Şimdi Ara

orient 8004 divx palyer hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben orient divx player aldım ama pişmanım neden pişman olduğumu size söyleyeyim:

kötü yanları
    1- altyazıların filmle aynı adda ve aynı klasörde olması gerekiyor.
    2- altyazılar küçük ve sarı gözüküyor.
    3- üzerinde dolby digital yazıyor ama dolby digital decoder yok. arkasındaki 6 ses çıkışı sadece süs olsun diye konulmuş heralde.
    4- kumanda alış mesafesi çok da iyi değil tam alıcının üzerine doğru tutmazsanız almıyor.
    5- mp4 formatlı video dosyalarını okumuyor (mpeg4 ile karıştırmayın mpeg 4 divx oluyor)
    6- mpeg 2 formatlı dosyaları duraklayıp okuyor hep( progdvb ile çekilen uydu filmleri)

iyi yanları:
    1- usb ve kart girişi olması iyi( eğer harddisk takılacaksa harddisk in fat32 formatında olması lazım ve sadece harddisk in 1. bölümünü okuyabiliyor.)
    2- monitor çıkışı olması iyi (yalnız bilgisayarda aldığınız görüntü kadar kaliteli olmuyor. ilk aldığımda pembe gösteriyordu garantiye gönderdiğimde aletin 3 haftada yenisini gönderdiler o sorunu düzeldi.)
    3- okuması güzel sayılır.

• keşke almasıydın.Peki geri verme imkanın yok mu?Onun yerine voxline alabilirsin mesela.
  • artık imkan yok artık böyle kaldık ortada ben benden sonrakileri uyarayım da onlar bari almasınlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.