Şimdi Ara

EA Play (Steam & Origin) [ANA KONU] (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
809
Cevap
37
Favori
71.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    premium ve basic

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 5 Haziran 2019; 22:35:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

Şuan ne kadara denk geliyor vpn ile ?
    premium ve basic
    Premium hakkında bilgim yok ama Basic'in VPN ile değişeceğini sanmıyorum, her türlü 25 eurodur... Bu arada bu hizmete "Basic" demek hakaret, aylık 2 Euro'ya verilen hizmete bak :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bloodin kullanıcısına yanıt
    O oluyorsa o da olur
  • Arkadaşlar internette birisi demiş de origin access üyeliği bittikten sonra 1 ay kadar daha edindiğimiz oyunları oynayabiliyormuşuz. Bu doğru mu? Yoksa üyelik bittikten hemen sonra oyunlar da mı gidiyor? 1 ay daha oynayabiliyorsak oyunu indirmemiz mi gerekli yoksa kütüphaneye eklememiz yeterli mi?
  • BFV eklenmiş
  • Takip.
  • Arkadaşlar iyi günler ben origin access basic paketi aldım 1 haftalık deneme bitti sonra karttan parayı çekmedi şuan oyunları oynayamıyorum. Kart yapıkredi bankakartı visa acaba inial veya enpara mı kullanmam gerekir.

• bartu45 kullanıcısına yanıt
    Hocam internete açık kredi kartın var mı? Varsa onu kullan banka kartları yurtdışı alışverişlerinde sorun çıkarabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: bartu45

Arkadaşlar iyi günler ben origin access basic paketi aldım 1 haftalık deneme bitti sonra karttan parayı çekmedi şuan oyunları oynayamıyorum. Kart yapıkredi bankakartı visa acaba inial veya enpara mı kullanmam gerekir.
    1 haftalık deneme ye nasıl katılıyorsunuz ben baktım ama herhangi bir seçenek bulamadım :(
  • Merhaba arkadaşlar,

öncelikle vpn ile almayı denediğimde, kredi kartı bilgilerimi sürekli kabul etmiyor. paypal ile de ödemeye yapamıyorum. farklı kartlar denememe rağmen kabul etmiyor. forumda yazdıklarınızı harfiyen uyguluyorum ama yok başaramıyorum bir türlü, acaba başka bir yol biliyor musunuz ?

teşekkürler.

aldığım hata şöyle;

Your request could not be processed.
    We were unable to verify your credit or debit card. Please check your payment details and try again. Alternatively try another credit card or payment option or check with your card issuer or bank.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grk3m -- 29 Haziran 2019; 11:51:18 >
  • Merhaba Arkadaşlar,

sorunu şöyle çözebildim; tam satın alırkenken planı seçtiğimde; vpn'i kapadım. sonra kredi kartını kabul etti.
  • grk3m G kullanıcısına yanıt
    ne kadara ve hangi bölgeden aldınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

ne kadara ve hangi bölgeden aldınız ?
    3999 rubleye ukraynadan aldım ama dün gece iade ettim advisor ile görüşüp.

• Dostlar merhaba.

Elimde Garanti Paracard var.
    İçinde yeterli bakiye olmasına ve internet alışverişine açık olmasına rağmen Origin Access Basic almaya çalışırken;
    "Your request could not be processed. We were unable to verify your credit or debit card. Please check your payment details and try again. Alternatively try another credit card or payment option or check with your card issuer or bank." hatasını alıyorum.

Sebep nedir, nasıl çözerim bilen var mıdır?
  • Hocam dün bende basic üyelik aldım fifa 19 un gelmesi ile birlikte. Tavsiye ederim...
  • itsamefiona kullanıcısına yanıt
    Kredi kartı kabul ediyor tek.

• Basic alırsak 1 hafta deniyozmu yoksa tüm oyunları 1 ay oynuyozmu

• Türkiye üzerinden alamıyor muyuz ?
  • En uygun nereden kaça alabiliriz yıllık basic olarak ?
  • Fifa 20 ne zaman eklenir.arkadaşlarla almak istiyoruz ama çok geç olur sanırsam

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.