Şimdi Ara

ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.637
Cevap
326
Favori
1.615.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Akin_tr

Yardım ETMEDİĞİNİZ için teşekkür edip saygılarımı sunarım iyi forumlar

Arkadaşım burası forum biraz zaman tanırsan cevap verebilecek birisi çıkar benim pek bilmediğim bir koku genelde internet üzerinden sipariş veriyoruz Halil abiyi bekledim ben açıkcası kendisinin iyi bildiği kokulardır. Cumartesi olduğu için çoğu kişi foruma bile girmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1234*

arkadaşlar d&p den yada herhangi bi doldurma parfümcüden parfüm almayı düşünüyorum ancak ne alıcağıma karar veremedim. önceki kullandıklarımdan yada fazla yaygın olan parfümlerden pek istemiyorum açıkçası.. lacoste red veya essential davidoff cool water ve hugo boss harici yaz için kullanabileceğim herhangi bi parfüm öneriniz var mı

Bvlgari Aqva,Aqva Marine
    Kenzo pour home, Leaupar, Leaupar indigio
    Ck one

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GKHN1905 -- 1 Mayıs 2011; 2:57:06 >
  • Bargello'dan testerları aldım arkadaşlar Hangi kokuları aldığımı yazıyorum.
    501 Armani mania
    511 Abercrombie
    519 Burberry Touch
    537 Hypnose Man
    555 DAvidoff echo
    587 Hugo in motion
    616 Kenzo leaupar
    673 Tommy
    674 Herrara Chic
    711 Blue de chanel

Gece geç vakit olduğu için deneme işini sabaha bırakıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dominicmonaghan

bulgari aqva yı mandalina kokusuna benzettim ben ya sizede öylemi geldi

Portakal yaprağı var aslında mandalina kokusu değil pek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GKHN1905 -- 1 Mayıs 2011; 2:56:52 >
  • Aldığım kokuları tuvalet kağıdı yapraklarına sıkıp masamda değişik yerlere koydum kalıcılığını test etmek için yarın sonuçları aktarırım.
  • teşekkürler arkadaşlar
    kızılayda ankara pasajından 30 tl ye aldım
  • Kenzo pour home tam bir dolmuşçu parfümü nası beğenipte tavsiye ediyosunuz anlamış değilim.. Yine burdan görmüştüm bi gidip deneyim felan demiştim. Morda çalışan kadın ilk başta şaşırdı sonra aynen şöyle söyledi. Hmmm ya emin misiniz bu parfüm genelde 2. sınıf insanların ulus tayfasının vazgeçemediği bi parfümdür felan demişti bende yok ben yinede bi deneyim dedim eve gidene kadar kendimden tiksindim yemin ediyorum..

quote:

Orijinalden alıntı: GKHN1905

quote:

Orijinalden alıntı: querizma_35

Bugün mystical den aqva almayı düşünüyorum, bunun yanında farklı bir parfüm daha alayım diyorum ne önerirsiniz. Elimde şu an Aşk iksirin den aldığım 212 var ama yarım saat demeden uçup gidiyor onu kullanmıcam kalsın bir köşede şimdilik.

Kenzo pour home, jill sander sun man, kenzo leaupar,calvin klein one deneyebilirsin yine.

• quote:

Aldığım kokuları tuvalet kağıdı yapraklarına sıkıp masamda değişik yerlere koydum kalıcılığını test etmek için yarın sonuçları aktarırım.

Kalıcılık değerlendirmelerim 8 saatlik süre sonunda

501 Armani mania 4/10
    511 Abercrombie 7/10
    519 Burberry Touch 3/10
    537 Hypnose Man 10/10
    555 DAvidoff echo 8/10
    587 Hugo Boss in motion 3/10
    616 Kenzo leaupar 7/10
    673 Tommy 9/10
    674 Herrara Chic 2/10
    711 Blue de chanel 7/10

Şimdi tenimde denemeye başlıycam arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatixx

Kenzo pour home tam bir dolmuşçu parfümü nası beğenipte tavsiye ediyosunuz anlamış değilim.. Yine burdan görmüştüm bi gidip deneyim felan demiştim. Morda çalışan kadın ilk başta şaşırdı sonra aynen şöyle söyledi. Hmmm ya emin misiniz bu parfüm genelde 2. sınıf insanların ulus tayfasının vazgeçemediği bi parfümdür felan demişti bende yok ben yinede bi deneyim dedim eve gidene kadar kendimden tiksindim yemin ediyorum..

Arkadaşım dikkat edersen tek beğenen ben değilim Mor parfümeride denemedim parfümü orjinalini kullanmıştım. Tutturması basit gibi görünse de zor olan bir parfümdür. Kendinden tiksinilecek bir parfüm değil herşeyden önce öyle yoğun bir parfüm değil.

Kenzo pour home kenzo'yu parfüm markası yapmıştır. Bunu belirten sadece ben değilim bu konu başlığı altındaki bütün parfüm düşkünlerine sor kimse neden kenzo pour home demez. Hele hele öyle bir benzetmelere girmezler. Ulus tayfasının kullandığı parfümü pek bilmem açıkcası hani alıp o parfümü kullanıyorlar şeklinde onları hor görmem de asla mümkün olmaz. Ulus-Kızılay esnafına AVM esnafından duyduğum sevginin ve saygının kat kat fazlasını duyarım. Eski nesil dolmuşculara da saygı duyarım.

Tek bir açık parfümcüde denemeyle o yaftayı vurman hata bence.

• quote:

quote:

Aldığım kokuları tuvalet kağıdı yapraklarına sıkıp masamda değişik yerlere koydum kalıcılığını test etmek için yarın sonuçları aktarırım.

501 Armani mania 4/10
    511 Abercrombie 7/10
    519 Burberry Touch 3/10
    537 Hypnose Man 10/10
    555 DAvidoff echo 8/10
    616 Kenzo leaupar 7/10
    673 Tommy 9/10
    674 Herrara Chic 2/10
    711 Blue de chanel 7/10

Kokuları yorumlamanı bekliyoruz hangileri daha çok hoşuna gitti?

• quote:

Orijinalden alıntı: DeTaXs

quote:

quote:

501 Armani mania 4/10
    511 Abercrombie 7/10
    519 Burberry Touch 3/10
    537 Hypnose Man 10/10
    555 DAvidoff echo 8/10
    616 Kenzo leaupar 7/10
    673 Tommy 9/10
    674 Herrara Chic 2/10
    711 Blue de chanel 7/10

Kokuları yorumlamanı bekliyoruz hangileri daha çok hoşuna gitti?

Zamanla gelir arkadaşım onlar da şimdi 10 tanesinin kalıcılık testini yapınca bir baş ağrısı oldu. Kokulara biraz zaman tanıyorum şimdi tek tek ele almaya başladım. Armani Mania ile başladım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Akin_tr

Yardım ETMEDİĞİNİZ için teşekkür edip saygılarımı sunarım iyi forumlar

Arkadaşım burası forum biraz zaman tanırsan cevap verebilecek birisi çıkar benim pek bilmediğim bir koku genelde internet üzerinden sipariş veriyoruz Halil abiyi bekledim ben açıkcası kendisinin iyi bildiği kokulardır. Cumartesi olduğu için çoğu kişi foruma bile girmiyor.

Evet, hafta sonlar foruma girmeye, girsek de yazmaya fazla vakit bulamıyoruz.

Aslında arkadaşın mesajını görmüştüm ama çok çok uzun süredir Brut satın almadığımdan herhangi bir yer de öneremedim, yani cevap vermiyorsak ve/veya öneri getirmiyorsak mutlaka bir nedeni vardır.

Bir de şu var tabi, foruma sadece parfüm önerisi almak için giren arkadaşlar biraz sabırlı olmayı öğrenmeli, bilgi almak istedikleri konuda görüşü olan zaten yazar.

Ayrıca, bilhassa genç arkadaşarlardan rica ediyorum. Şayet parfüme meraklı iseler, en azından ilk sayfalardan itibaren bir okusunlar, sonra soru sorsunlar, bazen cevaplanmış sorular tekrar tekrar soruluyor.

• quote:

blue "rabel" derken "label" demek istedin sanırım.

Güzel bir koku olduğunu duymuştum, turuçgil temalı hafif baharatlı bir koku galiba, biraz kokudan bahsedersen sevinirim. Nasıl yaza uygun mu?

evet yanlış yazmışım hocam koku gio dan bence daha iyi bir koku kendi görüşüm.

buarada diesel fuel for life az kullanılınca guzel oluyor.Hugo Boss ta keza aynı sekıl..ama bukadar sayfadan bu kokunun önerilmemesi beni şaşırttı..

tabi orjınalı için konuşuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: zerzavatçı

quote:

blue "rabel" derken "label" demek istedin sanırım.

Güzel bir koku olduğunu duymuştum, turuçgil temalı hafif baharatlı bir koku galiba, biraz kokudan bahsedersen sevinirim. Nasıl yaza uygun mu?

evet yanlış yazmışım hocam koku gio dan bence daha iyi bir koku kendi görüşüm.

buarada diesel fuel for life az kullanılınca guzel oluyor.Hugo Boss ta keza aynı sekıl..ama bukadar sayfadan bu kokunun önerilmemesi beni şaşırttı..

tabi orjınalı için konuşuyorum
    Hugo Boss Boss için mi yoksa Hugo Boss Hugo için mi söyledin bunu arkadaşım?
    Terleme ile birleşince kokular nasıl bir sonuç ortaya çıkar bunu da öngörmek gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mavi Donum Var

arkadaşlar ixoradan armani gio ve armani gio aqua almıştım. Ikisini de beğenmedim. Değiştirmeyi düşünüyorum. Ixoradan ne önerirsiniz? Bir de cerruti pour homme un açık parfümünü nerede bulabilirim. Daha doğrusu bulabilir miyim?
  • Jill sander sun man ve kenzo pour home denemeni öneririm cerrutti pour home yanılmıyorsam bargello'da olacaktı
  • Bargello Armani Mania Hakkında yorumum.

Kokuyu alakasız yapmışlar gibi geldi ultraviolet'e çok benzettim başta sonra gittikçe sabunumsu bir hal aldı. Mor parfümeride daha hoşuma gitmişti.Kalıcılık olarak kötü fark edilirlik kötü genel beğeniye hitap edeceğini pek düşünmüyorum. Armani deneyeceksiniz öncelikle armani he ve armani black code'u tavsiye ederim.
  • Ya söyle acik hos yaz günlerine gidecek tatlimsi bir koku önerebilirmisin.Birde arko tras kolonyasi gibi bir koku var mi acaba.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: chatixx

Kenzo pour home tam bir dolmuşçu parfümü nası beğenipte tavsiye ediyosunuz anlamış değilim.. Yine burdan görmüştüm bi gidip deneyim felan demiştim. Morda çalışan kadın ilk başta şaşırdı sonra aynen şöyle söyledi. Hmmm ya emin misiniz bu parfüm genelde 2. sınıf insanların ulus tayfasının vazgeçemediği bi parfümdür felan demişti bende yok ben yinede bi deneyim dedim eve gidene kadar kendimden tiksindim yemin ediyorum..

Arkadaşım dikkat edersen tek beğenen ben değilim Mor parfümeride denemedim parfümü orjinalini kullanmıştım. Tutturması basit gibi görünse de zor olan bir parfümdür. Kendinden tiksinilecek bir parfüm değil herşeyden önce öyle yoğun bir parfüm değil.

Kenzo pour home kenzo'yu parfüm markası yapmıştır. Bunu belirten sadece ben değilim bu konu başlığı altındaki bütün parfüm düşkünlerine sor kimse neden kenzo pour home demez. Hele hele öyle bir benzetmelere girmezler. Ulus tayfasının kullandığı parfümü pek bilmem açıkcası hani alıp o parfümü kullanıyorlar şeklinde onları hor görmem de asla mümkün olmaz. Ulus-Kızılay esnafına AVM esnafından duyduğum sevginin ve saygının kat kat fazlasını duyarım. Eski nesil dolmuşculara da saygı duyarım.

Tek bir açık parfümcüde denemeyle o yaftayı vurman hata bence.

İmza

• quote:

Bargello Armani Mania Hakkında yorumum.

Kokuyu alakasız yapmışlar gibi geldi ultraviolet'e çok benzettim başta sonra gittikçe sabunumsu bir hal aldı. Mor parfümeride daha hoşuma gitmişti.Kalıcılık olarak kötü fark edilirlik kötü genel beğeniye hitap edeceğini pek düşünmüyorum. Armani deneyeceksiniz öncelikle armani he ve armani black code'u tavsiye ederim.

Gökhancığım, sana cevabi özel mesaj göndermeye çalışıyorum ama nedense sürekli hata uyarısı veriyor dolayısıyla mesaj gönderilemiyor, sorun ne olabilir sence?
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.