçemiyor

Forumun eski sayfalarına göz gezdirirken deeply11 kardeşimizin bir mesajıydı sanırım, hangi koku olduğunu haırlamıyorum ama kokuyu "Armani Code' a benzemekle birlikte ondan daha iyi, Oriflame Ascendat'a da çok benzer" olarak tarif ediyordu, derken, evet hatırladım "Tom Ford", zaten merak ettiğim bir kokuydu, şimdi daha çok merak etmeye başladım, üstelik benzeştiği Armani Code da benim vazgeçilmezlerimden.

Forum ahalisinden bir "Tom Ford" yorumu alsak.

Nasıl bir kokudur? yaza gider mi? ne yer ne içer? hepsini bilmek istiyorum

Mafyanın istihbarat jargonu gibi oldu

Daha da olmazsa eşimin Oriflame'den indirimli ürün alma imkanı bulunduğundan körlemesine Ascendat alırım

Tom ford benim üzerinde çok durduğum bir kokuydu zamanında avrupa'da çok satan kokular arasında olduğu söyleniyor fiyat düzeyi de diğer parfümlere nazaran son derece yüksek.

İçinde hafif erik incir var çok hoştu ixora'da ama bir o kadar hafifti. Hafif pudra biraz vanilye incir + erik. Kendim yaptım esansını şimdi sürecem piyasaya :D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dominicmonaghan

jil sander sun bana ağır geldi nedense ya gittim bargelloya ve armani white aldım sizce nasıl bir koku armani wite?

"dominicmonaghan kardeşim" bu "armani white" dediğin koku nedir?

Armani'nin "White" ya da "Wite" isimli bir kokusu olduğunu ilk kez duyuyorum.

bargelloda var deneyin isterseni çok ferah temiz bi kokusu var

burberry weekend ve ck be hakkında ne düşünüyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: by_efendy34

valla halil abi bende şimdi oriflame nin ürünlerine bakıyorum eclat ı çok övmüşler senin dediğine ağır diyorlar kadınlarklubüne baktım da kadınların tavsiyesi daha önemli bence burda boşuna takılmayın bayan nicki ile girin kadınlarklübüne

by_efendy34 kardeşim,

Ömürsün vallahi Bugün kelimenin tam anlamıyla döktürüyorsun, gülmekten karnıma ağrılar girdi
    Bayan nicki ile kadınlar kulübüne girmek ha

• quote:

quote:

valla halil abi bende şimdi oriflame nin ürünlerine bakıyorum eclat ı çok övmüşler senin dediğine ağır diyorlar kadınlarklubüne baktım da kadınların tavsiyesi daha önemli bence burda boşuna takılmayın bayan nicki ile girin kadınlarklübüne

by_efendy34 kardeşim,

Ömürsün vallahi Bugün kelimenin tam anlamıyla döktürüyorsun, gülmekten karnıma ağrılar girdi

Alayı feminist abi haklı valla erkek nickiyle anında banlarlar. Avatarı felan da ona göre seçmek gerekiyor.

• quote:

quote:

by_efendy34 kardeşim,

eyvallah abi ama harbi en iyi yöntem bu bence pofudukk nicki ile üye oldum hadi bakalım bizim hanım duymaz inşallah

• süper fikir en beğendikleri kokuları sorup fikir alabiliriz
  • quote:

quote:

by_efendy34 kardeşim,

Oriflame'de bir de S8 diye çok beğenilen bir koku olacak fakat bu da ağır galiba, gerçi bunun sport'u da varmış sanırım, nasıl ki acaba

Madem öyle sen bu kadınlar kulübünde biraz gezin de şöyle yazlık güzel bir koku öner bize

Ama sadece genç işi olmasın, beni de düşün

• quote:

quote:

quote:

by_efendy34 kardeşim,

Oriflame'de bir de S8 diye çok beğenilen bir koku olacak fakat bu da ağır galiba, gerçi bunun sport'u da varmış sanırım, nasıl ki acaba

Madem öyle sen bu kadınlar kulübünde biraz gezin de şöyle yazlık güzel bir koku öner bize

Ama sadece genç işi olmasın, beni de düşün

halil abi dilevser nickli bayanın yorumunu ekliyorum bak sana göre bişeyler var belkide tanışıyorsunuzdur

Parfümlerinin çoğunun kokusunu bildiğim için yazayım dedim..
    Eğer böyle karizmatik, etkileyici hani derler ya iş adamı kokusu diye öyle bir erkek parfümü arıyorsan Eclat, Ascendant, Rebel (bu aftershave), Frey. daha sportif bir şey arıyorsan da Eclat Sport, S8 olabilir. Midsummer ve Glacier güzeldir ancak bilinen spor kokulara benzer, biyerden biliyorum dersin koklayınca.. Ascendat ve De Marco da ağır kokulardır.

Bayanlara gelince; cidden iyi olanlar Giordani White Gold, Divine, Amethyst Fatale, Diamond Musk, Enigma, Petal Quartz.. Bunlar kadınsı hoş kokular tabi biraz ağır olabilirler. Freya keskin ve farklı bir kokudur. After Hours, Northern Lights (keşfedilmeyi bekliyor bence bu koku), Sensoria, Radiant Lights, Saga daha hafif, günlük kokular, son ikisi ekşimsi turunçgil karışımlı daha çok yazlık kokularıdır.

:asigim:
    Daha var tabiki ama bunlar en azından benim ve çevremdekilerin beğendiği ve kullandığı kokular. Umarım yardımcı olabilmişimdir. fisfisfis

• quote:

quote:

quote:

by_efendy34 kardeşim,

eyvallah abi ama harbi en iyi yöntem bu bence pofudukk nicki ile üye oldum hadi bakalım bizim hanım duymaz inşallah

evdeki ''pofuduk'' koltukları kafana geçirmesin aman diyim

• quote:

quote:

quote:

quote:

by_efendy34 kardeşim,

evdeki ''pofuduk'' koltukları kafana geçirmesin aman diyim

valla o aldığım parfümleri kaynatıp kaynatıp bana içirir şerefsizim

• Ordaki kadınlar genelde eşinin,kardeşinin kokusunu önerir zaten gidip erkek parfümü alıp koklayacak halleri yok. Geçen tüpçü geldi sütçü geldi musluk tamircisi geldi kokusu şöyleydi adını öğrendim parfümünün diyen kadının önerdiği kokudan da hayır gelmez zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GKHN1905 -- 1 Mayıs 2011; 21:14:18 >
  • quote:

Ordaki kadınlar genelde eşinin,kardeşinin kokusunu önerir zaten gidip erkek parfümü alıp koklayacak halleri yok. Geçen tüpçü geldi sütçü geldi musluk tamircisi geldi kokusu şöyleydi adını öğrendim parfümünün diyen kadından da hayır gelmez zaten.

sütçü orjinal edue de mandıra kokar hocam

• quote:

quote:

Ordaki kadınlar genelde eşinin,kardeşinin kokusunu önerir zaten gidip erkek parfümü alıp koklayacak halleri yok. Geçen tüpçü geldi sütçü geldi musluk tamircisi geldi kokusu şöyleydi adını öğrendim parfümünün diyen kadından da hayır gelmez zaten.

Hadi o sadece kötü kokar da tüpçünün eddau de mealean gas havaya uçurur

• quote:

quote:

quote:

Hadi o sadece kötü kokar da tüpçünün eddau de mealean gas havaya uçurur

katılıyorum hiçbir bayan o kokuya dayanamaz kesin bayılır sonrası malum

• alın bayanlardan birkaç tüyo
  • quote:

537 Hypnose Man yorumum: Şimdilik en beğendiğim koku bu sıcak yaz günleri dışında kullanılabilir değişik bir koku aromatik hani meyveli desem değil şekerli desem değil.
    Hat safhada kalıcı . Son derece dikkat çekici ve çok ağır. Genel beğeniye hitap etmiyor ama baya bir beğeneni de çıkar diye düşünüyorum. Denemenizde fayda var. Karakteristik bir koku olmuş en yakın zamanda orjinalini denemeyi düşünüyorum.

Dostum, son derece ağır derken şekerli gruptaki? Yani,
    Rochas, Pi, 1 million, XS, Jpg türevi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qgambler

quote:

537 Hypnose Man yorumum: Şimdilik en beğendiğim koku bu sıcak yaz günleri dışında kullanılabilir değişik bir koku aromatik hani meyveli desem değil şekerli desem değil.
    Hat safhada kalıcı . Son derece dikkat çekici ve çok ağır. Genel beğeniye hitap etmiyor ama baya bir beğeneni de çıkar diye düşünüyorum. Denemenizde fayda var. Karakteristik bir koku olmuş en yakın zamanda orjinalini denemeyi düşünüyorum.

Dostum, son derece ağır derken şekerli gruptaki? Yani,
    Rochas, Pi, 1 million, XS, Jpg türevi mi?

Hayır arkadaşım vanilya meyve ağırlı çok fazla biryerden sonra çok adeta krem halini alıyor koku. Pi'nin meyveli halini düşün çikolata kakao yerine meyve. JPGye biraz daha yakın ama ondan daha ağır diyebilirim.

• 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.