Şimdi Ara

Origin 6 Haneli Onaylama Kodu Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
4.601
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 Aydır hesabıma giremiyorum arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

Origin 6 Haneli Onaylama Kodu Hakkında

Telefonuma mail adresime herşeye baktım kod falan gelmiyor Origin e mail atmaya çalışıyorum ama atamıyorum nasıl bu konu hakkında hesabıma giriş yapmadan onlara mail atabilirim ?

• 2 hafta önce bende de aynı sorun vardı.Desteğe başvurdum 10dakika içinde hesabıma giriş yaptım.Hiç ugrasmayın direk destege başvurun.Fazla ingilizce bilmeye gerek yok.Kısa cümleler kurun.
  • enemywalker kullanıcısına yanıt
    Desteğe başvurdum ama niye olmadı niye de sağol yardımın için
  • quote:

Orijinalden alıntı: enemywalker

2 hafta önce bende de aynı sorun vardı.Desteğe başvurdum 10dakika içinde hesabıma giriş yaptım.Hiç ugrasmayın direk destege başvurun.Fazla ingilizce bilmeye gerek yok.Kısa cümleler kurun.

Desteğe nereden başvuruyoruz? Benimde hesabım oyun doluydu 1 aydır giremiyorum?
  • Spontaneously S kullanıcısına yanıt
    https://help.ea.com/ca/...duct=origin&platform=pc
    Buradan itibaren devam ederek girin.Hesabınıza girmenizi istiyecek sag alttaki
    Having trouble accessing your account?
    devam edın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Samet_KrK

https://help.ea.com/ca/...duct=origin&platform=pc
    Buradan itibaren devam ederek girin.Hesabınıza girmenizi istiyecek sag alttaki
    Having trouble accessing your account?
    devam edın

Samet hocam dediğiniz link e de girince bende yine digital kod istiyor
  • tr_yunis kullanıcısına yanıt
    hocam ea mesaj atıcaksınız sonra onlar sorunları çözüyor.
  • quote:

Hocam mesaj atamıyorum bir türlü. Mesaj atabilmek içinde giriş yap diyor. Siteye bile giriş yaparken aynı digital key istiyor. Kaldım ortada :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tr_yunis kullanıcısına yanıt
    hocam başka arama motorun dene bana aynısı oldu ea ingilizce msj attım 5 dk hallediyorlar zaten nasıl bir geldi sana bana resmi atsana bi yardım ederiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr_yunis

quote:

Hocam mesaj atamıyorum bir türlü. Mesaj atabilmek içinde giriş yap diyor. Siteye bile giriş yaparken aynı digital key istiyor. Kaldım ortada :(

Aynı sorun bende de var. Önce giriş yapmamı istiyor. Zaten giriş yapamıyorum, sorun bu.
  • hocam ilk önce başka tarayıcı ve bilgisayardan yapacaksın ben ancak öyle düzeltte bildim yoksa olmuyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.