Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Origin şifrem çalındı ilginç bir olay...

3
Cevap
0
Favori
763
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili FPS Oyunları >> BattleField Serisi >> Origin şifrem çalındı ilginç bir olay...
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      315 Mesaj
      09 Nisan 2012 09:11:58 Konu Sahibi
      Öncelikle herkese iyi forumlar.Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim uygun bir yer varsa yetkili arkadaşlar ilgilenirlerse sevinirim.Olay şöyle:
      1 hafta önce origin hesabıma giriyim bi Fifa Battlefield 3 falan oyniyim dedim.Girdiğimde ne göriyim:"Your E-mail . origin id or password is incorrect''.Kısacası şifre yanlış hatası aldım.Daha sonra şifremi değiştiriyim dedim mailime sağlıklı bir biçimde giriş yapıyorum.Şifremi unuttum seçeneğinden mailime onay kodu gönderiyorum ama lanet olasıca kod gelmiyor!.Bunun nedenini biri açıklayabilir mi?.Ne yapmam gerek ingilizcem yok mail atıcam atamıyorumda.Yardım ederseniz çok sevinirim...Mail at derseniz ingilizce şekilde gönderirseniz sevinirim.2 adet oyun vardı içinde Fifa 12 ve Battlefield 3 Limited Edition.

Not:Mail adresimin uzantısı ...@fenerbahce.com.tr ondan mı acaba?.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrJaedeN -- 9 Nisan 2012; 9:13:11 >

|
      |
      09 Nisan 2012 09:20:27 Konu Sahibi
      EA sitesinden değiştirmeye çalıştığımdada:
      No account was found with this email address.
      hatası veriyor.
      |
      |
      09 Nisan 2012 10:11:45
      Sallamasyon bir e-posta adresi al. Onunla origin'e üye ol ve Live Chat ile irtibata geç. Gerekirse Battlelog profilini falan göster. ;)
      09 Nisan 2012 10:16:34 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: burak4242

Sallamasyon bir e-posta adresi al. Onunla origin'e üye ol ve Live Chat ile irtibata geç. Gerekirse Battlelog profilini falan göster. ;)

Live chat ile irtibata geçtim.7-10 gün içinde maille bilgi verilcek size dedi.Ama pek inandırıcı gelmedi.Battlelog hesabınada giremiyorum.Seni originde ekledim kabul edermisin.
      |
      |
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
SEO
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Ankara Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.