Şimdi Ara

Orient Mako (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.002
Cevap
21
Favori
86.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu madem Mako'dan açıldı bir anımı anlatayım. 5 ay önce Eylül ayında Eminönün'de dolanırken (buraya dikkat, yeni saatim-orient em7a004r ve 15'li saat kutum elimdeki torbanın içinde olduğu halde) Aslan saatin vitrininde XL modelini gördüm, neyse girdim içeri hoş geldin beş gittin, forumlardan konu açıldı (takip ediyorlar) muhabbet güzel gidiyor derken bileğime taktı görevli arkadaş mako II'yi ve o sihirli soruyu sordu: "Bakla çıkaralımmı yoksa kalsınmı?"
    Dedim yapma etme dur daha bugün yeni saat aldım zaten buna gücüm yetmez, zorda olsa bileğimden çıkardım mako'yu...
    Ama keşke imkanı zorlayıp alsaymışım o gün. Neyse ama şubatta uçarı kaçarı yok bende aranıza katılacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can-KSK -- 11 Ocak 2012; 23:35:27 >

• @mrdemirel Durdun durdun son makoyu kaptın Hayırlı olsun, güle güle kullan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: asderty

@mrdemirel Durdun durdun son makoyu kaptın Hayırlı olsun, güle güle kullan...

Aynen öyle oldu
    Umarım memnun kalırım
    Tesekkurler
  • Arkadaşlar kısaca şu garanti konusunda açıklık getireyim
    Türkiyede resmi yollardan ithalatçı firmalar tarafından ithal edilen her ürün sanayi bakanlığı tarafından gerekli belgeleri ibraz ederek izinler alınarak ithal edilebilmektedir. Bu şartları uzun uzun burada yazamıyacağım ama bilmeniz gereken şudur ki resmi yollardan ithal edilen her ürün belgeyi alan firma tarafından 2 yıl süre ile garanti kapsamı altındır. Aşağıda sanayi bakanlığının Karpa firması ile ilgili sanayi bakanlığından aldığı resmi izinin linki var isteyen inceleyebilir.
    https://e-imza.sanayi.gov.tr/TRK/PopUpGarantiBelgesiBilgileriGoster.aspx?GarantiKey=66702

Karpa firması ile ben uzun zamandır çalışmaktayım ve şimdiye kadar hiçbir sorun da yaşamadım. Ayrıca Karpa Casio markasının da Ersa dan sonraki en büyük ithalatçısıdır. Bu konudaki link de aşağıdadır
    https://e-imza.sanayi.gov.tr/TRK/PopUpGarantiBelgesiBilgileriGoster.aspx?GarantiKey=97350

Orientlerin başındaki harfler ise dağıtıldığı bölgeye göre değişmektedir. Karpa firması Orientleri Avrupa üzerinden getirtiği için referansların başına gelen harfler bundan kaynaklanmaktadır. Dolayısı ile Aslan saatin verdiği bilgi ne yazıkki gerçeği yansıtmamaktadır. İngilizce bilen arkadaşlar direk Oriente mail atarak bu bilgiyi teyid edebilirler. Aslan saatin arkadaşlara vermiş olduğu cevabın satışarı konusundaki kaygılarından kaynaklandığını düşünmekteyim. Keza her ithalatçı rekabet oluştuğu zaman çeşitli kaygılar gütmektedir. Zamana ayak uydurayamayan ve tekel olma yoluna giden her ithalatçı ise yeni olgunlaşan şartlara göre kendine çeki düzen vermesi gerekmektedir.
    Vel hasıl kelam saatcell sitemizde satımış Orient Saat modelleri ler diğer satmış olduğumuz ürünler gibi %100 orjinal olup yetkili ithalatçılar tarafından 24 garantilidir.
    Sitemizden alınan her saati bütün müşterilerimiz dilerlerse kanuni hakları çerçevesince her zaman iade etme hakları mevcuttur. Ama şunu bilmenizi isterim ki şimdiye kadar sitemizden alışveriş yaparak memnun olmayan yoktur. Bu konudaki hassasiyetimizi müşterilerimize elimizden geldiği kadar hissettirmeye çalışmaktayız. Bu konuda ana sayfamızdaki memnun müşteri hattını inceleyebilirsiniz.

Makolar konusunda siyah modelden son 2 adet daha var mavi model ise son bir adet kaldı ama onu almak isteyen olursa bana pm atsın keza yok satmamak adına stoğu kapatılmış durumda.
    Eski bir forum üyesi olarak bu forumu önemsediğim için zaman buldukça sizlerle paylaşmaya ve elimden gelen yardımı yapmaya çalışmaktayım. Ayrıca sitemiz mümkün olan en iyi fiyatla en iyi hizmeti vermeye çalışacaktır. Dileyenler Casio modellerini de incelesinler. Şu anda piyasadaki en iyi fiyatlarda sitemizdedir.
    Şimdiye kadar forumdan gelerek alışveriş yapan herkese teşekkürler. Yorumlarını paylaşırlarsa hem arkadaşları aydınlatmış olurlar hemde bizim için referans olur.
    Umarım yeterince açıklayıcı olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teomanr -- 12 Ocak 2012; 1:09:53 >

• Bu arada Mako II modeli ve sınırlı sayıda ve mümkün olan en iyi fiyatla
    http://www.saatcell.com/orient-erkek-saat/795674-orient-sem75001b.html

Bir ek daha normalde yılbaşında bitirmemiz gereken kampanya buradan gelen talepler üzerine iki kere uzatılmıştır. Sitemiz her zaman mümkün olan en iyi fiyatı en iyi hizmete vermeye devam edecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: teomanr

Arkadaşlar kısaca şu garanti konusunda açıklık getireyim
    Türkiyede resmi yollardan ithalatçı firmalar tarafından ithal edilen her ürün sanayi bakanlığı tarafından gerekli belgeleri ibraz ederek izinler alınarak ithal edilebilmektedir. Bu şartları uzun uzun burada yazamıyacağım ama bilmeniz gereken şudur ki resmi yollardan ithal edilen her ürün belgeyi alan firma tarafından 2 yıl süre ile garanti kapsamı altındır. Aşağıda sanayi bakanlığının Karpa firması ile ilgili sanayi bakanlığından aldığı resmi izinin linki var isteyen inceleyebilir.
    https://e-imza.sanayi.gov.tr/TRK/PopUpGarantiBelgesiBilgileriGoster.aspx?GarantiKey=66702

Karpa firması ile ben uzun zamandır çalışmaktayım ve şimdiye kadar hiçbir sorun da yaşamadım. Ayrıca Karpa Casio markasının da Ersa dan sonraki en büyük ithalatçısıdır. Bu konudaki link de aşağıdadır
    https://e-imza.sanayi.gov.tr/TRK/PopUpGarantiBelgesiBilgileriGoster.aspx?GarantiKey=97350

Orientlerin başındaki harfler ise dağıtıldığı bölgeye göre değişmektedir. Karpa firması Orientleri Avrupa üzerinden getirtiği için referansların başına gelen harfler bundan kaynaklanmaktadır. Dolayısı ile Aslan saatin verdiği bilgi ne yazıkki gerçeği yansıtmamaktadır. İngilizce bilen arkadaşlar direk Oriente mail atarak bu bilgiyi teyid edebilirler. Aslan saatin arkadaşlara vermiş olduğu cevabın satışarı konusundaki kaygılarından kaynaklandığını düşünmekteyim. Keza her ithalatçı rekabet oluştuğu zaman çeşitli kaygılar gütmektedir. Zamana ayak uydurayamayan ve tekel olma yoluna giden her ithalatçı ise yeni olgunlaşan şartlara göre kendine çeki düzen vermesi gerekmektedir.
    Vel hasıl kelam saatcell sitemizde satımış Orient Saat modelleri ler diğer satmış olduğumuz ürünler gibi %100 orjinal olup yetkili ithalatçılar tarafından 24 garantilidir.
    Sitemizden alınan her saati bütün müşterilerimiz dilerlerse kanuni hakları çerçevesince her zaman iade etme hakları mevcuttur. Ama şunu bilmenizi isterim ki şimdiye kadar sitemizden alışveriş yaparak memnun olmayan yoktur. Bu konudaki hassasiyetimizi müşterilerimize elimizden geldiği kadar hissettirmeye çalışmaktayız. Bu konuda ana sayfamızdaki memnun müşteri hattını inceleyebilirsiniz.

Makolar konusunda siyah modelden son 2 adet daha var mavi model ise son bir adet kaldı ama onu almak isteyen olursa bana pm atsın keza yok satmamak adına stoğu kapatılmış durumda.
    Eski bir forum üyesi olarak bu forumu önemsediğim için zaman buldukça sizlerle paylaşmaya ve elimden gelen yardımı yapmaya çalışmaktayım. Ayrıca sitemiz mümkün olan en iyi fiyatla en iyi hizmeti vermeye çalışacaktır. Dileyenler Casio modellerini de incelesinler. Şu anda piyasadaki en iyi fiyatlarda sitemizdedir.
    Şimdiye kadar forumdan gelerek alışveriş yapan herkese teşekkürler. Yorumlarını paylaşırlarsa hem arkadaşları aydınlatmış olurlar hemde bizim için referans olur.
    Umarım yeterince açıklayıcı olmuştur.

tesekkurler

makom geldıgınde ayrıntılı fotolar ve acıklamalar yazarım
    4 gozle beklıyorum

• makoculara süpriz

markapon da 250 tl . xl 325 tl

http://www.markapon.com/firsat/orient/2746
  • quote:

Orijinalden alıntı: LastNomad

siyah mako

Bu da iyi fiyat. ama burdaki (kendisi bir diver olan) mako-"WR 50m (!)" görünüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: asderty

quote:

Orijinalden alıntı: LastNomad

siyah mako

Bu da iyi fiyat. ama burdaki (kendisi bir diver olan) mako-"WR 50m (!)" görünüyor

o kadar detaylı bakmadım açıkçası

ben mavi makoyu görüp inceleyip alma peşinde olduğum için siyahı görünce linki kopyalayıp sayfayı direkt kapadım :)

• Saatte sorun yok zaten. (gerçi bunun ithalatçısı belli değil). Özellikleri yazanda kişide var sorun Fiyatta saatcell'in fiyatına çok yakın.
  • beyler mako 2 yi seiko 5 ten iyi yapan şey sadece tasarımımı? mekanizma farkı nedir seiko5 lerde safir cam seffaf arka kapak var diye hatırlıyorum birde tercihiniz hangi yönde acaba polish hocam sende seiko5 in pepsi modeli vardı diye hatırlıyorum sende tercihini belirtirsen sevinirim teşekkrler
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeus434343

beyler mako 2 yi seiko 5 ten iyi yapan şey sadece tasarımımı? mekanizma farkı nedir seiko5 lerde safir cam seffaf arka kapak var diye hatırlıyorum birde tercihiniz hangi yönde acaba polish hocam sende seiko5 in pepsi modeli vardı diye hatırlıyorum sende tercihini belirtirsen sevinirim teşekkrler

Seiko 5 serisini bu kadar kolay ve uygunfiyatli bulabilsen şahsen onu alırdım amma makoya da baya bı övgü var nette.
  • Mako XL şu anda saatcell de daha uygun markapon a göre. Hemde daha 2 ile 7 gün arasında beklemek zorunda kalmaz mako'cular. Ertesi gün ulaşır eline. Mako II olsaydı aldığım gün bende Mako II alacaktım ama kısmet
  • quote:

Orijinalden alıntı: SinanOz

Mako XL şu anda saatcell de daha uygun markapon a göre. Hemde daha 2 ile 7 gün arasında beklemek zorunda kalmaz mako'cular. Ertesi gün ulaşır eline. Mako II olsaydı aldığım gün bende Mako II alacaktım ama kısmet

Mako ii daha büyük çaplı değil mı
    Benim bileğime Mako tam olacak
    Mako ii büyük kaçar kesinlikle
  • Daha büyük çaplı mako II. Benim de bileklerim kalın değil. 17 cm. Mako iyi durdu diyebilirim.
  • benim bilekler 19 mako2 büyük durdu gibi geldi makoyu deneyemedim daha inş. küçük durmaz
  • Dün saat 2 den bugüne yani 24 saatlik sürede gece de dahil saat hep kolumda takılı idi ve greenwich sitesinden takip ettim. 2 sn ileri gitmiş saat. Şu an tam emin olamıyorum yanlış mı ölçtüm acaba bilmiyorum ama. Hiç dokunmaycağım ve yarın 48 saatlik zamanda ne kadar yapma yaptığını tekrar yazacağım. Şimdilik 2 sn ilerde
  • at bakalım havanı sende :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: teomanr

Bu arada Mako II modeli ve sınırlı sayıda ve mümkün olan en iyi fiyatla
    http://www.saatcell.com/orient-erkek-saat/795674-orient-sem75001b.html

Bir ek daha normalde yılbaşında bitirmemiz gereken kampanya buradan gelen talepler üzerine iki kere uzatılmıştır. Sitemiz her zaman mümkün olan en iyi fiyatı en iyi hizmete vermeye devam edecektir.

bende pazar akşamı, mavi mako sipariş ettim bu siteden, salı akşam üzeri elime geçti, ve şuan kolumda, saat harika, taktıkça daha bir seviyorum saatimi,
    ilk defa internettten alışveriş yaptım, ve iyiki de yapmışım, teşekkürler..

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.