Şimdi Ara

Orijinal note3(n9005) batarya nereden bulurum?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kimisi 40 liraya kimisi 120 liraya satıyor malum bende öğrenciyim 120 çıkartıp veremem
    Veya yan sanayi ttec marka alsam nasıl olur?
     Orijinal note3(n9005) batarya nereden bulurum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• simex , deji , ttech bu markalardan alabilrisniz. orjinale yakindirlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

simex , deji , ttech bu markalardan alabilrisniz. orjinale yakindirlar.

Peki orijinali nasıl bulurum internette herkes orijinal yazmış ama fiyat farkı var

• ali_6195 kullanıcısına yanıt
    Yasadigin sehirde samsung servisin numarasini bul ve ara fiyat verirler

arkadasin yazdigi gibi anca serviste bulursun nettekilere inanma. netten alirsan dedigim markalardan sasma.

• Eğer istanbuldaysan gel bak iki kullandığım iki açılmamış yedeğım var amazondan almıştım duruyor beğenirsen açılmamış paketin birini alırsınız birini vermem zaten daha iki 3 yıl kullanmayı planlıyorum cihazı.
  • mediamarktta 80 liraydı,samsung yetkili servislerinde var.gidip yetkili servis noktasından alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: derin07

Eğer istanbuldaysan gel bak iki kullandığım iki açılmamış yedeğım var amazondan almıştım duruyor beğenirsen açılmamış paketin birini alırsınız birini vermem zaten daha iki 3 yıl kullanmayı planlıyorum cihazı.

İstanbuldayım hocam sizin bataryalar orijinal mi? Almak için gelebilirim ama orijinalse

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_6195

quote:

Eğer istanbuldaysan gel bak iki kullandığım iki açılmamış yedeğım var amazondan almıştım duruyor beğenirsen açılmamış paketin birini alırsınız birini vermem zaten daha iki 3 yıl kullanmayı planlıyorum cihazı.

İstanbuldayım hocam sizin bataryalar orijinal mi? Almak için gelebilirim ama orijinalse

Arkadaşım Amazon com dan alınmış iki taneden birisi orjinal diye aldım birini zaten ben kullanıyorum biri bana yedek birini de verebileceğimi söylüyorum ben orjinal olarak aldım fiyatı 12 usd amazon usadan bakarsınız fiyatına bir dolu satıcı var benim seçtiğimde orjinal olduğu yazıyordu kullanıcı görüşlerine bakarak seçmiştim,fazla olduğundan aldığım fiyata vereceğim kullandığım eşleniği ben de sıkıntı yok AryaMOD 6.5 ile sabah 07,30 akşam 23.00 gibi kullanım alıyorum.Bakıp bakmamak sizin tercihiniz malum üretiminde bulunmadım pillerin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derin07 -- 18 Aralık 2016; 19:41:40 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ali_6195

quote:

Arkadaşım Amazon com dan alınmış iki taneden birisi orjinal diye aldım birini zaten ben kullanıyorum biri bana yedek birini de verebileceğimi söylüyorum ben orjinal olarak aldım fiyatı 12 usd amazon usadan bakarsınız fiyatına bir dolu satıcı var benim seçtiğimde orjinal olduğu yazıyordu kullanıcı görüşlerine bakarak seçmiştim,fazla olduğundan aldığım fiyata vereceğim kullandığım eşleniği ben de sıkıntı yok AryaMOD 6.5 ile sabah 07,30 akşam 23.00 gibi kullanım alıyorum.Bakıp bakmamak sizin tercihiniz malum üretiminde bulunmadım pillerin.

hocam pm den adresi atsam kaça verirsiniz?

Sevgili kardeşim ben oraya aldığım fiyata vereceğimi yazdım, ihtiyacı olan için bir adet te fazla olduğunu belirttim Ben amazon.com dan alırkende üzerinde orjinal diye yazıyordu ve müşteri paylaşımları hep olumluydu keza kullanırken ben de sıkıntı görmedim halende görmüyorum.Siz alıp alınmamakta özgürsünüz 12 usd bana maliyeti var neden ve neyin pazarlığını yapmak istersiniz.
  • Bence git 120 liraya orijinal al.konuşurken kulağın havaya uçmasın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.