Şimdi Ara

EA Play (Steam & Origin) [ANA KONU] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
809
Cevap
37
Favori
71.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iptal edince 1 ay dolana kadar devam ediyosun kullanamaya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam teşekkürler bf1 için üye olduk hocam bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bero 20 -- 6 Ekim 2016; 19:11:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler ben access aldım ama play butonu aktif değil neden olduğunu bilen var mı?
  • Sims 4'ü bi getirin yav artık...
  • Battlefront ile Mirror's Edge: Catalyst ekleniyor. Resimleri çoktan Vault sayfasında çıkmış.

http://www.vg247.com/2016/10/07/mirrors-edge-catalyst-star-wars-battlefront-more-coming-to-the-ea-access-and-origin-vault/
  • 2K kullanıcısına yanıt
    Ufc 2 ve Mirrors Edge Catalyst kasımda,
    Battlefront aralıkta vault a ekleniyor

• Ufc 2 pc de olmadigi icin origin access e sadece battlefront ile mirrors edge eklenicek

• Maaş kartımı bir türlü kabul etmiyor.Kod şeklinde origin access etkinleştiremiyormuyuz?

• Arkadaşlar geçen sene titanfall oyununu almıştım.Hesabım 3 defa ele geçirildi 2 defa müşteri hizmetlerine mesaj atıp hesabı aldım üçüncüde de hesap çalınınca lanet olsun deyip bıraktım.Şimdi korkuyorum almaya telefon korumasını da aktif ettim ama içimde bir korku var.Hesabı ele geçirirlerse aylık üyelik iptal da olamaz kart bilgileri de gider.Bu sene origin hesabı çalınan var mı ? Güvenli mi şimdi acaba ?
  • Access i iptal etmeme rağmen bir türlü kredi kartı bilgilerimi silemiyorum. Tam güvenlikli korunuyorum fakat silmek istiyorum.
  • 13ünde indirmeye açılcak ya çarşamba günü gecesi açılır mı indirmeye bf1

• Dolar olarak uyelik alma imkanimiz var mi?

• Arkadaşlar üyeliği iptal edersek inen oyunların dosyaları siliniyor mu? Yani mesela üyeliğe bir ay ara verdim geri döndüğümde tekrar mı indirmem gerekir oyunları?

• Sayfa 1 iyi oku yazıyor mobildeyim yazamam uzun uzun

• FİT GYM kullanıcısına yanıt
    Tüm sayfaları okudum zaten fakat soruma cevap bulamadım. Ayrıca istediğim cevap uzun uzadıya yazmayı gerektirmiyor iki seçenek var. Hatta onları da ben yazayım da zahmet olmasın
    a)Evet üyeliğinizi iptal ettiğinizde oyun dosyaları harddisk'inizden silinir
    b)Oyun dosyaları harddiskinizden silinmez fakat oyunları oynayamazsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Haydarix

Tüm sayfaları okudum zaten fakat soruma cevap bulamadım. Ayrıca istediğim cevap uzun uzadıya yazmayı gerektirmiyor iki seçenek var. Hatta onları da ben yazayım da zahmet olmasın
    a)Evet üyeliğinizi iptal ettiğinizde oyun dosyaları harddisk'inizden silinir
    b)Oyun dosyaları harddiskinizden silinmez fakat oyunları oynayamazsınız.

Oyun dosyaları harddisk den silinmez ama oyuna giremezsiniz. Ya oyunu satın almanız lazım yada ea origin üyeliğinizi yenilemeniz lazım.

Kart bilgilerinizi kayıt ettiyseniz otomatik yenileme devam eder. Silerseniz zaten ay bitimi oyunlara girişiniz kısıtlanır.

Vault daki oyunları üyeliğinizi yeniledikçe oynarsınız ve ea Oyunlarını %10 indirimli alma hakkınada sahip olursunuz.

• Teşekkürler hocam.

• BF1 den ümidim yok uzun bir süre ama sim4 packleri ile gelmeden almayı düşünmem sims4 ü bekliyorum umarım gelir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmandemi2

Arkadaşlar geçen sene titanfall oyununu almıştım.Hesabım 3 defa ele geçirildi 2 defa müşteri hizmetlerine mesaj atıp hesabı aldım üçüncüde de hesap çalınınca lanet olsun deyip bıraktım.Şimdi korkuyorum almaya telefon korumasını da aktif ettim ama içimde bir korku var.Hesabı ele geçirirlerse aylık üyelik iptal da olamaz kart bilgileri de gider.Bu sene origin hesabı çalınan var mı ? Güvenli mi şimdi acaba ?

Benim sorumada cevap verebilir misiniz?

• arkadaşlar misal ben buna üye oldum ve fifa 17 yi indirimli aldım hemen ardından üyeliğimi iptal etsem fifa 17 kütüphaneden silinir mi ?

silinirse parası iade edilir mi
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.