Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Orijinal Oyun ve Korsan Oyun Arasındaki Farklar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
37
Cevap
1
Favori
13.183
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Orijinal Oyun ve Korsan Oyun Arasındaki Farklar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3095 Mesaj
    Crysis:War Head

Asassin's Creed

GTA 4

gibi oyunların korsanları ve orijinalleri arasında bir fark warmıdır? Yani görev eksikliği,bölüm eksikliği,efek,sek eksikliği gibi şeyler olurmu?

|
    |
    fiyat eksikliği olur başka pek birşey olmaz

Orjinalden alıntı: 4BlueWolf

tabi oyun rip değilse
    |
    |

O ARTIK ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ'NDE
  • Yarbay
    23967 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dances with Wolves

Multiplayer oynamıcaksan asla ve asla Orjinal oyun alma boşu boşuna para ödersin

Hatta Orjinal alacagin oyunu, indir ama cd-key ini sitelerden al kutusuz oldugu için biraz daha az paraya sana mal olacaktır cd-key boylece daha az para odeyerek orjinal oyun sahibi olacaksin
    |
    |

Orijinalden alıntı: No Way Out

Multiplayer oynamıcaksan asla ve asla Orjinal oyun alma boşu boşuna para ödersin

Hatta Orjinal alacagin oyunu, indir ama cd-key ini sitelerden al kutusuz oldugu için biraz daha az paraya sana mal olacaktır cd-key boylece daha az para odeyerek orjinal oyun sahibi olacaksin

Alıntıları Göster
    Multiplayer destekten mahrum kalırsın. Ki bir çok oyunun Multiplayer Destek için nocd leri var.

Bendede Ea gamesin FPS türü oyunlarında işe yarıyan bir yöntemim var.Strateji türünde C&C serisinde işe yaramıyor.Ama diğerlerinde baya bi işe yarıyor.
    |
    |

Sana çöl gibi gelen,O göl diyorsa; göldür..Üye kendi isteğiyle uzaklaştırılmıştır.

• Yarbay
    3427 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Alıntıları Göster
    Bendede pek fazlas orjinal oyun yok ama öyle oyun kutusunu açmak cd nin kokusunu almakpc ye kurup online olarak sorunsuz şekilde oynamak muhteşem oluyor.
    |
    |

• Yüzbaşı
    516 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sarikanarya567

Bendede pek fazlas orjinal oyun yok ama öyle oyun kutusunu açmak cd nin kokusunu almakpc ye kurup online olarak sorunsuz şekilde oynamak muhteşem oluyor.

Alıntıları Göster
    2 tane orjinal oyunum var yok 4 (2 tane 5 ytl ye satılan migrosta falan çakma oyunlardan var ) ama 2 tane düzgün orjinal oyunum var

1- Microsoft Combat Flight Simulator 3 (20 TL)

2- Crysis - WARHEAD (40 TL)

tek fark abi bu bozuk./sen yapamamışındır muhabbeti yok birde online oyuna şak diye girme torpilin var
    |
    |

Take a look to the sky just before you die, it's the last time you will!

• Yarbay
    10336 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Lars Ulrich

2 tane orjinal oyunum var yok 4 (2 tane 5 ytl ye satılan migrosta falan çakma oyunlardan var ) ama 2 tane düzgün orjinal oyunum var

1- Microsoft Combat Flight Simulator 3 (20 TL)

2- Crysis - WARHEAD (40 TL)

tek fark abi bu bozuk./sen yapamamışındır muhabbeti yok birde online oyuna şak diye girme torpilin var

Alıntıları Göster
    Orijinal oyun alarak oyunun yapımcı firmasına destek olursun. Bence aradaki en büyük fark budur.
    |
    |

• Yarbay
    11836 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

Orijinal oyun alarak oyunun yapımcı firmasına destek olursun. Bence aradaki en büyük fark budur.

Alıntıları Göster
    Multiplayer oyunla işin yoksa (Ki bunu da çözen No-CD Crack'leri var diye duydum.) bir fark yok.

Tabii oyun Rip'li değilse. Çünkü Rip ile oyundaki videoların, görüntülerin, müziklerin birçoğu gidebiliyor. Boyut küçülüyor ve sıkıştırılıyor ancak oyuna zarar veriyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: teoska

Multiplayer oyunla işin yoksa (Ki bunu da çözen No-CD Crack'leri var diye duydum.) bir fark yok.

Tabii oyun Rip'li değilse. Çünkü Rip ile oyundaki videoların, görüntülerin, müziklerin birçoğu gidebiliyor. Boyut küçülüyor ve sıkıştırılıyor ancak oyuna zarar veriyor.

Alıntıları Göster
    Ben crysis - warhead ve asassin's creed oyunlarını korsan alacağım,multiplayerle felan işim olmaz...full orijinali gibidir dimi görevleri,efekleri,sesleri ?
    |
    |

• Yarbay
    3095 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Orjin Carnibor

Ben crysis - warhead ve asassin's creed oyunlarını korsan alacağım,multiplayerle felan işim olmaz...full orijinali gibidir dimi görevleri,efekleri,sesleri ?

Alıntıları Göster
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Orjin Carnibor

Alıntıları Göster
    Fiyat,Online
    |
    |

Orjinalden alıntı: darkswordman

Düşünceye bak.Adamlar zaten sen bedava oyna diye yapıyolar oyunları.
    |
    |
  • Yarbay
    4332 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Codest

Fiyat,Online

Alıntıları Göster
    Ben size kesinlikle strateji oyunlarını orjinal almanızı öneririm.Diğer oyunlar zaten bir şekilde xfire gamespy gibi sitelerden oynanıyor...

Benim orjinal oyunlarım:Battle for middle earth 2,Battle for middle earth ve CRYSİS.

(Crysisi da sırf destek için aldım.Yoksa online felan oynamayı da hiç denemedim.)
    |
    |

he still waiting for god's choice

• Yarbay
    11836 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: AlaturkaMavzer

Merak etme hocam, aynı ya... Şu piyasadaki meşhur oyunların hepsini korsan oynamışımdır tek kişilik olarak.

Eğer Rip'li değilse, sadece orjinalinin kopyası ise hiçbir fark yok, merak etme. Ki dışarıda CD/DVD'lerde Rip'li korsan oyun sattıklarını duymadım hiç.
    |
    |

Orijinalden alıntı: teoska

quote:

Orjinalden alıntı: AlaturkaMavzer

Merak etme hocam, aynı ya... Şu piyasadaki meşhur oyunların hepsini korsan oynamışımdır tek kişilik olarak.

Eğer Rip'li değilse, sadece orjinalinin kopyası ise hiçbir fark yok, merak etme. Ki dışarıda CD/DVD'lerde Rip'li korsan oyun sattıklarını duymadım hiç.

Alıntıları Göster
    alabildiğin sürece orjinal al.firmanın malını çalmış olmazsın.
    |
    |

• Yüzbaşı
    657 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: özzer

alabildiğin sürece orjinal al.firmanın malını çalmış olmazsın.

Alıntıları Göster
    Durumunuz varsa orijinal alın
    |
    |

Lok'tar ogar! Victory or death! It is these words that bind me to the Horde. For they are the most sacred and fundamental of truths to any warrior of the Horde.

I give my flesh and blood freely to the Warchief. I am the instrument of my Warchief's desire. I am a weapon of my Warchief's command.

From this moment until the end of days I live and die FOR THE HORDE!
  • Yüzbaşı
    404 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt Do'Urden

Durumunuz varsa orijinal alın

Alıntıları Göster
    Bi kere Crysis oynayabilecek sistemin varsa, Crysis'i orjinal alabilecek paran da vardır. Sonuçta Crytek Türk firması eğer orjinal alıp destek olursak, Türk oyun sektörünün gelişmesinde önemli bir katkımız olacaktır. Diğer oyunlarda bi fark olmaz Multiplayer dışında...
    |
    |

Orijinalden alıntı: jasonu

Bi kere Crysis oynayabilecek sistemin varsa, Crysis'i orjinal alabilecek paran da vardır. Sonuçta Crytek Türk firması eğer orjinal alıp destek olursak, Türk oyun sektörünün gelişmesinde önemli bir katkımız olacaktır. Diğer oyunlarda bi fark olmaz Multiplayer dışında...

Alıntıları Göster
    Orjinal oyun ile korsan oyun arasında performans farkı olur mu ?

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Orjinal oyun ile korsan oyun arasında performans farkı olur mu ?

olur hocam orjinal oyunun yanında sli gtx1080 hediye ediyorlar

( gelen yamalarla fps artışı olabilir ama %20-30 en fazla )

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
Reklamlar
üniversite
SEO
haberler
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.