Şimdi Ara

Origin vpnle fifa 18 alma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Originden vpnle oyun alıp banlanan varmı bide o kadar para verip ban yersek sıkıntı olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben yemedim 17'yi aldığımda ama bu sene vpn'in faydası yok gibi fiyatlar hep aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ala -- 27 Eylül 2017; 16:0:59 >
  • Yarı yarıya gibi bir fark oluşmuyorsa vpn ile oyun almak her zaman ban riskidir.

Gidin 3. şahıstan rus key alın, brezilya key alın, hesaba ekleyin, ister çalışssın ister çalışmasın ama asla ban yemezsiniz, ama kendi hesabınızla ve kredi kartınızla alırsanız 1 kerede olmazsa da ikincide banlanırsınız çok muhtemel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo-wan -- 28 Eylül 2017; 18:15:31 >
  • rus keyi alsak 130tl ye falan geliyor acaba ingilizce veya türkçe kullanabilirmiyiz oyunu rus key de ?
  • charm35 kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki fifa 17 de kıramadılar, bu sene de aynı, dili değiştiremiyoruz şimdilik. Ben oynuyorum böyle pek sorun olmuyor zaten bütün menüler herşey aynı.

Ama bugün oyunun crack dosyası çıktı, şimdi teyit bekliyorum reddit'ten, eğer deneyip yapabilen biri varsa ve oluyorsa ben de deneyip foruma yazacağım, boşuna para vermesin millet.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.